Літні дитячі табори від Всюдихода

31.05.2016

13323433 983835141737351 1753965681565849176 o

Сьогодні останній день весни, вже відлунали останні дзвоники, дитячий сміх наповнив двори. А голови батьків наповнили думки, як зробити дозвілля своїх дітей безпечним та змістовним. 
Тут на допомогу приходимо ми – ВСЮДИХІД!

Пропонуємо Вам та Вашим діткам корисний відпочинок на свіжому повітрі та під наглядом турботливих інструкторів. Ми маємо різноманітні варіанти.
Оберіть той, який до вподоби саме Вам:

 25 червня стартує табір для батьків і дітей віком від 7 до 12 років на Кінбурській косі. Сонце, море, веселі ігри, майстер-класи – все це та багато іншого очікує на Вас і Вашу малечу. 
Детальніша інформація тут http://goo.gl/qwqfCZ

 В липні стартують табори у Карпатах, с. Пилипець. На вас чекають неповторні пейзажі Боржавського хребта, порослого ароматними чорницями і пахучими травами. Ми будемо жити в дерев'яному котеджі біля підніжжя гір, ходити в походи до навколишніх вершин і водоспадів, гуляти по лісах та луках, ласувати ягодами, займатися спортом, малювати і творити, а головне: ми просто чудово відпочинемо серед зелених та чистих карпатських лісів!

Детальніша інформація тут: 
дитячий табір http://goo.gl/lPDndC
сімейний табір http://goo.gl/54sltb

 20 серпня ми плануємо сімейну подорож до затишної Словаччини – прогулятися горами і лісами, помилуватися водоспадами! 
На нас чекають: альпійські луки, високогірні озера і стежки Високих Татр, глибокі ущелини і стрімкі водоспади Словацького Раю, зелені долини і кольорові старовинні містечка, ночівлі в затишних сімейних готелях, смачна словацька кухня (особливо рекомендуємо форель і часниковий суп!), музей шерп, льодовикові озера, а ще — безліч лісових птахів та звірів, обладнані стежки і високогірні дитячі майданчики, невеликі переходи, великі привали та ігри для малюків, і просто приємний похід у веселій дружній компанії!
Детальніша інформація тут http://goo.gl/4vXtPI

Обирайте відпочинок для себе та своїх дітей! Літо має бути змістовним та здоровим, аби накопичити спогадів на весь рік!

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно