Що ми їмо в походах?

11.02.2016

Щасливий турист – це нагодований турист! :)

У наших походах ми стараємося зробити все так, щоб ви були не тільки ситими, а ще й отримали максимум задоволення від похідної їжі.

 

походный торт Вездехода

 

Як готується продуктова розкладка?

  1. Ми збираємо ваші побажання по стравам у поході та інформацію про алергіям, якщо такі є. Якщо ви щось не їсте - ми обов`язково знайдемо поживну заміну цього продукту у меню для вас.
  2. Надсилаємо розкладку групі на узгодження.
  3. 3акуповуємо, фасуємо і роздаємо продукти вам перед потягом (літаком).

 

Еда в походе

 

Які страви можна зустріти у розкладці?

На сніданки ми, зазвичай, готуємо – гречку, рис, макарони, кус-кус з  ковбасками або сухим м‘ясом, або сиром (меню варіюється). Інколи робимо молочні каші з сухого молока. Обов’язково чай/кава з цукерочками!

 

7HHaup57aJs

 

На обіди у нас бутерброди з сиром, салом та ковбасою. На перші дні ми беремо хліб, а далі йдемо на смачних хлібцях. Якщо є можливість варимо чай/компот, якщо ні – на десерт у нас солодощі (халва, ірис, казинаки, мармелад, рахат-лукум) з джерельною водичкою.

 

Походные бутерброды

 

На вечері ми традиційно варимо супи, щоб поповнити втрату рідини в організмі. Це може бути борщ, сирний суп з копченостями, гороховий суп, суп з грибами, розсольник та інші. Супи варяться з сухих овочів. До них сухарики, а на закуску – чай із печивом.

 

16jfgnEuDC4

 

Частенько інструктори додають нові страви у розкладку і ви отримуєте приємний сюрприз!

Не забудьте взяти з собою карманку – перекус на кожний день, щоб відновити сили тоді, коли вам це буде необхідно. Карманка – це пакетики, спаковані окремо на кожний день вагою по 50-100г з сухофруктами, горішками, цукерочками, тим, що найкраще втамовує голод.

 

Еда в походе по Норвегии

 

Готуємо ми разом, приготування страви – найпростіші з усіх можливих! Зазвичай, ви висипаєте готовий набір у казан з водою і додаєте спеції в кінці:).

З нами у походах завжди смачно!

 

Суниці в Карпатах

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно