Як Всюдихід вперше у Норвегію ходив!

01.12.2015

Коли хочеться згадати щось найбільш світле і добре, завжди повертаєшся до початків. Так і мені сьогодні згадалося як десь такої ж дощової погоди, коли добре сидиться вдома і ніс не висовується далі порогу, подзвонила Хіпушка і запропонувала повести похід у Норвегію. Зізнаюся, тоді я чула про цю країну тільки те, що там мега-красива природа і дуже дорога кава. Ідея захопила! 

Маршрут було складено, продукти запаковано, банда зібрана, і ми під керівництвом нашого інструктора, Медведа, вирушили назустріч пригодам! 

Багато хто, вирушаючи вперше у похід Норвегією, вибирає похід Національний парк Йотунхеймен. Нам пощастило ще більше, так як ми потрапили у менш популярний район – Брехеймен. А менша популярність завжди означає, що зустріч з природою не буде супроводжувати велика навала туристів.

 

8

 

Так сталося і у нас – за більше ніж 10 днів ми побачили і неймовірної краси озера, і оленів, і походили на кораблику по фьорду. Одним словом, вийшло круто!

Найголовніше те, що ми по-справжньому подружилися! І з 10 учасників походу, 5-ро стали гідами Всюдиходу :). Ось така історія!

 

Як це було і що ми прожили: ділюся спогадами! Подорожуйте – це на все життя :)

Вперше побачили дуже цікаві дерев’яні будиночки, на яких за спеціальною технологією висаджують на дах… траву!

 

2

 

Одна з наших учасниць, відома як чудовий гід, Танюша Косянчук фанатіє від оленів. Настільки, що навіть шкарпетки у неї з рогатими принтами! Так ось, її мрія була побачити оленів у горах. А мрії мають здійснюватися :)

 

3

 

Мрії мають здійснюватися на всі 100%, без залишку, щоб звільнювати місце для нових. Тому ми ще й побували на оленячій фермі після походу.

 

4

 

Норвегія – це країна не тільки фьордів, а ще й гірських озер! Такої кристально чистої води, неймовірної блакиті, я майже більше ніде не бачила!

 

5

 

Щоправда, інколи доводилося і ніжки помочити, і походити досить серйозні броди у черевиках :)

 

6

 

Але радували нас і сонячні привали, коли всі швиденько роздягалися і купалися! А що може бути кращим, ніж освіжитися після переходу у прохолодній водичці…

 

7

 

Нам пощастило з неймовірними стоянками, коли слова зайві і хочеться просто дивитися і всотувати в себе подарунки світу. Уявляти, що ти тут просто живеш і більше нічого не існує за горизонтом. Або ж дивитися на гірські річки, пересування туману, зелень трави.

 

9

 

В цьому поході з нами були молодята, які проводили у Норвегії свій медовий місяць – а зараз їм уже три роки :)

 

10

 

Так як було часто холодно і мокро, на привалах наша улюблена гра була – бутерброд!

 

бутерброд

 

 Проте дощів, як для Норвегії, було мало, бо дівчатка часто залишали тролям цукерки на камінчику і вони нас підтримували. Під кінець, здається, ми зовсім з ними подружилися.

 

13

 

А ще була дуже крута прогулянка від містечка Согондал до Бергена по фьорду. Ділимося секретами і мріємо про принців ;)

 

фото14

 

Пройшло три роки, ми пішли своїми дорогами, але майже всі підтримуємо зв’язок. І уж точно всі продовжуємо подорожувати.

 

У Колі і Тані тепер, наприклад, традиція – їздити щороку в Норвегію. Поки вони її не порушували і уже двічі звозили Всюдиходівців на велосипедах на Лофотени - https://www.vezdehod-tour.com.ua/calendar/item/101-velo-norvegia-pivnichne-sonce-lofotenskih-ostroviv

 

А ми цього року ще раз запрошуємо всіх у похід по національному парку Норвегії Брехеймену під керівництвом Антона Поліщука, з ним завжди добре і душевно.

 

Деталі ось тут - https://www.vezdehod-tour.com.ua/calendar/item/97-pivnichna-kazka-pishohidnui-pohid-po-norvegii-nacionalinui-park-breheimen

 

*фото дружньо надані Олегом Тоцьким

 

Нових вам горизонтів і вірних друзів у подорожах! :)

Поділіться у своїй соціальній мережі

Comment

Увійдіть через соціальну мережу
     
Або анонімно