Норвегія
Два світи, дві країни: похід по Норвегії та Ісландії
23 дні
Вид картинка
Норвегія
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Норвегія та Ісландія - це дві скандинавські країни і два абсолютно різних світи. Їх розділяє якась тисяча кілометрів, але вони абсолютно не схожі одна на одну.

Краса північної природи Норвегії і багатоликість неземних пейзажів Ісландії, грандіозні норвезькі фіорди і мовчазна урочистість ісландських льодовиків, заворожуючий Язик троля і бурхливі геотермальні джерела.... Можна до безкінечності перераховувати всі красоти цих двох країн. І побувавши в одній з них, ви рано чи пізно захочете побувати і в іншій. Саме тому ми вирішили, що саме час вирушити в подорож в обидві країни одночасно!

Якщо ви готові прийняти посилену дозу вражень, то саме час вирушити в подвійну подорож по Скандинавії, в якій вас чекає:

• піший трекінг по національних парках в Норвегії та Ісландії (тиждень і в тій, і в іншій країні);
• знаменитий Язик троля і чарівні норвезькі фіорди;
• високі і шумні водоспади (які нікого не залишать байдужим);
• марсіанські пейзажі Ісландії із застиглою лавою і ночівлі біля мальовничих озер;
• неймовірна Льодовикова лагуна (озеро зі шматками льоду і айсбергами, які плавають в ньому),
• столиця Ісландії - Рейк'явік і затишний норвезький Берген;

Маршрут нашого походу побудований таким чином, щоб в найцікавіших місцях було достатньо часу для відпочинку і фотографій!

Подорож можлива у двох варіантах:

• Норвегія + Ісландія: ви відвідуєте відразу дві країни;
• або одна з країн за вашим вибором.

Відкривайте серця Норвегії та Ісландії і дотримуйтесь свого шляху! А ми будемо раді стати вашими провідниками!

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

День 0

Сьогодні нарешті настав довгоочікуваний день початку подорожі!
Отже, в дорогу!

Перш за все нас чекає переліт в друге по величині місто Норвегії - Берген. Тут ми зберемось всі разом, погуляємо решту дня по місту, а завтра вирушимо в сторону величних гір і фіордів.

День 1

Рано вранці ми прибуваємо в невелике норвезьке містечко Восс, яке розташоване між мальовничими горами. Звідти ми вже автобусом вирушаємо в інше містечко - Кінсарвік, де і почнеться наша пішохідна частина маршруту по Норвегії.

 day 02 1

По дорозі в Кінсарвік нас будуть супроводжувати фіорди, мости та тунелі, а пішохідна частина маршруту пройде уздовж цілого каскаду шумних і швидких водоспадів. Щоб ми змогли як слід відпочити після переїздів, перехід в цей день буде недовгим, а заночуємо ми біля одного з водоспадів :)

day 02 2

 

День 2


Сьогодні ми продовжимо підніматись вздовж бурхливих каскадів водоспадів, а до кінця дня вийдемо на висоту більше 1000 м над рівнем моря, де нас чекає справжня північна природа! А заночуємо ми неподалік від кемпінгу Ставалі.

day 03

 

День 3В цей день ми продовжимо знайомство з суворими і одночасно красивими пейзажами північної природи: мальовничі гори змінюють широкі зелені рівнини, серед яких шумлять гірські річки і розкидані численні озера. А який там незвичайний мох! Немов м'який-м'який килим, на якому особливо приємно буде валятись під час привалів :)

day 03 1 result

Місцевість, по якій нам доведеться йти, просто вкрита озерами, тому заночуємо ми неподалік від одного з них :)

day 04 2

 

День 4


Сьогодні ми піднімемось ще вище. А чим вище, тим природа буде ставати все більш суворою, незвичайною і по-своєму привабливою. У цей день ми впритул підберемось до однієї з найбільш високих місцевих вершин - гори Хартейген (1690 м). І сьогодні ми поставимо ще один висотний рекорд: нас чекає перехід через найвищу точку треку - 1500 м!

day 04 result

 

День 5


На 5-й день подорожі ми продовжимо наш шлях повз озеро Нонсскард до кемпінгу Тіссевассбу, не припиняючи милуватися прекрасними північними пейзажами Норвегії :) Хоча найбільш високу точку ми вже подолали, в цей день ми зустрінемо кілька сніжних полів, які практично ніколи на тануть влітку, оскільки знаходяться на північних схилах гір. А навколо нас весь цей день як і раніше будуть найчистіші гірські озера, якими так багатий цей край.

day 06

 

День 6


Сьогодні після нетривалого переходу в другій половині дня ми вийдемо до головної точки нашого маршруту: знаменитого Язика Троля! Хто з вас дивлячись на ці знімки не мріяв зробити собі таку ж захоплюючу фоточку? :) Горизонтальний виступ скелі, що підноситься на висоті більше 700 м над одним з мальовничих норвезьких озер! Навіть від цих фотографій перехоплює дух і складно уявити наскільки вражаючими будуть відчуття, якщо опинитися там самому. Проте немає нічого неможливого і в наших планах не тільки зробити пам'ятні фотографії в цьому унікальному місці, але й зустріти тут же захід сонця і заночувати. Під вечір потік туристів до Язика Троля практично закінчиться і можна буде нафотографуватись на ньому в повній самотності!

day 07

 

День 7

 

Вранці ми перш за все ще раз зазирнемо на Язик Троля, щоб побачити його в ранішніх променях сонця, а потім вирушаємо вздовж великого озера Рінгедалс. Перехід нас чекає довгий і складний, адже нам потрібно до вечора спуститися на 700 метрів вниз.

day 07 1 result

Але спочатку ми як слід намилуємось пейзажами, які оточують озеро, а заночуємо ми в кемпінгу в місті Одда.

day 07 2 result

 

День 8

 

Одда - невелике містечко, що розташувалось між красивим фьордом і не менш мальовничим озером. Сьогодні ми влаштуємо «вихідний» день, зможемо гарненько відпочити і розслабитися після закінчення похідної частини маршруту.

day 08 1 result

Навколо міста багато природних водоспадів - саме через можливість установки гідротурбін, місто Одда називали країною білого золота. Тут навіть є музей гідравлічних турбін, в якому і можна дізнатися все про і навіть більше про таке важливе для Норвегії джерело електроенергії. Одда - це індустріальне місто, хоча з першого погляду це не так вже й просто помітити: акуратні різнокольорові будиночки, навколо гори, все дуже зелене, чисте і затишне. Прекрасне місце для відпочинку перед тим, як ми знову вирушимо знайомитись з морською столицею Норвегії - Бергеном.

day 08 2 result

 

День 9

 

Рано вранці нас чекає переїзд в Берген, де ми зможемо продовжити знайомство з цим затишним і незвичайним містом, яке, до речі, колись було столицею Норвегії.

day 09 1 result 

Берген - це насамперед дивовижна набережна з будиночками, що скупчились над водою. Немов з якоїсь казки. Але Берген цікавий не тільки нею. Тут можна піднятися на фунікулері або канатній дорозі на одну з місцевих гір і помилуватися містом звідти. А можна просто побродити по тихих і затишних вуличках старого Бергена, відпочиваючи після пішої частини маршруту :)

day 09 2

 

День 10Вранці на нас вже чекає переліт в Ісландію :) Заночуємо ми вже в Рейк'явіку, а на наступний ранок вирушаємо в незвичайний Національний парк з не менш незвичайною назвою " Ландманналаугар" :)

day 10 result

Якщо ж ви вибрали подорож тільки по Норвегії, то в цей день вас чекає повернення додому в Київ :)

 

День 11


Вранці ми сідаємо на автобус і вирушаємо в кемпінг Ландманналаугар, а всю другу половину дня ми присвятимо вивченню незвичайних ріолітових гір, пофарбованих у найнеймовірніші кольори: бірюзовий, зелений, яскраво-червоний і т.д.

day 11 1 result

Тут же ми познайомимося з безліччю типових для Ісландії паруючих, шиплячих і вируючих гарячих джерел. В одному з них можна буде навіть скупатися з чудовим видом на навколишні гори :) Звідси ж ми здійснимо радіальний вихід на вершину колишнього вулкана, а на ночівлю повернемося в кемпінг Ландманналаугар :)

day 11 2 result

 

День 12У цей день ми подолаємо перший піші кілометри нашого ісландського маршруту, який проляже через гори Ландманналаугар на висоті близько 1000 м над рівнем моря.

day 12 1 result

Висота невелика, але для гірської Ісландії це не найголовніше :) Тут ми зможемо ще раз оцінити красу навколишніх гір, а поруч з перевалом ми зупинимося на ночівлю в кемпінгу.

day 12 2 result

 

День 13Ми продовжуємо рухатися через гори Ландаманналаугар на південь і скоро нас чекає спуск вниз, де ми побачимо мальовниче озеро Алфтаватн, оточене красивими зеленими горами.

day 13 1 result

 Найдивовижніше в цій частині маршруту - це різка зміна забарвлення гір і рельєфу: ледь закінчуються різнокольорові гори Ландманналаугара, як починаються зовсім інші, але також неповторні гори, покриті зверху зеленим мохом, а знизу чорним попелом і залишками лави. 

day 13 2 result

 

День 14

 

Навіть рівнини в Ісландії не бувають однаковими. У цьому ви сьогодні зможете переконатися самі: зелений мох в цих краях чергується з безкрайніми полями з чорного вулканічного попелу, серед якого течуть швидкі річки.

day 14 1 result

Потім так само стрімко пейзаж перетворюється з рівнини в незліченну кількість зелених ущелин.

day 14 2 result

 

День 15До кінця сьогоднішнього дня ми опинимося в одному з національних парків Ісландії - Тосморк. Це одне з небагатьох місць в Ісландії, де можна зустріти ліс :) А по дорозі в Тосморк нас будуть супроводжувати неймовірно красиві рівнини і ущелини зі стрімкими річками.

day 15 result

 

День 16


З Тосморка ми піднімемось на другий перевал-тисячник. Цей перевал незвичайний тим, що з обох боків від нього залягають багатовікові льодовики, один з яких носить легендарну невимовну назву "Ейяфьятлайокюль".

day 16 1 result

Заночуємо ми знову на перевалі, а по дорозі до нього ми вдосталь насолодимось краєвидами мальовничих долин нац.парку Тосморк :)

day 16 2 result

 

День 17За перевалом нас чекатиме справжнісіньке узбережжя Атлантичного океану, бурхлива річка Скога, вздовж якої ми будемо спускатися вниз, і вражаючий 60-метровий водоспад Скогафосс, де завершиться пішохідна частина ісландської подорожі.

day 17 1 result 

На нічліг ми вирушимо в невелике містечко Вік, яке відоме своїми неймовірними пляжами з чорного вулканічного піску. Тут же ми зблизька познайомимось з Атлантичним океаном, помилуємось скелями "Пальці Троля" і спробуємо побачити тупиків - невеликих птахів, які є символом Ісландії.

day 17 2 result

 

День 18


Відпочили після довгого пішого походу і знову пора вирушати в дорогу :) Сьогодні нас чекає захоплююча пригода: нам потрібно застопити попутну машину і доїхати до Льодовикової лагуни! Наші інструктори розкажуть, як це найкраще зробити і роздобути на шляху безліч цікавих історій від водіїв :) Якщо ж ви не бажаєте займатися автостопом, то переїзд в лагуну можливий на комфортабельному автобусі.

day 18 1 result

Незалежно від того, яким способом ви доберетесь до Льодовикової лагуни, в будь-якому випадку вона вас зачарує своєю красою і дивовижним спокоєм. І не дивно: адже серед літа ви раптом опинитеся серед тисячолітніх крижин найчистішого блакитного кольору, які, відколовшись від величезного льодовика на іншому березі лагуни, не поспішаючи пропливають через вузьку протоку в океан.

day 18 2 result 

 

День 19

 

В цей день ми нікуди не їдемо і просто відпочиваємо в льодовиковий лагуні. Це місце варте того, щоб повністю зануритися в його неповторну атмосферу! А заодно і гарненько відпочити після нашої тривалої подорожі :)

day 19 result

 

День 20

Сьогодні ми повертаємося в Рейк'явік. І в цей раз ви можете вибрати або захоплюючий автостоп, або комфортний рейсовий автобус. 

 

День 21

Вільний день. Ви можете продовжити вивчення Рейк'явіка, з'їздити в SPA-курорт "Блакитна лагуна", де можна добре відпочити і розслабитися в теплій водичці блакитного кольору з геотермального джерела, або відвідати Золоте кільце Ісландії, оглянувши долину гейзерів і величезний двохкаскадний водоспад Гюдльфосс!

 

day 21 result

 

День 22

 

Нарешті, повні вражень, ми відправимося назад до Києва :)

* Інструктор має право змінити маршрут подорожі, якщо цього вимагатимуть стан групи або погодні умови.

Відкривайте серця Норвегії та Ісландії і дотримуйтесь свого шляху! А ми будемо раді стати вашими провідниками!

Вартість

Вартість нашої подорожі: 890 Євро (Норвегія + Ісландія)

430 Євро - тільки Норвегія

630 Євро - тільки Ісландія

У вартість входить:

• всі міжміські трансфери Норвегією (за винятком трансферу в аеропорт);
• трансфер Рейк'явік-Ландманналаугар і Скогафосс-Вік в Ісландії;
• ночівлі в кемпінгу міста Одда і вздовж нитки маршруту по Ісландії;
• супровід інструкторів;
• смачне похідне харчування на маршруті (готуємо разом);
• прокат групового спорядження (котли, газові пальники, газ);
• похідна аптечка;
• медична страховка;
• допомога в купівлі авіаквитків, оформленні візи та будь-які консультації з підготовки до поїздки.

У вартість не входить:

• авіаквитки (від 400-500 Євро за всі перельоти) - залежно від дати купівлі квитків;
• трансфери до аеропортів і назад (близько 50-60 Євро);
• ночівлі в Рейк'явіку та Бергені (від 20 Євро/ніч);
• візовий збір (60 Євро);
• особисті переїзди на громадському транспорті в містах Норвегії та Ісландії;
• факультативно подорож від Скогафосса в Льодовикову лагуну + повернення в Рейк'явік (90 Євро за автобусні переїзди).

* Але ми рекомендуємо зробити цю подорож безкоштовною і їхати АВТОСТОПОМ, подарувавши собі ще одну пригоду :) Про те, як краще стопити, ми обов'язково розповімо перед поїздкою :)

Квитки на літак потрібно брати якомога раніше, тому що потім вартість на них виростає до неймовірних розмірів;)

Приєднуйтесь до нашої подорожі в дві прекрасні північні країни!

 

 

Приєднуйтесь до нашої подорожі в дві прекрасні північні країни! 

Як записатися

Щоб записатись до групи - натисніть, будь-ласка, на кнопку "Забронюй місце" (під датами подорожі). 

 

Після цього з вам зв`яжеться наш координатор для уточнення ваших контактних даних та інших деталей по подорожі.

 

Щоб забронювати за собою місце в групі, вам потрібно буде внести передплату (35% від вартості подорожі) та кошти за авіаквитки. Предоплату можна передати нам особисто або перерахувати на картку ПриватБанку.


У випадку відмови від участі в подорожі, передоплата повертаєтся тільки в тому випадку, якщо ви замінили себе іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на організаційні витрати.

 

Решту оплати вам потрібно буде внести за 20 днів до початку подорожі. Після цього у випадку відмови від участі передоплата не повертаєтся. 

 

Учасникам повертаються невикористані внесені кошти за авіаквитки, якщо вдалося купити їх дешевше, ніж очікувалось. 

 

Приєднуйтеся! Будемо вам раді :)

 

Спорядження

Групове спорядження у похід (казани, пальники, газ, тенти, групову медичну аптечку), а також триразове харчування у поході забезпечуємо ми. Вам залишається попіклуватися про своє особисте спорядження - спальник, килимок, наплічник, намет, одяг та дрібні смаколики на переходи.

Якщо у вас є власний намет, який ви хочете взяти у похід - повідомте, будь-ласка, нам його модель та вагу, щоб ми могли порадити, чи підійде такий намет для цього походу.

Якщо у вас немає намета - дайте нам знати. Якщо буде така можливість - ми підселимо вас до намету інших учасників походу (виключно за їхнім та вашим бажанням :)) або порадимо, де краще взяти намет у прокат і який саме.

Вага групового спорядження і продуктів на похід розподіляється між усіма учасниками походу, включаючи інструктора. Дівчата отримують трохи менше загальної ваги, хлопці - трохи більше. Продукти ми розподіляємо таким чином, що усі учасники походу розвантажуються рівномірно і поступово.

Учасники з Києва отримують свою частину групового спорядження і продуктів за декілька днів до походу, учасники з інших міст - уже при зустрічі на точці старту походу.

Вага групового спорядження в цьому поході (включаючи їжу) - 6-7 кг, рекомендована вага решти спорядження (включаючи рюкзак, вашу частину намету і весь одяг) - 13 кг. Таким чином, загальна вага вашого рюкзака на старті походу буде 19-20 кг.

Їжу в походах ми готуємо разом, у порядку чергування (чергуємо групами по 2-4 людини). У походах ми їмо: смачні борщі та супи, солодкі та м`ясні каші з оригінальними соусами, п`ємо компоти та ароматні чаї, до чаю завжди солодощі. 

Якщо ви вегетаріанець або просто не вживаєте щось із продуктів харчування, ми обов`язково врахуємо це при формуванні меню на похід і замінимо те, що ви не їсте, на інші продукти аналогічної поживності. 

Продукти перед походом ми запаковуємо таким чином, щоб приготувати їжу у поході було якомога зручніше. Інструктор завжди допомагає учасникам у приготуванні їжі і завжди підкаже, якщо щось буде незрозуміло.

 

Особисте спорядження, яке знадобиться вам у цьому поході:

 

Спорядження Коментар
Ходовий комплект
Термобілизна (верх) З довгим рукавом
Термобілизна (низ) Зручна, така що не заважає рухатись.
Футболка (бажано така, що відводить вологу) На випадок, якщо буде дуже жарко
Ходові шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Ходове утеплення: софтшел або полар (фліс) Щільність тканини 100
Ходові штани Штани, які не заважають рухатись ішвидк сохнуть. Ідеальний варіант — трекінгові штани.
Вітровка (куртка, що не продувається вітром) Потрібна у випадку, якщо у вас немає мембранной куртки
Дощозахист (мембранна куртка, силіконка і т.п.) Бюджетний варіант — звичайний дощовик, але він сильно парить і рветься (потрібно буде взяти декілька).
Бафф/бандана/легка шапка Зручно брати 2 баффа — один на голову, другий на шию.
Ботинки
Трекінгові
Краще брати на розмір більше, щоб на спусках пальці не впиралися у носок.
ВАЖЛИВО!!! Перед походом взуття потрібно розносити.
Ліхтарики на взуття (гамаші) Для того, щоб сніг не потрапляв у ботинок + захищають від бруду нижню частину штанів.
Одяг на утеплення
Пуховка (прималофт,синтепон) Вагою до 1 кг!
Теплі штани Дуже гарно підійдуть флісові.
Теплі запасні рукавички Повинні лежати у герметичному пакеті в клапані рюкзака.
Шапка (пов`язка) Повинна закривати вуха.
Теплі шкарпетки (шерсть, фліс і т.д.) 2 пари
Змінний одяг
Футболка Можна з довгим рукавом.
Білизна Не повинна натирати!
Трекінгові сандалі або тапочки Максимально легкі
Шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Особисті речі
Рюкзак 60-100л
Килимок Іжевський або Therm-A-Rest
Спальник Температура комфорту -5°C, вага до 1.8 кг
Кружка/ложка/миска/ніж Пластик або нержавійка (щоб посуд не бився)
Речі для вмивання Максимально легкий набір. Маленький тюбик зубної пасти і зубна щітка. Якщо потрібно мило, можна взяти маленьке, як дають в готелях. Шампуня можна купити одноразовий пакетик. Туалетний папір.
Ліхтар налобний І запасні батарейки
Сірники + запальничка У герметичному пакеті
Трекінгові палки ДІВЧАТАМ — ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Дуже полегшують підйоми і спуски, розподіляють вагу по всьому тілу. З ними не лише зручно, але і корисно :)
Сміттєві пакети Дуже корисна річ у походах:) 2 великих (160л) і упаковка маленьких (30л). Спальник і всі речі для утеплення запакувати в міцні пакети.
Пластикова пляшка на 2 л Будемо набирати воду
Паспорт + копії Копії паспорта зберегти в інтернеті, можна в пошті. + 100 до швидкості при відновленні документів.
Особиста аптечка Бинт стерильний, широкий 7м х 14см — 2шт, перекис у пластиковій тарі 50мл, кетанов (кеталонг, темпалгін) 4 таб, гігієнічна помада.
Кишенькові перекуси (щоб підживитися між прийомами їжі) Це можуть бути шоколад, горішки, сухофрукти, цукерки, сухарики, льодяники, злакові батончики тощо — те, що дає швидку енергію та смакує саме вам. Із розрахунку 50-100 г на ходовий день.
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных