Туреччина
Похід Туреччиною: водоспади та каньйони Східної Лікійської стежки
8 днів
Вид картинка
Турція
Хочу вирушити за враженнями
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Друзі, запрошуємо вас у похід по дуже мальовничому гірському маршруту — східній частині Лікійської стежки. Адже у цей час  у Туреччині триває пляжний сезон і можна купатися у блакитному Середземному морі!


Зануритися в атмосферу походу
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
На нас чекають: 

• 6 днів нескладного і цікавого походу Лікійською стежкою, густі ліси та гірські струмки,

 

Day5 1

 

• скелі, водоспади, купання і пригоди у каньйоні Гармонії,

• сходження на гору Тахталі (2365 м),

• відпочинок на морі після походу,

• загадкові вогні гори Химера, що з`являються з-під землі,

• неймовірний заповідний пляж Чіралі, де живуть реліктові черепахи каретта-каретта,

• руїни античного міста Олімпос,

• теплі вечори і душевні розмови біля багаття, і найголовніше — дружний веселий гурт!

 

Day6 1 

Маєш запитання?
отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Важливо

Цей похід Туреччиною буде цікавий і новачкам, і досвідченим туристам. Складність походу середня.

Якщо ви ніколи не були у багатоденному поході — сміливо записуйтесь у цей похід! Але вам обов`язково потрібно буде підтягнути свою фізичну форму (а ми підкажемо, як це краще зробити :)).

Група у поході буде невелика - до 12 учасників, тож тепла та піклування вистачить усім.

 

Day2 1 best

 

Віза у Туреччину безкоштовна, ставиться по прильоту. Для її отримання потрібен лише закордонний паспорт.

Приєднуйтесь до нашого походу! Будемо вам дуже раді! :)

 

Day6 4

 

Вартість

Вартість участі у подорожі — 290 $.

 

У вартість входить:

- усі переїзди за маршрутом походу у Туреччині,

- супровід інструктора,

- проживання в готелі у центрі історичної частини Анталії (1 ніч),

- похідне харчування (готуємо разом), групове похідне спорядження (казани, пальники, газ),

- похідна аптечка та медична страховка,

- оплата відвідування вогнів Химери, античного міста Олімпос та заповідника «Каньйон Гармонії» (нижня частина),

- допомога у купівлі квитків на літаки та потяги,

- будь-які консультації по маршруту, підготовці до походу і спорядженню.

 

У вартість не входить (але надається допомога у організації):

- переліт Київ – Анталія – Київ (від 270 $ на травневі свята, від 180 $ на осінь),

- каньйонинг у каньоні Гармонії (за бажанням, близько 10$),

- ночівля у кемпінгу в Чіралі (будуть душ та електрика) -  3 $,

- переїзд Чіралі - Анталья / аеропорт (близько 15 $).

Маршрут

День 1 - Привіт, Туреччина!

Зустріч в аеропорту Антальї. Летіти можна з Києва, Львова, Харкова, Одеси (варіантів багато).

Отримуємо візи в аеропорту, забираємо свій багаж, виходимо з аеропорту і потрапляємо до літа! Пальми і апельсини, що квітнуть навколо аеропорту, нагадують про те, що ми уже в Туреччині.
Зустріч в аеропроті Антальї не пізніше 22:00, після чого на таксі їдемо до нашого затишного готелю в центрі Старого міста Антальї, де і ночуємо.

 

Day1 2

 

День 2 - Розминка

Анталія, купання у «ваннах молодості», заглиблення у каньон Гармонія.
(дистанція 7 км, набір висоти 250 м) 

Після смачного сніданку у готелі закупаємо газові балони, після чого сідаємо у замовний автобус і по мальовничій дорозі над морем вирушаємо до містечка Гейнюк.
Неподалік від міста знаходиться ущелина, у якій розташований неймовірний за красою каньйон Гармонії. Його стіни подекуди здіймаються до 350 метрів вгору, а вузькій річечці доводиться пробивати собі шлях поміж камінням.

 

Day2 1


Дуже швидко суєта великого міста стирається з пам`яті. І залишаються тільки прозорі природні водойми (так звані ванни молодості), наповнені бірюзовою гірською водичкою.

 

Day2 1 best


Обідаємо, купаємося, змиваємо з себе суєту переїзду, гріємося на теплих каменях, мов ящірки. А після — беремо напрокат гідрокостюми, рятувальні жилети і шоломи і вирушаємо вглиб каньйону Гармонії.

 

Day2 3


Підзарядившись бадьорістю, заглиблюємося у ліс і піднімаємось до місця ночівлі. Але оскільки сьогодні перший день походу, то йти доведеться зовсім небагато.

 

День 3 - переосмислення Гармонії

Гірські пейзажі: вгору, вниз і знову вгору (дистанція 17 км, набір висоти 870 м) 

Сьогодні на нас чекає крутий набір висоти, щоб на повну відчути, що таке гірська стежка.

Отже, прокинувшись, вмившись, зустрівши сонце, що сходить, і смачно поснідавши, починаємо піднімати вгору. В цей день нас можуть навідати такі думки: «Навіщо я сюди подався?», «Навіщо я набрав стільки речей?», «Коли ж це все скінчиться?», «Може домовитися і повернутись до пляжів?», «Як же добре вдома, на дивані!».

 

Day3 2


Пам`ятайте, що на другий день походу це закономірно, пам`ятайте про красу, подорожі і цікавинки, що чекають на нас попереду, і женіть ці думки геть!
Щоб переконатися у  правильності обраного кожним з нас шляху, ми знов повернемось до гармонії – так-так, до каньйону Гармонії, але уже у верхньому руслі, куди не потрапляють пляжні туристи. Гармонія води і каменю, руху і сталості допоможе нам відчути мир у собі (для цього – пообідаємо) і себе в мирі (для цього – скупаємося!).
З такими хорошими думками починаємо наш другий підйом. Але вже не такий великий, як зранку.

 

Day4 3

 

Ночівля на галявині біля руїн Генуезької фортеці. Тут же знаходяться ще дві цікавинки - платан, вік якого налічує 2500 років, та невелика карстова печера. Ввечері влаштуємо посиденьки біля багаття, поділимося враженнями після перших труднощів.

 

День 4

Яйла Куздере, приємна дорога, 2000-річні дерева, крутий підйом, незвичайні скелі.
(дистанція 14 км, набір висоти 700 м)

 

Day5 1

Зранку, знов помилувавшись сонцем, що піднімається над Середземним морем, і смачно поснідавши, вирушимо майже горизонтальною стежкою на яйлі (плоскогір`ї) Куздере, милуючись краєвидами на море і на білосніжну шапку снігу на вершині  Тахталі.
По дорозі зустрінемо гігантські, неосяжні 2000-літні (і навіть старші) дерева – чинари. Потім розпочнемо крутий підйом по кам`янистому схилу.
Ввечері станемо табором на сідловині біля початку підйому на Тахтали, на величезній мальовничій поляні в оточенні химерних скель. Сьогодні відправимося спати раніше - нам потрібно гарно виспатися перед завтрашнім раннім пробудженням і складним днем. Та й ночувати ми будемо на висоті 1595 м, а отже, сьогодні буде найхолодніша ніч на маршруті.

 

Day5 best

 

День 5

Підкорення гори Тахтали (2365 м), прогулянка без наплічників, спуск, спуск, спуск.
(дистанція 20 км, з них 10 без напічників, набір висоти 810 м)

Сьогодні ранній підйом ще до світанку. Це шанс проявити свою силу волі,  адже виходити з намету в холод і пітьму — це те ще випробування! Інструктори подбають про те, щоб впорався кожен :)

 

Day6 best


Підкріпившись поживним сніданком, виходимо на стежку ще до сходу сонця. Піднімаємося близько півгодини на перевальне плече, де ми залишимо свої наплічники відпочивати, - а самі з легкістю в плечах зійдемо ще на 450м вгору, до головної вершини нашого маршруту.

 

Day6 4


З Тахтали-Даг відкривається неймовірний краєвид на Середземне море, череду комфортабельних готелів на зеленому узбережжі, на гірські хребти.  А також на нашу фінішну точку маршруту – пляж Чіралі.
Але все це видно лише у випадку ясної погоди, яка на цій горі зазвичай закінчується об 11 годині дня, - от навіщо було потрібно так рано вставати.

 

Day6 1


Для когось Тахтали стане першою в житті підкореною вершиною. Висота 2365 метрів - тут уже є чому пишатися! Підживлюємось “вершинним перекусом”, вітаємо один-одного і усіх зустрічних туристів і бадьоро спускаємося до залишених наплічників. Пообідавши після прекрасної “прогулянки”, продовжуємо спуск. В цей день ми скинемо загалом 1100 метрів! Радість підкорення, спогади про неймовірні краєвиди, втома в ногах, гірське лісове повітря, вечірні посиденьки біля багаття — найкраща приправа для здорового міцного сну.

 

Day6 3

 

День 6

Прояви цивілізації і нічні дива: морозиво, східні кав`ярні, Вогні Химери, давньогрецькі міфи.
(дистанція 16 км, набір висоти 250 м)

Сьогодні нам належить багато пройти і побачити – декілька селищ, повернення в ліс, вихід у придорожнє селище Улупінар, обід у одній із місцевих кав`ярень, що пропонують затишні диванчики-лежаки на помостах прямо над тихою річкою у тіні дерев.
Після невеличкої сієсти — згадуємо, що ми все ще на маршруті. Спускаємося вздовж річки. Робимо привал біля тінистого каньйону, у якому можна поплавати не гірше, ніж у каньйоні Гейнюк. І ближче до кінця дня, після невеликого набору висоти, потрапляємо на гору, що дихає вогнем!

 

Day7 1

 

Так, гора Химера (місцеві називають її Янарташ) відома тим, що де-інде на її схилах горять вогні. Тут природний газ виходить на поверхню. Давньогрецькі міфи кажуть, що саме тут була схована під землю Химера, що дихає вогнем (вперше згадується у “Іліаді”). 

 

Day7


Від Вогнів Химери до берега моря всього пару годин ходу, там у кепінгу ми і зупинимося, а ввечері підемо купатися. В кемпінгу є душ, wi-fi та розетки. 

 

День 7

Блакитне море і прекрасний пляж, стародавнє місто Олімпос, купання, засмага, відпочинок!
 

day8 3


Чірали - це один з найкращих пляжів Туреччини (за різними рейтингами — у першій п`ятірці або десятці). Саме тут щорік відкладають яйця рідкісні середземноморські черепахи Каретта-Каретта, завдяки чому пляж охороняється від забудов, є загальнодоступним для відвідування, а у селищі Чірали заборонені будинки вище 2 поверхів.
Черепахи черепахами, а уявіть, що відчуває турист, який пройшов тиждень з  рюкзаком по горам і каньйонам, а потім потрапив у цей райський куточок!

 

Day8 best

 

Щоб це не лише уявити, а і відчути, вдосталь накупаємось у теплому Середземному морі і позасмагаємо на прекрасному малолюдному пляжі. Потім вирушимо на невеличку прогулянку до давнього античного міста Олімпос. Далі прогуляємось до невеликої печери, яка виходить у море. Дослідимо печеру і повернемось до кемпінгу.
Тут закінчується активна частина маршруту. Купаємося, шукаємо черепах, ласуємо фруктами, морозивом, засмагаємо, знов купаємось і розслабляємось!
Сон під шум морського прибою. Ммм!.. А ще можна споглядати схід місяця і купатися у місячній доріжці!

 

day9 1

 

День 8 

Анталія: прогулянки старим містом, катання на метро-трамваї, сувеніри, прощання з морем. І шлях додому.

Після смачного сніданку ми вирушаємо до Антальї.
Анталья — мальовниче і дуже екзотичне місто. Воно розташоване на 30-метровій скелі, тож прямо з набережної можна побачити водоспад: тут річка, що протікає через місто, впадає у море.

Можна погуляти по вузеньких вуличках старого міста (Калеічі). Можна покататися на трамваї, який називається “метро”. Можна... - можна дуже багато.
Купуємо сувеніри для рідних і близьких — смачні рахат-лукум і східні солодощі, яскраві кераміку та текстиль, оливки і спеції. Гуляємо вулицями цілий день або п`ємо каву у затишних кав`ярнях.

 

Day10 1

 

Уже сьогодні ви можете вирушити додому. Але ми рекомендуємо вам ще трохи продовжити задоволення від теплої і гостинної Туреччини і залишитись на ночівлю у вже знайомому затишному готелі  у Калеїчі.

 

Day11 1

 

Як записатися

Етапи внесення та повернення передоплати:

1) Учасником групи ви стаєте після внесення передоплати 100 $. Передоплата вноситься в $ або в гривні за поточним курсом конвертації.
Передоплата повертається тільки в тому випадку, якщо ви себе замінили іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на купівлю квитків для гідів та оплати внутрішніх трансферів.

2) Іншу частину суми необхідно здати за місяць (максимум 20 днів) до походу для закупівлі продуктів, медичної аптечки і т.д. При відмові від участі пізніше, ніж за місяць до походу, 100% -а передоплата не повертається.

 

Спорядження

Особисте спорядження, яке знадобиться вам у цьому поході:

Спорядження Коментар
Ходовий комплект
Термобілизна (верх) З довгим рукавом
Термобілизна (низ) Зручна, така що не заважає рухатись.
Футболка (бажано така, що відводить вологу) На випадок, якщо буде дуже жарко
Ходові шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Ходове утеплення: софтшел або полар (фліс) Щільність тканини 100
Ходові штани Штани, які не заважають рухатись ішвидк сохнуть. Ідеальний варіант — трекінгові штани.
Вітровка (куртка, що не продувається вітром) Потрібна у випадку, якщо у вас немає мембранной куртки
Дощозахист (мембранна куртка, силіконка і т.п.) Бюджетний варіант — звичайний дощовик, але він сильно парить і рветься (потрібно буде взяти декілька).
Бафф/бандана/легка шапка Зручно брати 2 баффа — один на голову, другий на шию.
Ботинки
Трекінгові
Краще брати на розмір більше, щоб на спусках пальці не впиралися у носок.
ВАЖЛИВО!!! Перед походом взуття потрібно розносити.
Одяг на утеплення
Пуховка (прималофт,синтепон)  
Теплі штани  
Теплі запасні рукавички Повинні лежати у герметичному пакеті в клапані рюкзака.
Шапка (пов`язка) Повинна закривати вуха.
Теплі шкарпетки (шерсть, фліс і т.д.) 2 пари
Змінний одяг
Футболка Можна з довгим рукавом.
Білизна Не повинна натирати!
Трекінгові сандалі або тапочки Максимально легкі
Шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Особисті речі
Рюкзак 60-100л
Килимок Іжевський або Therm-A-Rest
Спальник Температура комфорту 0°C, вага до 1.8 кг
Кружка/ложка/миска/ніж Пластик або нержавійка (щоб посуд не бився)
Речі для вмивання Максимально легкий набір. Маленький тюбик зубної пасти і зубна щітка. Якщо потрібно мило, можна взяти маленьке, як дають в готелях. Шампуня можна купити одноразовий пакетик. Туалетний папір.
Ліхтар налобний І запасні батарейки
Сірники + запальничка У герметичному пакеті
Трекінгові палки ДІВЧАТАМ — ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Дуже полегшують підйоми і спуски, розподіляють вагу по всьому тілу. З ними не лише зручно, але і корисно :)
Сміттєві пакети Дуже корисна річ у походах:) 2 великих (160л) і упаковка маленьких (30л). Спальник і всі речі для утеплення запакувати в міцні пакети.
Пластикова пляшка на 2 л Будемо набирати воду
Паспорт + копії Копії паспорта зберегти в інтернеті, можна в пошті. + 100 до швидкості при відновленні документів.
Особиста аптечка Бинт стерильний, широкий 7м х 14см — 2шт, перекис у пластиковій тарі 50мл, кетанов (кеталонг, темпалгін) 4 таб, гігієнічна помада.
Кишенькові перекуси (щоб підживитися між прийомами їжі) Це можуть бути шоколад, горішки, сухофрукти, цукерки, сухарики, льодяники, злакові батончики тощо — те, що дає швидку енергію та смакує саме вам. Із розрахунку 50-100 г на ходовий день.

 

Групове спорядження у похід (казани, пальники, газ, тенти, групову медичну аптечку), а також триразове харчування у поході забезпечуємо ми. Вам залишається попіклуватися про своє особисте спорядження - спальник, килимок, наплічник, намет, одяг та дрібні смаколики на переходи.

Якщо у вас є власний намет, який ви хочете взяти у похід - повідомте, будь-ласка, нам його модель та вагу, щоб ми могли порадити, чи підійде такий намет для цього походу.

Якщо у вас немає намета - дайте нам знати. Якщо буде така можливість - ми підселимо вас до намету інших учасників походу (виключно за їхнім та вашим бажанням :)) або порадимо, де краще взяти намет у прокат і який саме.

Вага групового спорядження і продуктів на похід розподіляється між усіма учасниками походу, включаючи інструктора. Дівчата отримують трохи менше загальної ваги, хлопці - трохи більше. Продукти ми розподіляємо таким чином, що усі учасники походу розвантажуються рівномірно і поступово.

Учасники з Києва отримують свою частину групового спорядження і продуктів за декілька днів до походу, учасники з інших міст - уже при зустрічі на точці старту походу.

Вага групового спорядження в цьому поході (включаючи їжу) - 6-7 кг, рекомендована вага решти спорядження (включаючи рюкзак, вашу частину намету і весь одяг) - 13 кг. Таким чином, загальна вага вашого рюкзака на старті походу буде 19-20 кг.

Їжу в походах ми готуємо разом, у порядку чергування (чергуємо групами по 2-4 людини). У походах ми їмо: смачні борщі та супи, солодкі та м`ясні каші з оригінальними соусами, п`ємо компоти та ароматні чаї, до чаю завжди солодощі. 

Якщо ви вегетаріанець або просто не вживаєте щось із продуктів харчування, ми обов`язково врахуємо це при формуванні меню на похід і замінимо те, що ви не їсте, на інші продукти аналогічної поживності. 

Продукти перед походом ми запаковуємо таким чином, щоб приготувати їжу у поході було якомога зручніше. Інструктор завжди допомагає учасникам у приготуванні їжі і завжди підкаже, якщо щось буде незрозуміло.

Нещодавно повернулася з походу по Лікійській стежці (Туреччина). Все сподобалося - організація, маршрут, похід вцілому! Інструктор Аня - досвідчена, позитивна - було цікаво і весело! Особлива подяка Мадіні за консультації і допомогу! :) Раджу пізнавати світ із Всюдиходом! :)

 Ірина Залога

Я хочу, але є сумніви - розкажіть деталі!
Дізнатися деталі
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных