Про нас

Клуб мандрівників Всюдихід був створений 25 грудня 2011 року. Цього дня відбулась наша перша подорож - екскурсія "Різдвяні історії" по замкам Золотої підкови Львівщини. Цілий день ми разом з групою танцювали, співали, розгадували загадки на квесті і плели обереги, дарували подарунки, шукали привидів в старовинних замках і слухали неймовірні історії... І все це нам так сподобалось, що захотілось ще і ще!

З тих пір ми регулярно организовуємо пішохідні походи, вело-походи, заняття зі скелелазання, йоги, екскурсії, екологічні акції, музичні джеми і спортивно-творчі табори для дорослих та дітей.

Одна з найголовніших цінностей нашого клубу - це душевне спілкування. Подорожі і походи з Всюдиходом проходять завжди весело, тепло і позитивно!

 

НашІ гІдИ

Аня Зубарева
Аня Зубарева

Аня Зубарева (відома в народі як Хіпушка) 

"Людей треба надихати!"

 

Один із засновників всіма улюбленого клубу душевних мандрівників. Шлях туриста у цієї милої дівчини почався ще в студентські роки, за часів навчання в КПІ. Пройшовши безліч стежок, вона зрозуміла, що походи можна і потрібно збагачувати незвичними майстер-класами, наприклад, зі створення особистого амулета для досягнень цілей.

 

Анна водила безліч груп по Росії, Норвегії та Україні. Зараз серйозно захопилася вивченням невідомих куточків України та прокладанням по ним маршрутів.

 

Як інструктор вона піклується про безпеку і хорошу атмосферу, яка обов'язково Вас надихне і нагадає що світ прекрасний, але може стати ще кращим!

Галя Тодоренко
Галя Тодоренко

Галя Тодоренко 

"Закохана в гори, чесність і йогу"

 

Один із засновників Клубу душевних мандрівників «ВсюдиХід», який радує нас з Вами. Вона має ІІ розряд з альпінізму і пройшла безліч категорійних походів. Бувала в багатьох місцях, наприклад: Алтай, Тянь-Шань, Туреччина та Кавказ.

 

Мабуть, немає маршруту в нашому календарі за яким Галина не водила б групи. Але, вона зізнається, що ближче всього їй стежки Непалу, адже Дух Гімалаїв тепер завжди поруч з нею.

 

Галина - інструктор, якому важливо, що б людина знайшла те за чим відправилась у  подорож. Адже для неї самої подорожі це те, що дає можливість краще зрозуміти себе і відкрити нові межі світу. Вона розуміє наскільки важливо в походах отримувати задоволення від приємних дрібниць.

Ірина Дороніна
Ірина Дороніна

Ірина Дороніна

"Немає нічого неможливого"

 

Має багатий досвід роботи з молодими людьми в різних наметових таборах по всій Україні. Саме тому має величезний запас найрізноманітніших ігор. Крім цього за її плечима залишився Чорногорський хребет, річка Рось, не раз підкорена Говерла.

 

У клубі душевних мандрівників Ірина зарекомендувала себе як чудовий організатор дитячих навчальних програм і таборів, але й роботи і з дорослими учасниками вона не боїться.

 

Ірина, як інструктор, піклується про комфорт всієї групи і кожного учасника окремо, і обов'язково стане хорошим другом. Разом з нею не страшно відкривати нові горизонти і бути готовим до будь-яких несподіванок в походах, адже ви зустрінете їх на позитиві!

Микола Манько
Микола Манько

Микола Манько

"Хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини!"

 

Свої туристичні навички здобув коли тренувався в Турклуб КПІ "Глобус". Ходив в самостійні походи по Ісландії, Норвегії, Туреччини, Кавказу, Криму і Карпатам.

 

Коля дуже любить Норвегію, тому так часто водить туди походи і велотрекінги. Відкрив в клубі душевних мандрівників напрямок - дитячі походи, в яких можуть приймати участь дітки від двох років.

 

Як інструктор він прийде величезна увагу дрібницям, тому продумує все до останніх здавалося б незначних деталей. З Миколою ви будете почувати себе безпечно, адже у нього завжди є запасний план, завдяки якому все буде добре - перевірено!

Таня Косянчук
Таня Косянчук

Таня Косянчук

"Ніхто не залишиться без любові"

 

Одного разу з'їздивши з нашою компанією в перший закордонний похід, вона залишилась з нами назавжди, вже в ролі інструктора. Таня людина - гарний настрій! З нею ви завжди проведете добре час і зіграєте в мільйон і одну гру, при цьому вона не забуде здивувати вас смачними стравами навіть під час походу.

 

Таня успішно водить групи по екскурсійним маршрутами України та закордоном, наприклад: Грузією, Туреччиною та Норвегією, яку вона дуже любить.

 

Як інструктор, вона подбає про те що б кожен був оповитий увагою і дружньою любов'ю, а так само вона вважає, що подорожі допомагають знайти людям своє місце у світі.

Микита Михіденко
Микита Михіденко

Микита Михіденко

"Техніка безпеки це важливо!"

 

Микита виріс в родині туристів, тому багато знає і вміє, наприклад, як розпалити багаття з одного сірника після дощу або орієнтуватися по карті мало не з закритими очима.

 

У клубі показав себе як чудовий організатор спортивного орієнтування для молодших і старших учасників. А також, як інструктор різнобічного плану, адже в його послужному списку є дорослі, дитячі та сімейні походи.

 

Для Микити є важливим дотримання техніки безпеки, так що після походу і під час всі будуть цілі та здорові. Але крім цього, як інструктор, він розуміє, що кожен відправляється в похід на пошуки нового себе і він обов'язково вас в цьому підтримає.

Анна Петраускене
Анна Петраускене

Анна Петраускене

"Маю запас дивовижних історій"

 

Вона не просто інструктор, вона археолог, який більше 10 років досліджує віддалені куточки нашої країни, в пошуках нових розгадок або таємниць.

 

За плечима у Анни сотні пройдених кілометрів по Туреччині, Румунії та, звичайно, Україні. Крім цього вона проводить і організовує захоплюючі екскурсії столицею та її околицями.

 

З таким інструктором кожен похід буде насичений цікавими фактами, неймовірними історіями біля багаття в яких вам привідчиниться завіса таємниць безлічі народів і країн.

Марта Грек
Марта Грек

Марта Грек

"Усюди як вдома!"

 

Марта одна з тих хто живе туризмом і не витрачає час даремно, саме, тому у неї на рахунку участь в безлічі мульти гонках і рогейнах. Можете не вірити, але її особистий рекорд це 3817м вгору и 100км non-stop шляху!

 

З групами вона побувала не лише в Україні, а й за її межами, наприклад, в Татрах, Альпах, Грузії і Чорногорія.

 

З таким невтомним інструктором, гумор і позитивне мислення просто неминучі під час подорожі! Але найголовніше для Марти це подарувати відчуття затишку і дому, де б не зупинялася група.

Мадіна Онищенко
Мадіна Онищенко

Мадіна Оніщенко

"Що б не відбувалося це диво!"

 

З ранніх років гори вабили її і не дарма, адже там вона розквітла і, навіть, знайшла свого майбутнього чоловіка.

 

Мадіна водила наші групи по Грузії і Карпатам. Її пристрастю є сімейні походи, адже, як говорить вона сама: «час проведений з дітьми безцінний!»

 

Куди б ви не відправились з таким інструктором, знайте він обов'язково зможе створити сімейну атмосферу теплоти і затишку, в якій ви не тільки знайдете нових друзів, а й разом з ними подивитесь на світ свіжим поглядом!

Андрій Уваров
Андрій Уваров

Андрій Уваров

"Готуйтесь до справжніх пригод"

 

Про таких як він кажуть, що виріс в горах, адже з самого раннього років він уже ходив у походи і йому було відомо як розпалювати багаття і ночувати в наметах. Має другий розряд з альпінізму і сходили на гори різної складності по території Грузії, Словаччини та Італії.

 

Серед знакових вершин в резюме є Ельбрус, Казбек і Маттерхорн. Андрій водив наші групи по Ісландії, Грузії та Карпатам.

 

З Андрієм завжди буде про що поговорити адже він дуже комунікабельний і має прекрасне почуття гумору. А так же він завжди зуміє знайти компроміс, беручи можливо і бажання кожного, тому з ким то піде через вершину, а друге (щоб не напружуватися) прогуляє траверсом.

Олексій Музичко
Олексій Музичко

Олексій Музичко 

"Щирість моя родзинка"

 

Олексій захопився туризмом ще в юнацтві і знайшов безліч знань які може передати Вам, наприклад, орієнтування по місцевості і техніка пішохідного туризму.

 

Він з числа тих дивовижних інструкторів клубу душевних мандрівників, які тримають все під контролем. Керуючи велосипедом, йому вже підкорилися дороги Лофонтескіх островів Норвегії. Але крім цього, він не один раз побував з нашими учасниками в Карпатах!

 

Олексій зробить все можливе що б похід Вам запам'ятався, як одне з найдивовижніших подорожей життя, адже головне для нього занурити учасників в дивовижний світ пригод і відчути найщиріші емоції.

Галина Гурова
Галина Гурова

Галина Гурова

"Щастя в усміхнених обличчях"

 

Вона людина, яка впевнено почуває себе під час гірського походу, скелелазіння і, навіть, велотрекінгу, при цьому Галина навчить вас створювати творчі вироби, мандали, наприклад!

 

У клубі душевних мандрівників Галина вважається одним з експертів екскурсійних походів по Україні, тому знає безліч переказів і легенд.

 

Як інструктор вона завжди намагається по максимуму організувати приємне проведення часу при цьому поважаючи  і не витрачаючи даремно кожну хвилину учасника.

 

Галина - інструктор, якому важливо, що б людина знайшла те за чим відправилась у подорож. Адже для неї самої подорожі це те, що дає можливість краще зрозуміти себе і відкрити нові межі світу. Вона розуміє наскільки важливо в походах отримувати задоволення від приємних дрібниць.

Олександр Галицький
Олександр Галицький

Олександр Галицький

«Живу в світі точних розрахунків»

 

Інструктор у якого розписана кожна хвилина ще до виходу на маршрут. В цей же час, гнучкість і задушевні вечора так само притаманні йому.  Захоплює Олександра проходити вперше особисто розробленим маршрутом і не важливо пішки, на байдарці або верхи на коні!

 

Під прапором Клубу душевних мандрівників ходив по Кіпру, Румунії та Україні.

 

Для нього дуже важлива спортивна складова туризму, тому будьте готові з таким інструктором йти далі, швидше і вище. Світ туризму безмежний і Олександр готовий поділитися деякими його таємницями!

Олена Савченко
Олена Савченко

Олена Савченко

«Не можу без цього жити»

 

Відправившись одного разу на Мармаросів, нічого не знаючи про походи, зрозуміла що знайшла улюблену справу. Олена любить прокладати нові маршрути, вибудовувати низку подій, планувати ночівлі і кілометраж. Крім цього, вона пройшла безліч навчальних тренінгів із до медичної допомоги, наприклад курси БСП Борис і МедСанБат.

 

Вона інструктор,  який кайфує від швидкої зміни пейзажів маршруту на велосипеді. Водила групи разом з Клубом душевних мандрівників по Горганам, Чорногорію і Литві і, звичайно, велопоходи по Волині.

 

Як інструктор, Олена вміє співпереживати учасникам  і завжди підбадьорити смішними історіями зі своїх соло-  походів або автостопів. Для неї важливо, що б усі були задоволені, тому чекайте з ранку найсмачнішу вівсянку і несподівані плюшки під час поїздок.