З якими хворобами у походи НЕ МОЖНА

15.02.2016

У походах на першому місці завжди стоїть питання здоров’я і безпеки. Дуже часто ми ходимо в гірські райони, звідки у випадку загострення хвороби вибратися не так то просто. Тому дуже важливо йти у сам похід повністю здоровими і тренованими. А у випадку, якщо у вас є захворювання, перелічені у цьому списку, будь ласка, не ризикуйте і відкладіть подорож!

Далі йде список із великою кількістю термінів. Якщо у вас, не дай боже, є ці захворювання, ви, скоріш, за все, знаєте їх значення. Якщо ні – то не заморочуйтеся і пошвидше подавайте заявку на похід! ;)

 

Перелік захворювань, з якими не можна ходити у походи:

 

1. Будь-які захворювання в гострій і підгострій стадії.

 

2. Психічні захворювання, що затруднюють контакт із особистістю.

 

3. Злоякісні новоутворення при больовому синдромі.

 

4. Хвороби серцево-судинної системи: Ішемічна хвороба серця (ІХС): Стенокардія; Перенесений інфаркт міокарда (менш, ніж 6 місяців тому); Аневризма серця і аорти; Аневризма великих судин; Недостатність кровообігу IIA стадії і вище; Порушення ритму серця: миготлива аритмія, тахікардія, часті екстрасистоли; Гіпертонічна хвороба 3 ступеня (тиск вище ніж 180/110 мм рт.ст.).

 

5. Хвороби дихальної системи: бронхіальна астма з недавнім астматичним статусом; бронхоектатична хвороба 2-3 ступеня; Дихальна недостатність 2-3 ступеня (задишка більше 28/хв в спокої); кровохаркання; гостра алергія на рослини, пилок; туберкульоз - активна форма;

 

6. Хвороби печінки: Гострий і підгострий гепатит; Інші захворювання печінки з недостатністю функції.

 

7. Хвороби нирок: гломерулонефрит (гостра / підгостра стадія), Пієлонефрит при загостренні; Нирково-кам'яна хвороба з наявністю ниркових кольок; Хронічна ниркова недостатність 1-3 ступеня.

 

8. Хвороби ендокринних залоз при вираженому порушенні функції.

 

9. Цукровий діабет в стадії неповної компенсації.

 

10. Тромбофлебіт, Тромбози, Схильність до гіперкоагуляції.

 

11. Схильність до кровотеч будь-якої етіології.

 

12. Глаукома.

 

13. Хвороби крові: Анемія середнього і важкого ступеня; Тромбоцитопенічна пурпура; гемофілія; Лейкози та інші злоякісні захворювання системи крові.

 

14. Хвороби суглобів: Анкілоз суглоба (колінного, міжхребцевих); Деформуючий остеоартроз зі значною недостатністю функції; Туберкульоз суглобів і кісток;

 

15. Хвороби шлунково-кишкового тракту Виразкова хвороба при загостренні, або наявність протягом останніх 3-х тижнів: Больового синдрому, або Постійної нудоти, або Періодичної блювоти, або Кровотечі; Рідкий стул або блювота протягом 3-х днів до походу (крім харчової токсикоінфекції).

 

16. Сифіліс.

 

17. Інфекційні хвороби.

 

18. Вагітність (станом - відносне протипоказання).

 

19. Гнійні процеси в будь-якої локалізації.

 

20. Епілепсія (великі напади).

 

21. Тривала температура нез'ясованої причини.

 

22. Ревматизм активна фаза, з наявністю вад серця, ускладнень з боку органів і суглобів.

 

Будьте здоровими і ходіть у гори!

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно