Як Всюдихід ходить у походи?

26.01.2016

Мабуть, ви уже не один раз збиралися залишити нам заявку на сайті і вирушити у подорож, але зупиняло те, що не зовсім зрозуміло – а як саме у Всюдихода організовуються походи?

Щоб ви точно уявляли, куди ви вирушаєте, ми розписали наш алгоритм підготовки вашого відпочинку!

 

Як проходить запис у групу?

Після того як ви надіслали заявку з нашого сайту або соцмереж, з вами протягом дня зв’яжеться координатор нашого клубу для того, щоб уточнити деталі і зрозуміти, який досвід походів у вас уже є. Далі ми надсилаємо вам угоду для підписання, збираємо передоплату і купуємо квитки на літак або потяг. Дати закордонних подорожей можуть зсуватися на кілька днів, якщо у ці дати можна буде взяти більш дешеві авіаквитки. Але у будь-якому випадку коорднатор погодить з вами зміну дати перед купівлею квитків.

Крім цього, координатор надсилає вам на заповнення анкету для збору потрібних даних (ваші паспортні дані для оформлення страховки, а також побажання по харчуванню і  інформація про стан здоров`я).  Як тільки зібрався «кістяк» групи, з яким ми можемо проводити похід, ви отримуєте лист з контактами інструктора та переліком учасників групи, з якими ви будете подорожувати.

3

 

Як підібрати спорядження?

У описі кожної подорожі ми прописуємо детальний список спорядження, який вам необхідний для подорожі. Якщо ви йдете в похід перший раз, звичайно, важко одразу ж все придбати. Від координатора ви можете отримати список місць, де спорядження продають по більш дешевим цінам (зокрема, б/у) + скористатися нашими знижками у магазинах спорядження. А якщо якась із позицій спорядження вам не зрозуміла, обов’язково уточніть питання у вашого інструктора. Якщо у вас немає спальника, каремата, рюкзака – все це можна взяти напрокат. Якщо у вас немає намету, зазвичай, ми «підселяємо» до учасників з наметами. Намет береться на 2-3 людей. Пари, зазвичай, живуть удвох.

 

Скільки буде важити мій рюкзак?

Вага вашого рюкзака напряму залежить від вашого ж особистого спорядження. В ідеалі, речі зі спальником для походу в райони типу Норвегії, Ісландії, Грузії мають важити 7-9 кг. Для того, щоб вийти на таку цифру, потрібно по 10 разів «зважити» кожну річ, яку ви плануєте брати з собою і переконатися, що вона точно потрібна. Великі косметички, мотузки, баклажки, планшети – в поході точно не потрібні! Головне, вам потрібно розуміти, що на додачу до особистих речей кожний отримає ще 6-8 кг загального спорядження (їжа, казани, аптечка і т. д.). У поході усе це потрібно буде нести самостійно.

1

 

Як я познайомлюся з групою?

Як тільки група зібралася, інструктора влаштовує спільну зустріч в Києві, де учасники знайомляться між собою і проговорюються основні моменти подорожі. Тут же обговорюється маршрут, особисте спорядження, тренування перед походом, харчування і інші питання. Якщо ви не з Києва, приїжджати на зустріч не потрібно, ми познайомимося по телефону :).

2

 

Чи можу я піти в похід один, без своїх друзів?

Звичайно! Більшість людей, які з нами подорожують, записуються по одному. Але вже до кінця походу ми стаємо дружною групою. Дуже часто ми знаходимо в походах друзів, а дехто - навіть другу половинку :)

 

Як ми будемо тренуватися перед походом?

Якщо ви йдете з нами у закордонний похід (8 днів та більше), інструктор проводить обов’язковий похід вихідного дня. Планується він завжди на вихідні і дата узгоджується з групою, щоб вам не потрібно було брати відпустку. Цей похід проходить зазвичай або в Київській області, або у Карпатах. Участь у ПВД дуже важлива – там ви не тільки маєте можливість побачити щось цікаве і нове, але й перевіряєте свою фізичну підготовку, спорядження, тестуєте похідні страви із сухих овочів та м`яса. Після тренувального походу вихідного дня сам похід проходить набагато простіше і приємніше.

Участь у тренувальному походы безкоштовна, ви сплачуєте тільки свої особисті витрати на транспорт та їжу (зазвичай це 300-400 грн для походу Карпатами і 100-200 грн для походу у Київській області).

 

Який режим руху у поході?

Традиційно, ми 45 хвилин йдемо і 15 хвилин відпочиваємо. Знімаємо рюкзаки і утепляємося, щоб не спіймати застуду. Група йде вся разом, таким чином, щоб кожен учасник тримав у полі видимості учасника перед собою і за собою. Коли стежка повертає, обов’язково переконуємося, що той, хто йде за нами, побачив поворот. Першим, зазвичай, іде інструктор, а останнім (замикаючим) хтось із хлопців, контролюючи, щоб ніхто не відстав. Підйом групи, зазвичай, о 7-й ранку і вихід о 9-й, якщо погодні умови чи особливості маршруту  не вимагають іншого режиму.

Якщо у вас починають натирати ноги або погіршується самопочуття, важливо одразу ж попросити інструктора зробити технічний привал і заклеїти ноги або відпочити.

У випадках, коли йде, наприклад, гроза або стається інший природний катаклізм, інструктор веде вас у тому режимі, який є максимально безпечним у даній ситуації, і ви йдете за ним.

5

 

Чи важко готувати їжу у поході?

Готувати їжу просто! Ще в Києві інструктори запаковують  прийоми їжі в окремі пакети, і вам потрібно просто висипати сухі овочі у воду, закип’ятити її, додати спецій і роздати страву своїй групі. А потім отримувати компліменти :) Інструктор видасть продукти перед приготуванням їжі, і якщо буде потреба - підкаже, як найкраще все зробити, проте, зазвичай, усі справляються без проблем!

В Києві, перед походом ми читаємо ваші анкети і під потреби групи складаємо меню. Якщо ви вегетаріанець, не хвилюйтеся, ми підберемо для вас поживну та смачну заміну м`яса, і м’ясо в казан кидати не будемо :) 

4

 

Чи буде медик супроводжувати нашу групу?

Усі наші інструктори проходять підготовку з надання першої медичної допомоги. У поході один із інструкторів буде опікуватися медициною, і до нього можна буде звернутися у випадку погіршення самопочуття. Якщо виникне потреба — інструктор допоможе вам дістатися до цивілізації та звернутися до лікувального закладу.

 

Як розподіляється вага загального спорядження у поході?

 Вага їжі та загального спорядження (пальники, газ / бензин, тенти, групова медична патечка) розподіляється порівну між усіма учасниками походу. Виключення складають дівчата — їм дістається трохи менше загальної ваги, ніж хлопцям.

Найголовніші цінності нашого клубу — це душевне спілкування, безпека, життєрадісність та гармонія з природою. Тому в подорожі вам не доведеться нудьгувати :)

Ми завжди дуже ретельно продумуємо всі деталі наших подорожей — харчування, спорядження, проживання, транспорт і маршрут.

В подорожах ми звикли брати усі деталі на себе — підготовка продуктів для походу, транспорт, вхід на платні об’єкти, екскурсії, оплата стоянок і проживання зазвичай входять у вартість подорожі. Вам не доведеться хвилюватися ні про що!

6

 

Так що, сумніви в сторону – і поїхали! :)

 

 

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно