В похід Норвегією - огляд національних парків

20.10.2015

Норвегія — це сувора гірська країна, що розташована у західній частині Скандинавського півострова, а також на безлічі островів, що прилягають до нього. Своєю славою серед туристів Норвегія завдячує прекрасним фіордам, величним скелям, льодовикам і, звісно, легендам про тролів, вікінгів та скандинавських богів. А ще Норвегія — це країна, де у далекому 2012 році відбувся перший закордонний похід нашого клубу :)

 

day13 1

 

Сучасна Норвегія знаменита своєю системою національних парків. Якщо ви зберетесь у похід Норвегією, можете бути впевнені, що ви не побачите сміття та бруду, які могли б завадити вам насолодитися прекрасною природою. Всього тут є 44 національних парка, 7 з яких розташовані на архіпелазі Шпіцберген. Практично у всіх національных парках є розмічені маршрути для походів і так звані гірські притулки для ночівлі. Оплата за таку ночівлю, до речі, дуже часто відбувається уже в цивілізації — ви просто берете квитанцію у будиночку і платите у будь-якому банку.

 

З усієї різноманітності національних парків найкрасивішими, на нашу думку, є Йотунхеймен та Брехеймен.

 

Національний парк Йотунхеймен 

Йотунхеймен - це ідеальне місце для першого ознайомчого походу по Норвегії.

 

day12 1

 

Саме тут знаходиться вища точка країни – гора Гальхепігген (висота 2469 м над рівнем моря), з усіх боків оточена засніженими горами з величними вершинами.

 

day11 1

 

Окрім гори Гальхепігген, на гірських стежках вашого походу ви зможете насолодитися величезними водоспадами, загадковими лісами, спокоєм дикої природи.

 

day14 1

 

А північні смаколики — ягоди (особливо чорниці та брусниці) будуть до вподоби кожному туристу!

 

Національний парк Брехеймен

Якщо вам мало і ви хочете підсилити враження від походу казковою Норвегію, то можете вирушити у похід Національним парком Брехеймен,

де, якщо пощастить і ви будете поводитись тихо, ви зможете зустріти стадо справжніх оленів! 

 

day3 1

 

Ці місця дикі, хижок та притулків тут менше, ніж у Йотунхеймені, але саме тут ви зможете сповна насолодитися недоторканою природою. Кришталево чисті озера, блакитні ріки, величезні водоспади, білий мох, вічні льодовики — це лише невелика частинка того, що ви побачите в поході.

 

Day3 1

 

Лофотенські острови

А якщо ви — затятий велосипедист і просто жити не можете без свого двоколісного друга, то вас може зацікавити наш вело-похід Лофотенськими островами.

 

day6

 

Більша частина походу проходить по другорядних асфальтових дорогах, тому ніщо не буде відволікати вас від споглядання суворих скель, зелених долин, білосніжних піщаних пляжів (де дуже важко втриматись від купання у теплому завдяки Гольфстріму океані), і звичайно ж фіордів і полярної білої ночі.

 

day7

 

Але який би національний парк ви не обрали — можете бути впевненими, що ваш похід Норвегією принесе вам лише позитивні емоції завдяки унікальній природі цієї країни!

 

Записатися в похід Норвегією ви можете на нашому сайті:

похід Національним парком Йотунхеймен

похід Національним парком Брехеймен

вело-похід Лофотенськими островами.

 

Приєднуйтесь! Будемо вам дуже раді :)

 

day14 5

 

Поділіться у своїй соціальній мережі

Vezdehod
Anna Ivanova
Середа, 21 жовтня 2015
Коля, дякую за побажання, додали :)
Vezdehod
Николай Манько
Середа, 21 жовтня 2015
Несколько фото бы в статью...
Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно