Про нас

Клуб мандрівників Всюдихід був створений 25 грудня 2011 року. Цього дня відбулась наша перша подорож - екскурсія "Різдвяні історії" по замкам Золотої підкови Львівщини. Цілий день ми разом з групою танцювали, співали, розгадували загадки на квесті і плели обереги, дарували подарунки, шукали привидів в старовинних замках і слухали неймовірні історії... І все це нам так сподобалось, що захотілось ще і ще!

З тих пір ми регулярно организовуємо пішохідні походи, вело-походи, заняття зі скелелазання, йоги, екскурсії, екологічні акції, музичні джеми і спортивно-творчі табори для дорослих та дітей.

Одна з найголовніших цінностей нашого клубу - це душевне спілкування. Подорожі і походи з Всюдиходом проходять завжди весело, тепло і позитивно!

 

НашІ гІдИ

Аня Іванова
Аня Іванова

Аня Іванова (відома в народі як Хіпушка) – співзасновник і керівник нашого клубу. У Ані є ціла колекція чудових шуршалок, двоє пухнастих котів і дуже багато ниточок для плетіння! Зовсім не таємна пристрасть Хіпушки - орієнтування, GPS чи карта в руках - звичайна справа! Аня виховує сина Олега, якому зараз 1.5 роки, а ще вона  - справжній поціновувач і любитель варення!

Галя Тодоренко
Галя Тодоренко

Галя Тодоренко. Ця весела і моторна дівчина ходить у походи з раннього дитинства! Любов до гір та пригод Галинка отримала від своїх добрих та мудрих батьків. Географія подорожей: Кавказ (5 разів), Алтай, Тянь-Шань, Турція, Кіпр, Норвегія, Ісландія, Непал. Галя — засновник і керівник клубу Всюдихід, невтомний генератор ідей, чудовий організатор і справжня лісова людинка :)

Любить авторську пісню, лижі, ханг…

А ще Галинка чудово куховарить, тому в подорожах з Галею гарантовані кулінарні сюрпризи у вигляді тортиків, борщиків, різотто и смачних соусів :)

Віталік Тодоренко
Віталік Тодоренко

Віталік Тодоренко - один із найсильніших альпіністів України, за його плечами — першопрохід на Ушбу шостої категорії складності, новий маршрут якого назвали “Характерник”, і багато дуже складних маршрутів на Кавказі, Памірі і в Непалі. Віталік — дуже компанейська і проста людина і дуже надійний друг. Крім альпінізму він займається бджільництвом, у Віталіка своя пасіка, яку він отримав у спадок від дідуся.

Микола Манько
Микола Манько

Микола Манько - тренувався в спортивному турклубі КПІ "Глобус". Ходив у самостійні походи по Ісландії, Норвегії, Турції, Кавказу, Криму, Поділлю і Карпатам. Коля дуже любить Норвегію, тому так часто водить туди походи. Відкрив новий напрям у Всюдиході - дитячі походи (діти від 2 до 6 років), планує дитячі походи в інші країни. Батько 2-х дітей - Кирило і Аліса (6 років і 4 роки). Його кредо: "Хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини!".

 

Оленка Білан
Оленка Білан

Оленка Білан — провідник вищої категорії, майстер орієнтування! Душевна та щира — з Оленкою завжди по-дитячому весело :)

Олена — призер багатьох мультиспртивних перегонів (8 місце в світі!!!), змагань з орієнтування в Україні та за кордоном, переможець гонки Х-Крим 2008 у вело-класі; учасниця марафону Ultra-Trail du Mont-Blanc 2011.
Гарно співає, зараз вивчає тибетську мову. І, нарешті, Оленка — чудова, дуже добра і тепла людина.  

Таня Косянчук
Таня Косянчук

Таня Косянчук - душа і хороший настрій клубу, також відома як “бусінка”! В походах з нею завжди чекають сюрпризи у вигляді смачних тортиків і веселих ігор. Таня любить гучні посиденьки і завжди рада гостям (особливо коли у них є з собою домашні пироги!). А ще, тільки тсссс... - її таємна пристрасть — олені, вона їх збирає у будь-якому вигляді!

Аліса Бондаренко
Аліса Бондаренко

Аліса працює тренером з йоги у дорослих та дитячих групах.
Обожнює гори, скелелазання, танці, походи та Індію.
А ще - любить світанки у таємних місцях з видом на ранкове місто :)

Олег Тоцький
Олег Тоцький
Сергій Болькін
Сергій Болькін
Анна Петраускене
Анна Петраускене

Ось уже більше десяти років Аня працює в археологічних експедиціях у найвіддаленіших куточках нашої країни, наодинці пройшла сотні кілометрів по болотах, лісах, річках та річечках і, звісно, горах. Подорожі Ані будуть наповненні цікавими історичними фактами та легендами. 

Оленка Савченко
Оленка Савченко

Оленка Савченко – неординарна і яскрава особистість! Подорожує Європою! Обожнює все, що пов`язано з Японією, знає все про Литву, куди в найближчому майбутньому помандрує знову. Оленка - автор і творець неймовірного хендмейду. А які смачні пироги вона пече, ммм! Леночка любить фентезі, котів і морських свинок. Лена - по-справжньому щира і чесна людина. І величезне їй ДЯКУЮ за неоцненну допомогу на подіях і тусах Всюдихода! 

Марта Грек
Марта Грек

Фанатка різноманітних гонок, змагань зі спортивного орієнтування, та всього що потребує витривалості та повязано з природою. Досягнення Марти: 3817м вверх і 100км non-stop. Водила і ходила в походи Карпати, Татри, Альпи, гори Норвегії, Грузії, Чорногорії та багато іншого.

Марта завжди мислить позитивно, має чудове почуття гумору та навчить вас почуватись, як вдома у будь-якому місці. 

Мадіна Онищенко
Мадіна Онищенко

Хто був у походах з Мадіною, той знає, що таке дисципліна :)

Дуже приємна дівчинка з двома чорними косичками і характером «дай Бог кожному»!

Продумує кожну дрібничку подорожі, особливо, як посмачніше усіх нагодувати такими стравами, половину назв яких ми і не чули. Вміє і любить проводити ігри, завжди весела і привітна. Із «двох способів прожити життя», вона вибирає той, де все, що відбувається – це дива. І в цьому вона щира :)

Мадіна чудово проводить сімейні табори, походи і різноманітні вилазки.

Приєднуйтеся!

Андрій Уваров
Андрій Уваров

Якщо ви потрапили у групу до Андрія, готуйтеся до пригод!

Стежка, яка перетворилася у річку, цікаві зустрічі на маршруті і обов’язково смачна їжа :).

Ходити ви будете немало, але для всіх Андрій зуміє знайти компроміс – з кимось піде через вершину, а інших (щоб не напружуватися) прогуляє траверсом.

У гори Андрій ходить з 2011 року, за цей час обійшов Карпати, Крим і встиг побувати на Ельбрусі та зводити похід по Грузії (Сванетія). Цього року Андрій вирушив за новими знаннями на альпіністські зроби в Грузію, так що репертуар його байок поповниться новими цікавинками, слідкуйте за новинками! :).

Посиденьки біля багаття, крокодил до пізньої ночі… і такі ж не_ранні підйоми!

Ранкове кавування, збори в дорогу і неймовірно красиві переходи. Приєднуйтеся!

Женя Нечитайлова
Женя Нечитайлова

Чарівна дівчина з величезним досвідом різноманітних подорожей. Дуже-дуже добре знає Грузію, адже багато часу там проводить. Євгенія в походах попіклується про різноманітне і смачне меню, дуже турботлива і весела. 

Наташа Патрикеєва
Наташа Патрикеєва

Серед друзів відома як Наташа Кучерява :)

І знаєте що – з нею дуже просто подружитися!

Добра, щира і надійна, готова на різноманітні видумки і пригоди.

З нею легко і завжди весело, а ще Наташа може навчити різноманітним хендмейдам, так що без пам’ятних сувенірів, зроблених власноруч, ви не повернетеся додому!

Чудовий організатор квестів (зокрема, дитячих) і керівник пішохідних походів.

Подорожуйте з Наташою і вам буде затишно ;)