Про нас

Клуб душевних подорожей «Всюдихід» - це дружна компанія туристів, які люблять світ, кайфують від пригод і знають, якими чарівними можуть бути пейзажі світу. Наша мета - подарувати людям радість активного відпочинку і життя в гармонії з природою.

З 2011 року ми відкрили для себе і учасників наших подорожей туристичні куточки України, Норвегії, Ісландії. Географія наших подорожей - Непал, Туреччина, Румунія, Греція, Кіпр, Грузія і навіть Нова Зеландія.
Ми проведемо Вас пішки, проїдемо з Вами на велосипедах і підкоримо хвилі на яхтах.

Ми знаємо час пригод - це тут і зараз!

 

За роки нашої діяльності: 

  • - більше ніж 2000 туристів вирушили з нами в дорогу;
  • - з них близько 300 дітей
  • - ми відвідали 14 країн
  • - зводили понад 50 закордонних походів;
  • - близько 100 походів Україною
  • - організували безліч квестів, орієнтувань, походів вихідного дня та посиденьок. 

 

НашІ гІдИ

Аня Зубарева
Аня Зубарева

Аня Зубарева (відома в народі як Хіпушка) 

"Людей треба надихати!"

 

Один із засновників всіма улюбленого клубу душевних мандрівників. Шлях туриста у цієї милої дівчини почався ще в студентські роки, за часів навчання в КПІ. Пройшовши безліч стежок, вона зрозуміла, що походи можна і потрібно збагачувати незвичними майстер-класами, наприклад, зі створення особистого амулета для досягнення цілей.

 

Анна водила безліч груп по Росії, Норвегії та Україні. Зараз серйозно захопилася вивченням невідомих куточків України та прокладанням по них маршрутів.

 

Як інструктор вона піклується про безпеку і хорошу атмосферу, яка обов'язково Вас надихне і нагадає що світ прекрасний, але може стати ще кращим!

Галя Тодоренко
Галя Тодоренко

Галя Тодоренко 

"Закохана в гори, чесність і йогу"

 

Один із засновників Клубу душевних мандрівників «Всюдихід», який радує нас з вами. Вона має ІІ розряд з альпінізму і пройшла безліч категорійних походів, наприклад, Алтай, Тянь-Шань, Туреччинна та Кавказ.

 

Мабуть, немає маршруту в нашому календарі, за яким Галина не водила б групи. Але вона зізнається, що більше всього їй до душі стежки Непалу, адже Дух Гімалаїв тепер завжди поруч з нею.

 

Галина - інструктор, якому важливо, щоб людина знайшла те, за чим відправилась у  подорож. Адже для неї самої подорожі це те, що дає можливість краще зрозуміти себе і відкрити нові межі світу. Вона розуміє, наскільки важливо в походах отримувати задоволення від приємних дрібниць.

Ірина Дороніна
Ірина Дороніна

Ірина Дороніна

"Немає нічого неможливого"

 

Має багатий досвід роботи з молодими людьми в різних наметових таборах по всій Україні. Саме тому має величезний запас найрізноманітніших ігор. Крім цього за її плечима залишився Чорногорський хребет, річка Рось, не раз підкорена Говерла.

 

У клубі душевних мандрівників Ірина зарекомендувала себе як чудовий організатор дитячих навчальних програм і таборів, але й роботи і з дорослими учасниками вона не боїться.

 

Ірина як інструктор піклується про комфорт всієї групи і кожного учасника окремо і обов'язково стане хорошим другом. Разом з нею не страшно відкривати нові горизонти і бути готовим до будь-яких несподіванок в походах, адже ви зустрінете їх на позитиві!

Микола Манько
Микола Манько

Микола Манько

"Хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини!"

 

Свої туристичні навички знайшов, коли тренувався в Турклуб КПІ "Глобус". Ходив в самостійні походи по Ісландії, Норвегії, Туреччини, Кавказу, Криму і Карпатах.

 

Коля дуже любить Норвегію, тому так часто водить туди походи і велотрекінги. Відкрив в клубі душевних мандрівників напрямок - дитячі походів, в яких можуть сприймати участь дітки від двох років.

 

Як інструктор він прийде величезна увагу дрібницям, тому продумує все до останніх, здавалося б незначних, деталей. З Миколою ви будете почувати себе безпечно, адже у нього завжди є запасний план, завдяки якому все буде добре - перевірено!

Оленка Білан
Оленка Білан

Оленка Білан — провідник вищої категорії, майстер орієнтування! Душевна та щира — з Оленкою завжди по-дитячому весело :)

Олена — призер багатьох мультиспртивних перегонів (8 місце в світі!!!), змагань з орієнтування в Україні та за кордоном, переможець гонки Х-Крим 2008 у вело-класі; учасниця марафону Ultra-Trail du Mont-Blanc 2011.
Гарно співає, зараз вивчає тибетську мову. І, нарешті, Оленка — чудова, дуже добра і тепла людина.  

Таня Косянчук
Таня Косянчук

Таня Косянчук

"Ніхто не залишиться без любові"

 

Одного разу з'їздивши з нашою компанією в перший закордонний похід Клубу душевних мандрівників, вона залишилась з нами назавжди, вже в ролі інструктора. Таня - це людина-гарний настрій! З нею ви завжди проведете добре час і зіграєте в мільйон і одну гру, при цьому вона не забуде здивувати вас смачними стравами навіть під час походу.

 

Таня успішно водить групи по екскурсійних маршрутах України, а так само за кордоном, наприклад: Грузією, Туреччиною та Норвегією, яку вона дуже любить.

 

Як інструктор вона подбає про те щоб кожен був оповитий увагою і дружньою любов'ю, а так само вона вважає, що подорожі допомагають знайти людям своє місце у світі.

Аліса Бондаренко
Аліса Бондаренко

Аліса працює тренером з йоги у дорослих та дитячих групах.
Обожнює гори, скелелазання, танці, походи та Індію.
А ще - любить світанки у таємних місцях з видом на ранкове місто :)

Олег Тоцький
Олег Тоцький
Микита Михіденко
Микита Михіденко

Микита Михіденко

"Техніка безпеки це важливо!"

 

Микита виріс в родині туристів, тому багато знає і вміє. Наприклад, як розпалити багаття з одного сірника після дощу або орієнтуватися по карті мало не із закритими очима.

 

У Клубі душевних мандрівників показав себе як чудовий організатор спортивного орієнтування для молодших і старших учасників. А також як інструктор різнобічного плану, адже в його послужному списку є походи для дорослих, дітей та сімей.

 

У поході для Микити є важливим дотримання техніки безпеки, так що після походу і під час всі будуть цілі і здорові. Але крім цього як інструктор він розуміє, що кожен відправляється в похід на пошуки нового себе, тому обов'язково вас в цьому підтримає.

Анна Петраускене
Анна Петраускене

Анна Петраускене

"Маю запас дивовижних історій"

 

Вона не просто інструктор, вона археолог, який більше 10 років досліджує віддалені куточки нашої країни та постійно в пошуках нових розгадок або таємниць.

 

За плечима у Анни сотні пройдених кілометрів по Туреччині, Румунії та, звичайно, Україні. Крім цього, вона проводить і організовує захоплюючі екскурсії столицею і її околицями.

 

З таким інструктором кожен похід буде насичений цікавими фактами, неймовірними історіями біля багаття, в яких вам прочиниться завіса таємниць безлічі народів і країн.

Оленка Савченко
Оленка Савченко

Оленка Савченко – неординарна і яскрава особистість! Подорожує Європою! Обожнює все, що пов`язано з Японією, знає все про Литву, куди в найближчому майбутньому помандрує знову. Оленка - автор і творець неймовірного хендмейду. А які смачні пироги вона пече, ммм! Леночка любить фентезі, котів і морських свинок. Лена - по-справжньому щира і чесна людина. І величезне їй ДЯКУЮ за неоцненну допомогу на подіях і тусах Всюдихода! 

Марта Грек
Марта Грек

Марта Грек

"Усюди як вдома!"

 

Марта одна з тих, хто живе туризмом і не витрачає час даремно, саме, тому у неї на рахунку участь в безлічі мультигонках і рогейнах. Можете не вірити, але її особистий рекорд це 3817м вгору і 100км non-stop шляху!

 

З групами вона побувала не лише в Україні, а й за її межами, наприклад, в Татрах, Альпах, Грузії і Чорногорії.

 

З таким невтомним інструктором гумор і позитивне мислення просто неминучі під час подорожі! Але найголовніше для Марти - це подарувати відчуття затишку і дому, де б не зупинялася група.

Мадіна Онищенко
Мадіна Онищенко

Мадіна Оніщенко

"Що б не відбувалося це диво!"

 

З ранніх років гори вабили її і не дарма, адже там вона розквітла і навіть знайшла свого майбутнього чоловіка.

 

Мадіна водила наші групи по Грузії і Карпатах. Її пристрастю є сімейні походи, адже, як говорить вона сама: «Час, проведений з дітьми, безцінний!»

 

Куди б ви не відправились з таким інструктором, знайте: він обов'язково зможе створити сімейну атмосферу теплоти  і затишку, в якій ви не тільки знайдете нових друзів, а й разом з ними подивитесь на світ свіжим поглядом!

Андрій Уваров
Андрій Уваров

Андрій Уваров

"Готуйтесь до справжніх пригод"

 

Про таких як він кажуть, що виріс в горах, адже з раннього дитинства він уже ходив у походи і йому було відомо, як розпалювати багаття і ночувати в наметах. Має другий розряд з альпінізму і сходив на гори різної складності по території Грузії, Словаччини та Італії.

 

Серед знакових вершин в резюме є Ельбрус, Казбек і Маттерхорн. Андрій водив наші групи по Ісландії, Грузії та Карпатах.

 

З Андрієм завжди буде про що поговорити, адже він дуже комунікабельний і має прекрасне почуття гумору. А також він завжди зуміє знайти компроміс, беручи до уваги бажання кожного, тому з кимось піде через вершину, а з кимось (щоб не напружуватися) прогуляє траверсом.

Женя Нечитайлова
Женя Нечитайлова

Чарівна дівчина з величезним досвідом різноманітних подорожей. Дуже-дуже добре знає Грузію, адже багато часу там проводить. Євгенія в походах попіклується про різноманітне і смачне меню, дуже турботлива і весела. 

Наташа Патрикеєва
Наташа Патрикеєва

Серед друзів відома як Наташа Кучерява :)

І знаєте що – з нею дуже просто подружитися!

Добра, щира і надійна, готова на різноманітні видумки і пригоди.

З нею легко і завжди весело, а ще Наташа може навчити різноманітним хендмейдам, так що без пам’ятних сувенірів, зроблених власноруч, ви не повернетеся додому!

Чудовий організатор квестів (зокрема, дитячих) і керівник пішохідних походів.

Подорожуйте з Наташою і вам буде затишно ;)

Олексій Музичко
Олексій Музичко

Олексій Музичко 

"Щирість моя родзинка"

 

Олексій захопився туризмом ще в юнацтві і знайшов безліч знань, які може передати вам. Наприклад, орієнтування на місцевості та техніка пішохідного туризму.

 

Він з числа тих дивовижних інструкторів Клубу душевних мандрівників, які тримають все під контролем, керуючи велосипедом, йому вже підкорилися дороги Лофонтескіх островів Норвегії. Але крім цього він не один раз побував з нашими учасниками в Карпатах!

 

Олексій зробить все можливе, щоб похід вам запам'ятався як одне з найдивовижніших подорожей життя, адже головне для нього - занурити учасників в дивовижний світ пригод і відчути найщиріші емоції.

Галина Гурова
Галина Гурова

Галина Гурова

"Щастя в усміхнених обличчях"

 

Вона людина, яка впевнено почуває себе під час гірського походу, скелелазіння і навіть велотрекінгу. При цьому Галина навчить вас створювати творчі вироби, мандали, наприклад!

 

У клубі душевних мандрівників Галина вважається одним з експертів екскурсійних походів по Україні, тому знає безліч переказів і легенд.

 

Як інструктор вона завжди намагається по максимуму організувати приємне проведення часу, при цьому, поважаючи  і не витрачаючи даремно кожну хвилину учасника.

Олександр Галицький
Олександр Галицький

Олександр Галицький

«Живу в світі точних розрахунків»

 

Інструктор, у якого розписана кожна хвилина ще до виходу на маршрут. В цей же час, гнучкість і задушевні вечори так само притаманні йому.  Захоплює Олександра проходити вперше особисто розробленим маршрутом і не важливо, чи пішки, чи на байдарці, чи верхи на коні!

 

Під прапором Клубу душевних мандрівників ходив Кіпром, Румунією та Україною.

 

Для нього дуже важлива спортивна складова туризму, тому будьте готові з таким інструктором йти далі, швидше і вище. Світ туризму безмежний і Олександр готовий поділитися деякими його таємницями!

Олена Савченко
Олена Савченко

Олена Савченко

«Не можу без цього жити»

 

Відправившись одного разу на Мармароси, нічого не знаючи про походи, зрозуміла, що знайшла улюблену справу. Олена любить прокладати нові маршрути, планувати ночівлі та кілометраж. Крім цього, вона пройшла безліч навчальних тренінгів із до медичної допомоги, наприклад курси БСП, Борис і МедСанБат.

 

Вона інструктор,  який кайфує від швидкої зміни пейзажів маршруту на велосипеді. Водила групи разом з Клубом душевних мандрівників Горганами, Чорногорному хребті  і, звичайно, велопоходи  Волинню.

 

Як інструктор Олена вміє підбадьорити смішними історіями зі своїх солопоходів або автостопних подорожей. Для неї важливо, щоб усі були задоволені, тому чекайте зранку найсмачнішу вівсянку і несподівані плюшки під час поїздок.