Як доїхати з аеропорту Oslo Gardermoen у центр міста Осло?

18.07.2016

Найдешевші і найзручніші шляхи дістатися з аеропорту Осло в центр міста — це:

  • електричка NSB (НЕ експрес) - квиток коштує 90 крон, тобто біля 10 євро,

  • автобус Flybus Express (якщо нам потрібно дістатися до міста в нічний час) - квиток на нічні рейси коштує 220 крон, це близько 24 євро.

 

Площа перед Центральним залізничним вокзалом Осло

 

1. Електричка з аеропорту Oslo Gardermoen в Oslo

Ця електричка - найдешевший і зручний спосіб дістатися з аеропорту Осло Гардермуен в Осло. Її єдиний недолік - остання електричка з аеропорту відправляється о 23:43, а після неї - тільки близько 5 ранку. У денний час електрички відправляються кожні 15-30 хвилин. 

Квитки на електричку можна купити тільки в квиткових автоматах (Ticket Machine) або прямо в потязі (але це буде дорожче). 

Пройшовши паспортний контроль і забравши свій багаж на стрічці в залі видачі багажу, проходите уздовж стрічки за вказівниками Exit. Ви побачите митний контроль. Проходьте його через зелений коридор.

Ви потрапляєте у холл аеропорту. Стоячи обличчям до виходу з аеропорту, повертаєте направо і йдете за вказівниками Flytoget. Ви побачите вивіску FlyToGet, зупиніться не доходячи до неї. Зліва від вас поруч з ескалатором на другий поверх ви побачите помаранчеві квиткові автомати.

 

Автомат продажу квитків на потяги NSB (Норвегия)

 

Квиток вам потрібен до Центрального залізничного вокзалу Осло, станція позначається як Oslo S.

Дорослий квиток від аеропорту до Осло в один кінець коштує 92 крони. На екрані квиткового автомата вибираєте англійську мову. Щоб вибрати потрібну станцію, спочатку набираємо першу букву назви станції, а потім вибираємо зі списку. Основні станції, такі як Oslo S, виведені справа на екрані окремим списком. Вкладаємо гроші у купюроприймач автомату або картку в щілину для карток, забираємо квиток і здачу зі щілини внизу.

 

Квиток на потяг NSB (Норвегія)

 

Щоб знайти платформу, з якої відправляються потрібні поїзда, вирушайте далі до вказівника FlyToGet. Проходьте його і повертайте до платформи №4 за вказівником.

 

Платформа №4 на вокзалі Осло Гардермоен

 

Спускайтеся на платформу і знайдіть табло і перелік потягів. Вам потрібні потяги, які проходять через станцію Oslo S (крайній правий стовпчик на табло). Коли поїзд під'їде - звірте номер.

Щоб двері відкрилися, потрібно натиснути на кнопку на дверях вагона. У потязі контролер перевірить ваш квиток і прокомпостує його. Електричка йде до Осло 23 хвилини.

Ось і центральний вокзал.

 

Центральний залізничний вокзал Осло (Oslo S) 

 

2. Автобус Аеропорт Oslo Gardermoen - Oslo

Якщо ми не встигаємо на останню електричку в Осло, нам потрібно буде їхати на автобусі FlyBus Express. Вартість дорослого квитка в нічний час 220 крон. До оплати приймаються тільки картки систем Visa, MasterCard, Diners. 

Відправлення автобусів у нічний час о 23:40, 00:00, 00:30, 1:00, 02:00, 03:00, переважно 04:00, 5:20. В дорозі 40 хвилин. Виходити потрібно на станції Bussterminalen (автостанція).

Автобуси відправляються з платформи 11. Щоб знайти її, потрібно вийти з терміналу (він у аеропорті Осло Гардермуен єдиний) і повернути праворуч. Автобус прибуває на автовокзал Осло (Oslo Busteminal), який знаходиться поруч із центральним залізничним вокзалом Осло.

 

Вас також може зацікавити:

Трекінг в Непалі

Лікійська стежка

Похід Ісландією

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно