Ісландія
Північне сяйво в південній Ісландії. Тиждень пригод!
7 днів
Вид картинка
Ісландія
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Чи мріяли ви коли-небудь опинитися в казці? Коли небо загорається різнокольоровими вогнями, а під ними у безмовній чарівності простягаються неземні пейзажі далекої Ісландії. Величезні льодовики і айсберги, Атлантичний океан і замерзлі водоспади, а над ними безумний небесний танець зелених, жовтих і рожевих вогнів. І все це не десь там далеко або на чужих фотографіях, а перед вами і навколо вас. Тут і зараз.

Мрії обов'язково повинні збуватись і тому на початку березня ми вирушимо милуватися краєвидами зимової Ісландії в світлі північних вогнів Аврори! Північне сяйво – одне з найпрекрасніших природних явищ, і рівних за красою йому, напевно, просто немає! І саме тому його обов'язково потрібно побачити хоча б раз в житті. Ми переконалися в цьому в нашіх попередніх подорожах в сніжну Ісландію :)

 

day 2 4 result

 

Останні кілька років ми регулярно подорожуємо по Ісландії та добре вивчили всі цікаві місця на острові. І для цієї подорожі ми обрали для вас найбільш красиві точки, які можна і треба подивитися взимку, а також подбали про те, щоб ви могли застати північне сяйво в найсмачніших місцях і, нікуди не поспішаючи, насолодитися ним. А якщо у вас буде з собою фотоапарат, то цей тур вам буде вдвічі цікавіший, адже Ісландія дуже фотогенічна країна, а ми завжди підкажемо, як зробити найкращі фото з поїздки;)

 

 day 3 3 result

 

Що вас чекає:

• Бурхливі водоспади Ісландії, які взимку мають неповторний крижаний шарм;
• Неймовірна Льодовикова лагуна, в якій ви зможете побачити справжні айсберги з блакитного льоду;
• Не менш дивовижний «Діамантовий пляж» поруч з Лагуною;
• Паруюча і гаряча Долина Гейзерів;
• Купання в геотермальних джерелах під відкритим небом;
• Легендарні чорні пляжі та базальтові колони;
• Найпівденніша точка «материкової» Ісландії – мис Дірхолаей з маяком і дивовижною кам’яною аркою над океаном;
…і просто дружна компанія однодумців :)

Вирушайте за своєю мрією, а ми з радістю будемо вашими провідниками!

 

day 5 2 result

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

День 1

Починаємо нашу подорож. Ви теж вже в передчутті? ;) Сьогодні ввечері ми прилітаємо в міжнародний аеропорт Кеплавік (Keflavik) – повітряні ворота Ісландії. В цій країні нас чекає тиждень пригод, відкриттів і неземних пейзажів. По острову ми будемо подорожувати в автокемперах - це наш власний будинок на колесах. В них же ми будемо ночувати, а це значить, що ми станемо максимально мобільними і зможемо зупинитися на ніч і поспостерігати північне сяйво практично в будь-якій красивій точці.

Сьогодні ж заночуємо в затишному міні-готелі в містечку з однойменною з аеропортом назвою Кеплавік, а якщо нам пощастить, то північне сяйво зловимо в перший же вечір: адже його можна побачити навіть в межах міста :)

day 1 resultДень 2

Вранці ми сідаємо в наші затишні автокемпери і вирушаємо назустріч пригодам!

Ісландія по праву вважається землею льоду і полум’я, і друге якнайкраще представлено в геотермальній зоні Крусувік (Krýsuvík), з якої ми і почнемо наше знайомство з цією дивовижною країною. Тут на поверхню виходять киплячі грязьові джерела, з численних отворів в повітря піднімається пара, вирують невеликі озерця, а гарячі кольорові струмочки води зливаються в киплячі річечки. Земля під ногами тут червоного кольору, а інколи набуває яскраво-жовтого або синього відтінку, і все це на тлі зелених гір. Дивовижна палітра кольорів! Крусувік ще називають «концентрованою Ісландією», і не погодитися з цим твердженням дуже складно :)

day 2 1 result

Цього ж дня ми дослідимо найближчі до Рейк'явіка пам'ятки, які входять Золоте кільце Ісландії. Починати його краще за все з національного парку Тінгветлір (Þingvellir), що ми і зробимо. Долина Тінгветлір має дуже важливе значення для Ісландії: саме тут ще X столітті зібрався перший в світі парламент - ісландський альтинг. А ще це місце унікальне тим, що тут можна прогулятись між Європою і Америкою, і попутно побачити гігантські рифти - розломи земної кори, що утворилися на кордоні тектонічних плит.

day 2 2 result

Далі ми побуваємо в Долині гейзерів - батьківщині Гейсира, що дав назву всім гейзерам світу, і одному з п'яти існуючих в світі гейзерних полів. І, звичайно ж, побачимо виверження гейзера Строккюр (Strokkur), який оживає кожні 5-15 хвилин, і стріляє стовпом води і пари на висоту до 25-30 м.

day 2 3 result

Наприкінці дня приїдемо до одного з найкрасивіших водоспадів Ісландії - «Золотого водоспаду» Гюдльфосс (Gullfoss). Він справді прекрасний! Два каскади висотою 11 і 21 метр розвернуті один до одного під кутом приблизно 90 градусів. Це місце must-see в Ісландії і, звичайно ж, тут завжди багато людей. Але до вечора потік туристів вичерпається, і ми залишимося з водоспадом один на один :)

А якщо нам пощастить, то ще й зловимо незабутнє північне сяйво над вируючим водоспадом! І воно буде дуже яскраве, адже ми будемо так далеко від світлих міст.

 

День 3

Сьогодні день почнеться дуже приємно: продовжуючи знайомитись з геотермальною активністю Ісландії ми вирушимо купатися в один з гарячих природних басейнів - «Секретну лагуну» (Secret Lagoon) (факультативно). Це один з найстаріших геотермальних басейнів Ісландії, обладнаний ще в 1891 році і він не втрачає популярності і сьогодні, так що відмовитися від можливості розслабитися в гарячому басейні під відкритим небом просто не можливо!

day 3 1 result

Після Secret Lagoon ми вирушаємо на зустріч з водоспадом по імені Сельяландфосс (Seljalandsfoss). На думку багатьох це один з найкрасивіших водоспадів Ісландії. Його особливість, якою він приваблює безліч туристів щороку, в тому, що його можна обійти з усіх боків: і спереду, і ззаду. Погодьтеся, досить нечасто можна побачити водоспад зі зворотнього боку, а світ – крізь водоспад :)

day 3 2 result

Далі наш шлях лежить до сусіднього зі Сельяландфоссом водоспаду – потужного Скоугафосса (Skogafoss), який має цілих 60м висоти! Скоугафосс є однією з візитних карток країни, а з оглядового майданчика над водоспадом можна навіть побачити величезний Атлантичний океан :)

Заночуємо ми на території кемпінгу поруч з водоспадом, над яким ми і спробуємо зловити примхливе, але таке неймовірне північне сяйво.День 4

Ранок нас зустріне все там же біля Скоугафосса. Цей водоспад славиться своєю чарівною подвійною веселкою і перша половина дня для Скоугафосса – кращий час, щоб її побачити.

day 4 1 result

Вирушаємо далі, і незабаром нас вже зустрічають знамениті чорні пляжі в містечку Вік (Vik). Вони по праву вважаються одними з найкрасивіших пляжів на Землі. Контраст між чорним вулканічним піском і білосніжною піною хвиль нікого не залишає байдужим. Вода розтікається по піску, як по гігантському полотну, малюючи на ньому химерні обриси, що змінюють один одного. У цьому місці абсолютно зникає відчуття плину часу, і здається, що ти знаходишся на краю світу.

Тут же ми побачимо ще одну цікаву річ – скелі Пальці Троля. В ісландському фольклорі є легенда, що ці величезні валуни, – це колись застиглі тролі, які хотіли вночі спустити свої човни на воду, але не встигли, і перший промінь сонця перетворив їх у камінь.

day 4 2 result

Наш подальший шлях сьогодні лежить на схід, в національний парк Скафтафедль (Skaftafell). Першим в цьому парку нас зустріне льодовик зі складною назвою Скафтафедльсйокюдль (Skaftafellsjökull). Якщо бути точним, то це один з численних язиків льодовика Ватнайокюдль (Vatnajökull) - найбільшого за величиною льодовика Європи, який займає цілих 8% території Ісландії! Ми зможемо впритул підійти до потужних крижаних шапок льодовика і помилуватися ними на відстані витягнутої руки.

day 4 3 result

Тут же ми прогуляємося до водоспаду Свартіфосс (Svartifoss). Він відносно невеликий - всього 25 м в висоту, але відомий він не висотою, а базальтовими колонами, що його оточують, і які схожі на величезні олівці. Свартіфосс ще називають водоспадом-органом і своїм зовнішнім виглядом він цілком виправдовує таке порівняння. Водоспад дійсно дуже незвичайний, і він точно вартий того, щоб його побачити.

day 4 4 result

Ночівля в нас запланована в кемпінгу Скафтафедля, однак, при сприятливому прогнозі погоди і північного сяйва, вона буде перенесена в наступну точку маршруту – в Льодовикову лагуну, адже там вогні Аврори будуть мати особливо захоплюючий вигляд!День 5

Сьогодні найвідповідальніший день, адже ми повинні доїхати до найкрасивішої і найдальшої точки маршруту :) Знайомтесь – Йокюльсарлоун (Jökulsárlón) або Льодовикова лагуна. Тут цілий рік в кришталево чистому озері плавають справжні айсберги, а лід тут неймовірного блакитного кольору. З одного краю лагуни прямо в воду спускається язик льодовика, який і «підгодовує» озеро брилами льоду, які повільно дрейфують у бік океану. Різноманітність форм в поєднанні з грою кольорів і світла створює безліч ракурсів і можливостей для композиції. Фотографи кажуть, що відібрати найцікавіші фото з цього місця - та ще проблема :)

day 5 1 result

Сьогоднішній день ми повністю присвятимо Льодовиковий лагуні – відпочинемо від переїздів, розслабимось, вдосталь нагуляємось навколо лагуни, а якщо частина лагуни замерзне, це дасть нам унікальну можливість погуляти серед величезних крижин яскраво-блакитного кольору!

На ніч ми залишимось в Льодовиковій лагуні: адже це, напевно, найкрасивіше місце для фотографування північного сяйва: ви тільки уявіть як красиво зелені вогні неба відбиваються у воді і розфарбовують повільно дрейфуючі крижини ...

day 5 3 result

 

День 6

На світанку (а світанок в Ісландії на початку березня в дуже зручний час – о 8 ранку), сходимо до Атлантичного океану – адже там весь берег всипаний крижинами і айсбергами з лагуни, об які неспішно розбиваються величезні океанські хвилі. Не випадково цей берег називається «Діамантовим пляжем». Величезні крижини, що лежать на чорному піску, дійсно блищать на сонці, мов справжні діаманти.

day 6 1 result

Прощаємось з Льодовиковою лагуною і продовжуємо наш шлях, адже нас чекають нові захоплюючі краєвиди півдня Ісландії :) Сьогодні ми побачимо незвичайний каньйон під назвою Ф’ядрарглйуфур (Fjaðrárgljúfur). Він славиться своєю красою, від якої перехоплює подих, і ми зможемо побачити це на власні очі. Каньйон довжиною два кілометри досягає глибини до 100 метрів, а внизу тече красива річка Ф’ядра. Утворився каньйон за рахунок поступової ерозії землі проточною водою, що стікала з льодовиків і вимивала скелі. Пішохідна доріжка уздовж східного краю відкриває приголомшливий вид на обидві рівнини і льодовикові струмки, що стікають нижче. Спокійний, тихий, чистий і дуже красивий куточок природи.

day 6 2 result

Хоча чорними пляжами нас вже не здивувати, але сьогодні Ісландія знову це зробить :) Адже далі на нас чекає ще одне неймовірне місце – пляж Рейнісфйара (Reynisfjara). Цей пляж - один з найбільш відвідуваних в Ісландії, і опинившись на ньому, відразу розумієш чому. Тут природа в одному місці зібрала цілу колекцію незвичайної краси: безкрайній океан, біла піна хвиль на чорній блискучій гальці і довгі стрункі базальтові колони, які нависли височенною стіною над океаном.

day 6 3 result

Серед них є навіть базальтова печера з красивим хвилястим склепінням – все це, зібране воєдино, створює відчуття такого інопланетного пейзажу, від якого перехоплює подих і губляться всі слова.

day 6 4 result

Невеликий переїзд, і ми вже на мисі Дірхолаей (Dyrholaey) – це найпівденніша точка материкової Ісландії. Мис являє собою стрімку скелю висотою 120 метрів, з якої відкривається неймовірний вид на безлюдні атлантичні пляжі з чорним піском і білою лінією прибою, що простягаються вдалину, наскільки сягає око. У перекладі з ісландської «dyrholaey» значить «гора з отвором». І дійсно, мис Дірхолаей – це не просто гора. У його передній частині за багато тисячоліть в результаті постійного натиску хвиль Північної Атлантики і вітру утворилась величезна природна арка. Це фантастично красиве місце, величне і практично безлюдне.

day 6 5 result

Дуже важко покинути мис Дірхолаей, хочеться милуватися і милуватися незайманою природою, суворими і красивими лініями, безкрайніми розливами океану, який кожну секунду змінює свою кольорову палітру, слухати тихий шум прибою і шелест гальки...

day 6 6 result

На ночівлю зупиняємось у вже знайомому нам кумпінку біля Скогауфосса – ще один щанс побачити північне сяйво над водоспадом!День 7

Ось непомітно і настав завершальний день нашої подорожі по Ісландії. Однак він буде не менш цікавим, ніж попередні :)

Уявіть, як приємно буде по завершенню активної частини подорожі поніжитись в гарячій природній ванні! За цим ми і вирушимо в геотермальне містечко Хверагерди (Hveragerði). Його назва, в перекладі з ісландської означає «сад гарячих джерел». В цьому місці з гір спускаються гарячі струмочки, тому тут цілий рік можна купатися в річці і гарячих природних басейнах. Заходити в гарячу річку, коли навколо лежить сніг - це те задоволення, яке запам'ятовується на все життя :)

day 7 1 result

А вечір цього дня зустрінемо в столиці Ісландії - Рейк'явіку. Рейк'явік - найбільше місто на острові, в якому живе третина країни (і ще третина в його передмістях), крім того, місто вважається самою північною столицею в світі. Ми прогуляємося по центральній вулиці з кольоровими будиночками, на набережній помилуємося вже засніженими горами і витонченою скульптурою Sun Voyager, відвідаємо незвичайну і дуже сучасну будівлю Harpa Concert Hall і піднімемось на церкву Hallgrímskirkja, щоб помилуватися Рейк'явіком з висоти.

day 7 2 result

А ще тут можна пробігтись по сувенірним магазинам, заскочити в супермаркет за смачним ісландським йогуртом Skyr, знайти найвідомішу в Ісландії точку з хот-догами (де їх замовляв навіть Білл Клінтон), спробувати традиційну для острова їжу в одному з ресторанчиків або вибрати музей собі до смаку. Якими б не були ваші інтереси, Рейк'явіку буде, що вам запропонувати :)

За бажанням ви можете відразу вирушити в аеропорт Кеплавік, щоб повернутись додому, або зупинитися в столиці Ісландії ще на декілька днів :)

day 7 3 result

Проживання

Протягом десяти днів ми будемо пересуватись і жити в автокемпері. Це невеликий будинок на колесах на базі мікроавтобуса. У ньому є все необхідне для нашого життя: невелика кухня, посуд, спальні місця, подушки з ковдрами і навіть порт USB для ваших гаджетів :)

kemp 1 result

kemp 2 result

У машині є хороша система опалення, але для комфортної ночівлі в цій поїздці ми рекомендуємо з особистого спорядження взяти з собою спальник. Також за бажанням ви можете взяти з собою свою улюблену чашку :) Групове спорядження в поїздку (котли, пальники, газ, групову медичну аптечку), а також триразове харчування за маршрутом забезпечуємо ми.

Восени погода в Ісландії мінлива. Може бути і тепло (до +10), а може і трохи морозно (до -5). З іншого боку, в Ісландії часто буває сильний вітер, тому теплі і непромокаючі речі вам не завадять.

Харчування буде побудовано аналогічно похідному: смачні борщі і супи, м'ясні та солодкі молочні каші з оригінальними соусами, компоти і ароматні чаї, до чаю завжди солодощі. За бажанням ви, звичайно, завжди зможете додатково підкріпитися різними смачними речами, адже ми будемо проїжджати багато містечок і туристичних точок. Якщо ви вегетаріанець або просто не їсте якісь з продуктів харчування - ми обов'язково врахуємо це при формуванні меню і додамо для вас поживні замінники. В меню для вегетаріанців м'ясо ми обов'язково замінюємо іншою білковою їжею: сирами і горіхами.

Вартість

Вартість подорожі: 990 Євро.

У вартість входить:
• Всі переїзди по програмі і ночівлі у власному автокемпері («будинок на колесах»);
• Прокат спальника для ночівлі;
• Витрати на паливо;
• Смачне харчування на маршруті (гарячий сніданок і вечеря, на обід перекус і чай; готуємо разом);
• Спорядження для приготування та прийому їжі (котли, газові пальники, газ, посуд);
• Доступ до Wi-Fi на всьому маршруті без виключення;
• Супровід гіда;
• Аптечка;
• Медична страховка;
• Допомога в пошуку та купівлі авіаквитків, консультації та рекомендації по факультативній частині подорожі.

У вартість не входить:
• Авіапереліт: від 200 Євро в обидві сторони (в залежності від дати купівлі квитків). Для цієї подорожі достатньо ручної поклажі!
• Ночівля у Кеплавіку (від 30-40 Євро);
• Харчування поза маршрутом;
• Трансфер з Рейк’явіка в аеропорт (25 Євро);
• Душ в кемпінгах за маршрутом (вартість залежить від кемпінга);
• Купання в геотермальному басейні Secret Lagoon (23 Євро).

Вартість квитків на літак постійно змінюється, тому їх потрібно брати якомога раніше :)

Як записатися

1) Для того, щоб записатися в групу, потрібно натиснути кнопку "Забронюй місце" біля назви подорожі. Протягом доби з вами зв'яжеться наш координатор для уточнення всіх деталей.

2) Внести передплату (35% від вартості подорожі).

Передплату можна передати особисто або перерахувати нам на картку ПриватБанку.
У разі відмови від участі передплата повертається, тільки якщо ви замінюєте себе іншим учасником, так як вона вже буде використана на організаційні витрати.

3) Залишок оплати необхідно буде внести мінімум за 20 днів до початку поїздки. Після цього при відмові від участі оплата не повертається.

Приєднуйтеся! Будемо вам раді :)

забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных