Індія
Неймовірна Індія: йога-подорож!
14 днів
Вид картинка
Румунія
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Стародавня і загадкова Індія. Велич Гімалаїв і блакить океану, тисячолітні храми і дикі джунглі, суміш релігій і культур... Кажуть, що настає час, коли Індія кличе тебе до себе. Якщо вона покликала Тебе, вирушай у Подорож!

 

За 2 тижні мандрівки Індією ми:

 • зануримося в атмосферу дуже різної Індії — бідної та багатої,

 • будемо займатися хатха-йогою з тренером Алісою Бондаренко,

 • відвідаємо Блакитне і Рожеве міста, а також Храм Вітрів,

 • побуваємо у легендарному Тадж-Махалі;

 • потрапимо у Вріндаван — місто 5000 храмів;

 • побачимо храми Кхаджурахо, відомі своїми вишуканими скульптурами, що зображають сцени з кама-сутри.

 

Приєднуйтесь до нашої подорожі дивовижною Індією! Ми будемо раді стати вашими провідниками по цій прекрасній країні!

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

День 1
Прибуття в Делі, переїзд в м.Вріндаван (150 км, переїзд триватиме 2-3 години).

 

«Вріндаван – це єдине особливе трансцендентне місце
у Всесвіті, де свідомість Крішни з
`являэться сама собою».
Шріла Прабхупада

 

Розміщення в готелі. Знайомство з містом Вріндаван. Враджа (Браджа) – це назва області, де 5200 років тому Крішна являв свої земні діяння. Враджа являє собою коло діаметром приблизно 60 км. В центрі Враджі знаходиться Вріндаван (Вріндабан), священний ліс, де Крішна танцював танець раса, у якому виявилась найвища любов Бога до Своїх творінь.

 

Вріндаван — це місто 5000 храмів. Практично кожна будівля у Вриндавані — це або храм, або готель для паломників. У нас буде можливість на власні очі побачити сад, дерева якого, згідно вірувань вайшнавів, щоночі перетворюються на прекрасних пастушок гопі, з якими Крішна грає і по сьогодні.

 

Vrindavan

 

День 2
Відвідування храмів Вріндавана і парікарама (обхід) навколо міста за бажанням.

 

Day1


День 3

Переїзд в м.Агра. У Агрі ми відвідаємо всесвітньо відомий Тадж Махал. Легендарний пам'ятник архітектури моголів був побудований імператором Шахом Джаханом в пам'ять про свою кохану дружину Мумтаз Махал.

Далі на нас чекає подорож у форт Агри. З цього форту відкривається надзвичайний вид на Тадж Махал.

У другій половині дня ми відвідаємо місто Сікандра і оглянемо мавзолей Ітмад-уд-Даула. Мармуровий мавзолей Ітмад-уд-Даула був побудований імператрицею Нур Джехан у пам'ять про батька, Мірзи Гхият Бега, який керував могольским військом. Ввечері — повернення у готель м.Вріндаван.

 

Day2

 

День 4
Переїзд в Кхаджурахо (419 км, переїзд триватиме 6-7 ч)
Розміщення в готелі. Знайомство з містом.

Храми Кхаджурахо – це об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Місто у перідо з 950 по 1050 рр. Було столицею династії Чандела. У всьому комплексі знаходилось 80 індуїстських храмів, комплекс займав площу 21 кв.км.

Ці храми відомі своїми вишуканими скульптурами, що зображують сцени з кама-сутри. Тут знаходиться безліч зображень звірів, військових сцен, прекрасних дів і закоханих пар.

Славу пам'ятника поселення отримало завдяки 25 стародавнім храмам дивовижної краси. Один із особливо вражає своєю красою. Це храм Кандарья-Махадева, що присвячений богу Шиві. По перметру храм оточений 84 колонами-шпилями, по внутрішніх та зовнішніх стінах — більше 600 скульптур. 

 

Day4

 

День 5
Після сніданку на нас чекають екскурсії храмами Східної та Західної групи. Ми опинимося у середньовічній Індії серед безлічі старовинних скульптур, кожна з яких має свою власну історію!

День 6
Переїзд в Орчу (180 км, переїзд займе 2-3 години)
Розміщення в готелі. Знайомство з містом.

Орча — че невеличке селище, яке було засноване у 16 столітті Бунделою Раджпут — ватажком Рудра Пратап, який обрав цю землю вздовж річки Бетва для побудови своєї столиці.

Сьогоднішня Орча – це маленьке містечко з населенням близько 2000 жителів, це місце ніби загубилося у 16 столітті і здається, ніби час тут зупинився.

У Орчі розташовані прекрасні палаци і храми часів середньовіччя.

Чудові храми Орчі відносяться до XVII століття. Вони досі діють і відвідуються тисячами паломників.

 

Day5

 

День 7
Переїзд в Джайпур (440 км, близько 7 годин). Сьогодні на нас чекає відвідування форту Амбер. Після цього ми заселимось в готель і зможемо гарно відпочити після довгої дороги.

 

День 8
Прогулянка Джайпуром.
Джайпур називають Рожевим містом, з тієї причини, що міські стіни у старовинній частині міста пофарбовані у приємний рожевий колір. Джайпур вразить вас своєю архітектурою, яскравими барвами, а також шовковими тканинами і дорогоцінним камінням.
Ми відвідаємо Палац Вітрів (Хава Махал) – головну туристичну цікавинку Джайпуру і один з найбільш відомих пам'ятників раджпутської архітектури. Хава Махал має назву Палац Вітрів через свій фасад, пронизаний 953-ма крихітними віконцями. У спекотні літні дні через ці отвори проникає вітер і дарує прохолоду.

Також ми побачимо стародавню астрономічну обсерваторію Джантар Мантар, яка належить до 80 чудес світу. Сонячний годинник Джантар Мантара вважається найбільшим у світі. Ця обсерваторія — унікальний приклад вийняткової точності, оскільки кожна будівля має своє особливе призначення: визначення розташування зірок, висот та азимутів або передбачення затемнень.

 

Day8

  

День 9
Зранку ми вирушимо у стародавній храмовий комплекс на східній окраїні Джайпуру (містечко Галта). Цей комплекс ще називають Храм мавп або Monkey Temple за неймовірну кількість мавп, що проживають тут.

Галта — це стародавнє індуїстське місце паломництва, комплекс складається з кількох храмів та басейнів, у яких паломники роблять омовіння.

Храмовий комплекс є діючим. Галта була прихистком для індуїстських аскетів з початку 1500-х років. Головним є храм Galtaji, побудований у 18 столітті з рожевого каменя. Храм має декілька павільонів з круглими дахами, ізьбленими колонами і стінами.

А ось до храму Сонця (Surya Mandir) доведеться прогулятися вгору стежкою, зате згори відкриється прекрасний вид на місто Джайпур.

У другій половині дня — вільний час. Цей час можна присвятити шопінгу, від якого ви отримаєте море задоволення! 

 

Day9

  

День 10
Перїзд в місто Пушкар (140 км, переїзд займе 2-3 години). Розміщення в готелі. Знайомство з місцевими цікавинками.


Сучасний Пушкар — это це невелике містечко, розташоване навколо священного озера в горах, за 15 км від Аджмеру. За легендою, тут Брахма кинув квітку лотосу (pushpa) рукою (kar). Там, где впали пелюстки лотосу, виникли три священних чистих озера, найбільше і найважливіше — у Пушкарі. Озеро Пушкар часто називають Тіртхарадж — цар священних озер.

 

Day10

  

День 11
Ми опинимось у місті Пушкар під час проведення всесвітньо відомої Пушкар Мели – ярмарки верблюдів, тож ви зможете відвідати цю незабутню подію.

Ми відвідаємо храми Гаятрі и Сарасваті – двох дружин Брахми і зможемо здійснити омовіння у священному озері Пушкару. Також Пушкар відомий своїми ювелірними прикрасами, які ви зможете придбати тут. 

 

Pushkar

  

День 12
Переїзд в м.Джодхпур (185 км, переїзд займе близько 3 годин).
Розміщення в готелі.
Джодхпур – це друге за величиною місто штату Раджастхан, яке знаходиться на самому краю пустелі Тар. Джодхпур часто називають «блакитним містом» через те, що багато будинків тут пофарбовані у блакитний колір.Колись це місто було столицею стародавньої держави Марвар, що означає «земля смерті». Ця назва пов'язана, імовірно, із суворми кліматом пустелі. Джодхпур був заснований у 1459 році одним із князів династії Раджпутів – Рао Джодха, чий рід бере початок від знаменитого Рами – героя давньоіндійського епосу Рамаяна. 

 

Day12

 

День 13

Вільний день. За бажанням, в цей день можна здійснити подорож в Ранакпур (160 км, подорож в один бік займе 2 години). У Ранакпурі ми зможемо відвідати джайнський храмовий комплекс 15 століття. У 29 залах комплексу знаходиться трьохрівневий храм, побудований із білого мармуру і відомий свооїми 1444 колонами з гарною неповторною різьбою і скульптурним оздобленням.

 

День 14

Переїзд в Делі на машині (560 км, переїзд займе 8 годин).

 

Day13

Вартість

Вартість участі у нашій подорожі: 799 $.

 

У вартість входить:

 • супровід гіда,
 • заняття з хатха-йоги та йога-нідри,
 • розміщення в готелі (13 ночей, двомісні номери),
 • усі трансфери за програмою туру (комфортним кондиціонованим транспортом),
 • трансфер у/з аеропорту Делі,
 • традиційне привітання в аеропорту Делі.

 

 • У вартість не входить:
 • плата за харчування (близько 150 $),
 • авіаквитки в Делі та назад (близько 450 $), 
 • пожертви у храмах, плата за вхід у пам'ятки історії та архітектури Індії, чайові.

Як записатись

Щоб записатись до групи - натисніть, будь-ласка, на кнопку "Забронюй місце" (під датами подорожі). 

Після цього з вам зв`яжеться наш координатор для уточнення ваших контактних даних та інших деталей по подорожі.

Щоб забронювати за собою місце в групі, вам потрібно буде внести передплату (35% від вартості подорожі) та кошти за авіаквитки. Предоплату можна передати нам особисто або перерахувати на картку ПриватБанку.


У випадку відмови від участі в подорожі, передоплата повертаєтся тільки в тому випадку, якщо ви замінили себе іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на організаційні витрати.

Решту оплати вам потрібно буде внести за 20 днів до початку подорожі. Після цього у випадку відмови від участі передоплата не повертаєтся. 

Учасникам повертаються невикористані внесені кошти за авіаквитки, якщо вдалося купити їх дешевше, ніж очікувалось. 

Приєднуйтеся! Будемо вам раді :)

Поради

забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных