Озеро Вакатіпу, Нова Зеландія

Експедиція в Нову Зеландію: країна Володаря перснів!

17 днів
легкий / середній
Вид картинка
Нова Зеландія
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Так далеко "Всюдихід" ще не заїжджав, але ж життя маленьке, а світ великий! Ми наважилися і вас запрошуємо потрапити в казковий світ - на острови Нової Зеландії. Це найдальніша і, напевно, найцікавіша частина планети, за 17 днів в якій ми з вами побуваємо на Північному і Південному островах!

 

Розпочнемо ж наші пригоди!

• Прилетівши в аеропорт Квінстауна, ми опинимося в серці Південного Острова. Містечко зовсім невеличке, але по праву вважається центром туризму Нової Зеландії. Прилетівши в це місто, оселившись в хостел і акліматизувавшись, ми за бажанням можемо відвідати місце спостереження за китами, і піднятися по найкрутішій канатній дорозі на вершину гори Bob's Peak.

• Але розслаблятися ми не будемо - адже це тільки початок! Почнемо збиратися в дорогу - купимо необхідну їжу і газ, вирушимо в похід! У цій країні походи дуже люблять і поважають, а ще більше люблять природу - і за туристичний напрямок у них відповідає Міністерство Збереження Природи. Туристичні стежки у них добре промарковані і безпечні.

• Нова Зеландія - чи не єдине місце на землі, де немає отруйних для людини гадів.

• Перший наш пішохідний маршрут - це Routeburn Track. Ця тропа входить в десяток найкращих і дає мальовничих маршрутів, прозвана міністерством «Великою Стежкою».

• Вся південно-західна частина Південного острова покрита фіордами - озерами з чудовими видами. Роутберн трек - один з найкрасивіших і захоплюючих у Фьордленд. Ми будемо проходити ліси і рівнини, невеликі перевали і озера. Коли ми дійдемо до його фінішу - ми будемо біля місця, яке Кіплінг називав восьмим чудом світу! До початку XX століття Мілфорд-Саунд залишався однією з найменш досліджених територій Нової Зеландії. Тоді ж дивовижна краса фьорда отримала національне і міжнародне визнання. Тут ми зможемо пройти на кораблику по фіорду, заходячи в бухти і оглядаючи водоспади, вдихаючи чисте повітря свободи і краси фьорда.

• Від Квинстауна ми будемо далеко - по дорогах більше 400 км, по-цьому, буде можливість за якихось 40 хвилин на невеликому «кукурузнику» зробити свою авіапригоду, і, поспостерігавши суперпанорами з ілюмінатора нашого літака, повернутися в Квінстаун.

• Це ще не все - адже без уваги залишилася культура Маорі - саме тут її найбільший центр, тут ми зможемо познайомиться з їхніми звичаями, розписом на тілі та іншими цікавими штуками!

 

На цьому наше знайомство з Південним островом закінчується, і тепер ми вирушаємо досліджувати Північний острів:

• Перелетівши в столицю, але не встигнувши розпестити себе цивілізаційними радощами, ми переїдемо з Окленда в Націнальний Парк Тонгаріро. Природа в новій Зеландії дуже різна, залежно від місця. Місце, в яке ми з вами вирушимо - це знамениті гори Тонгаріро. Саме туди прагнув Фродо з кільцем в знаменитої трилогії Толкієна «Володар кілець». Це вулканічний масив і найстаріший національний парк в Новій Зеландії. Тут нас чекає приголомшливого виду трекінг, тут між Нгаурухое і Тонгаріро прокладений популярний маршрут пішого туризму. Це ще 1 «Great Walks», створена Міністерством Збереження Природи. Проходячи Альпійські долини, оглядаючи вулкани і гірські озера ми будемо осягати загадкову країну і побачимо її, фатальна гору - Ородруін зі світу хоббітів і ельфів ..

• Скинувши все зайве і очистившись в гірському масиві, ми переїдемо в Окленд, звідки на наступний день ми підемо в гості до хоббітів - в Хоббітон.

• Наситившись пригодами в цій чудовій країні у нас буде час погуляти по столиці, сходити в музеї і покуштувати місцевої кухні, купити сувеніри і летіти додому!

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Програма

День 1

Нарешті закінчився наш політ, і пройшовши сувору новозеландську митницю, що відбирає всю їжу і органічні товари і навіть стерилізує наші черевики, ми нарешті долітаємо до Квінстауна. Це місто приваблює туристів з усього світу і по праву носить назву столиці екстрім-розваг у світі. Тут є все - і прогулянки на вертольоті і запаморочливі тури на літаках, прогулянки по озеру на джетботах, альпіністські тури, парашутні і навіть дайверські тури. Після поселення в хостел у нас є можливість сходити на оглядову найвищу точку міста, діставшись до неї канатною дорогою. І ось нам відкривається запаморочливий вид на саме місто і найбільше озеро Вакатіпу. Увечері ми перевіряємо спорядження, знайомимося з усією групою і розподіляємо спорядження і їжу для нашої експедиції.

 

1

 

День 2

Сьогодні починаються наші пригоди! Легенда говорить, що озеро Вакатіпу - це озеро переможеного чудовиська-дракона, якого переміг герой з маорі, рятуючи кохану. Уздовж нього ми проїдемо на автобусі до початку нашого маршруту. Наша стежка - це 1 з 9 Великих Маршрутів Нової Зеландії, маркованих міністерством країни. Автобус провезе нас через річки, що беруть початок в льодовиках, все далі везучи нас в серце диких гір і стрімких річок. Стежка починається якраз в такому місці - уздовж кристально чистої річки Роут Берн. По дорозі нам зустрінуться стрімкі потоки і підвісні мости, водоспад Брідал. Ми будемо йти все далі - через тіснину, підіймаючись вгору. Вечір і стоянка подарує нам гарне місце і цілий каскад водоспадів річки Роут Берн зовсім поруч. Пройдемо за сьогодні 9 км.

 

2

 

День 3

На другий день ми підемо вперед і вгору - наше мета це найвища точка маршруту Роутберн - 1255 метрів перевал Tarahaka Whakatipu. Він нашої ночівлі ми будемо рухатися уздовж річки - і через кілька годин вийдемо до каскаду водоспадів. Пройшовши їх і помилувавшись, наш шлях буде лежати далі - через заливні луки, проходячи через кручі і оглядаючи з висоти красу диких місць. Коли ми досягнемо перевалу - з цього місця нам відкриються види на Великі Гори - в сторону фіордів велично стоять гори Darran. Тепер ми будемо йти і знаходиться в зоні альпійських лугів. Ця частина маршруту приваблює шикарними видами на весь Фьордленд і альпійськими гірськими лугами. Незабаром ми дійдемо до озера Мак Кензі, де на березі і заночуємо неподалік від гірських хатин.

 

3

 

День 4

Вийшовши від озера Маккензі ми знову піднімемося в високу зону, де ростуть тільки чагарники і стежка поведе нас до захоплюючого водоспаду Ерленд. Ми будемо скидати висоту і проходити зарослі мохом казкові дерева. Далі до найчистішого гірського озера, в якому при бажанні найсміливіші зможуть покупатися - ми вийдемо до фінішу - Дівайд. Тут закінчується Кеплер Трек, але наш маршрут пізнання Острова Довгої Хмари тільки починається. Ми переїжджаємо до початку Кеплер Трека. Ночуємо в туристичному кемпінгу біля казкового Ті Анау.

 

4

 

День 5

Ми починаємо другу частину нашого маршруту - Кеплер трек. Розпочнеться він з прогулянки вздовж найбільшого озера в Новій Зеландії з прісною водою - озеро Ті Анау. Через порослий мохом ліс ми зайдемо на висоту, звідки озеро буде як на долоні. У певної частини маршруту, якщо пощастить, ми побачимо рідкісних тварин і птахів - адже ми знаходимося в Національному Парку Фьордленд. Заночуємо біля хатини в горах з приголомшливим панорамним видом.

 

5

 

День 6

Наш день сьогодні пройде у відчутті «вершини світу». Адже від хатини ми піднімемося ще вище - і високі гори навколо вже не будуть дивитися на нас звисока, а як на рівних собі. Ми будемо йти прямо по хребту гори, милуючись величчю Ті Анау і захоплюючись горами Мурчисон. Дійшовши до тіснини - знайдемо собі нічліг біля гірських будиночків.

 

6

 

День 7

Сьогодні наша стежка приготувала для нас сюрпризи - вона буде скидати висоту і проводити нас через викликані величезними дощами зсувні обриви, густий вологий тропічний ліс. Подолавши всі перешкоди, ми доберемося до лісу і божественного озера Манапурі - в самому серці цього маршруту.

 

7

 

День 8

Сьогодні день без скидів і наборів висоти - весь наш шлях лежить через заливні луки і з видом на озера - тут просто величезна кількість охоронюваних Департаментом Збереження Природи рідкісних рослин - так що у нас буде можливість вживу подивитися їх і отримати насолоду від їх красою. Вийдемо до кемпінгу в Ті Анау.

 

8

 

День 9

На сьогодні у нас заплановані пригоди без рюкзаків - у нас є можливість відвідати легендарне місце в Новій Зеландії - затоку Мілфорд Саунд. Це вважається одним з найкрасивіших місць на землі - і відкрито туристам воно стало не так вже давно. Мілфорд Саунд - це фьорд зі складним заходом всередину - так що його виявили тільки в 1890 році. Прогулянка на кораблику дасть можливість повною мірою насолодитися незайманою природою цього місця, поспостерігати за морськими котиками на каменях і навіть кораблик зайде прямо під водоспад. Для самих сміливих пригоди на цьому не закінчаться - прості смертні поїдуть на автобусі в Квінстаун, а ми ж за відносно невеликі гроші долетимо за 1,5 години на маленькому приватному літаку. Аероплан промчить нас над гірськими вершинами, проведе екскурсію і приземлиться в столиці екстремальних розваг - Квінстауні. Ночуємо в хостелі.

 

9

 

День 10

На сьогодні у нас запланований переїзд на північний острів. З самого ранку ми їдемо в аеропорт, звідки літачок доставляє нас в Окленд. В Окленді ми поселяється в хостел. Половина дня у нас вільна - є можливість погуляти по місту.

 

10

 

День 11

Вранці ми вирушаємо на наш третій Великий Пішохідний Маршрут. Перед нами вулканічний масив - це саме тут знімали заключні кадри Володаря Кілець - саме сюди маленький Фродо мав скинути свій тягар - гора Ородруін. Ми піднімемося на висоту 1400 метрів сьогодні і заночуємо в кемпінгу Мангатепопу.

 

11

 

День 12

Наш шлях сьогодні лежить вже на висоті - ми набрали її і тепер дотримуємося і бачимо космічні пейзажі вулканічного масиву Тонгаріро. Ми пройдемо сьогодні через сірчані озера бірюзового кольору. На половині маршруту у нас радіальне сходження до самого кратера що нині чи не найактивнішого вулкану. Після пригоди ми дійдемо до чудової галявинки з кемпінгом і заночуємо тут, згадуючи і ділячись один з одним враженнями.

 

12

 

День 13

Сьогодні наш шлях і далі лежить через гірський масив. Ми наберемо ще висоту і розглянемо практично весь північний острів з цієї точки, будемо йти по полях лави і бачити шматки застиглих залишків вивержень. Від чорних до яскраво червоних тонів каменю можна буде спостерігати сьогодні протягом всього переходу. Після затяжного переходу ми прийдемо в кемінг Вакапапа, де і заночуємо.

 

13

 

День 14

Ми повернемося в Окленд і у нас буде час привести себе до ладу, як слід насолодитися душем і маленькими радощами цивілізації. Половина дня у нас буде надана на вільне проведення часу – хтось, можливо, захоче піднятися на Скай Тавер, хтось піде в музей, ну а хтось захоче покуштувати місцевої кухні, або ж особливо активні люди встигнуть це все :).

 

14

 

День 15

На сьогодні у нас запланована поїздка в Хоббітон.

 

17

 

У нас буде можливість доторкнутися до казки - адже декорації для зйомок так і не зважилися прибрати . Хто знає, за легендою в цих норах нерідко люди бачать справжніх хоббітів, а сама атмосфера миру і спокою Шира надовго оселиться в серці кожного, хто її побачить.

 

16

 

Ми зможемо заходити в будиночки хоббітів, пройтися по їхньому селі і навіть можливо покуштувати їжі хоббітів в спеціальному ресторанчику для туристів.

 

День 16

Ще 1 день факультативних екскурсій - сьогодні це поїздка в саме серце культури маорі - в долину Роторуа.

 

18

 

Це геотермальна зона, і тут є гарячі джерела і гейзери.

 

19

 

Тут можна буде доторкнутися до культури, познайомиться з побутом і дізнатися як в 21 столітті живе корінне плем'я цієї місцевості. Головне в церемонії маорі не показати свою слабкість так вони перевіряють гостей і їх наміри.

 

20

 

Про церемонію Привітальні маорі ходить багато легенд - ми зможемо стати частиною цього дійства!

 

День 17

Вільний день / виліт додому.

Вартість

Вартість подорожі: 1750$

 

У вартість входить:

 • всі заплановані переїзди по маршруту в Новій Зеландії (на автобусах і внутрішній переліт на літаку);
 • медична страховка;
 • похідне харчування під час трекінгу (триразове, готуємо разом в порядку чергування);
 • групова аптечка;
 • прокат групового спорядження: котли, газові пальники, газ;
 • проживання в кемпінгу (8 ночей) і в хостелі (8 ночей);
 • супровід інструктора;
 • допомога в купівлі авіаквитків і оформленні візи, надання пакету групових документів на візу
 • будь-які консультації по маршруту, підготовці до походу і спорядження.

 

У вартість не входить:

 • авіаквитки (на 21.04 їх вартість - 1300 євро)
 • візовий збір (260$-280$ це 160$ - внесок до візового центру та візовий збір; 100$ - оплата доставки паспортів у візовий центр, що знаходится в Москві); 
 • харчування в містах (від 30$ в день);
 • факультативні екскурсії в Хоббітон і Роторуа (від 100 доларів за одну екскурсію);

 

Як записатись

 

Щоб записатись до групи - натисніть, будь-ласка, на кнопку "Забронюй місце" (під датами подорожі). 

 

Після цього з вам зв`яжеться наш координатор для уточнення ваших контактних даних та інших деталей по подорожі.

 

Щоб забронювати за собою місце в групі, вам потрібно буде внести передплату (50% від вартості подорожі). Предоплату можна передати нам особисто або перерахувати на картку ПриватБанку.


У випадку відмови від участі в подорожі, передоплата повертаєтся тільки в тому випадку, якщо ви замінили себе іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на організаційні витрати.

 

Решту оплати вам потрібно буде внести за 20 днів до початку подорожі. Після цього у випадку відмови від участі передоплата не повертається. 

Приєднуйтеся! Будемо вам раді :) 

Спорядження

Спорядження Коментар
Ходовий комплект
Термобілизна (верх) З довгим рукавом
Термобілизна (низ) Зручна, така що не заважає рухатись.
Футболка (бажано така, що відводить вологу) На випадок, якщо буде дуже жарко
Ходові шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Ходове утеплення: софтшел або полар (фліс) Щільність тканини 100
Ходові штани Штани, які не заважають рухатись ішвидк сохнуть. Ідеальний варіант — трекінгові штани.
Вітровка (куртка, що не продувається вітром) Потрібна у випадку, якщо у вас немає мембранной куртки
Дощозахист (мембранна куртка, силіконка і т.п.) Бюджетний варіант — звичайний дощовик, але він сильно парить і рветься (потрібно буде взяти декілька).
Бафф/бандана/легка шапка Зручно брати 2 баффа — один на голову, другий на шию.
Ботинки
Трекінгові
Краще брати на розмір більше, щоб на спусках пальці не впиралися у носок.
ВАЖЛИВО!!! Перед походом взуття потрібно розносити.
Ліхтарики на взуття (гамаші) Для того, щоб сніг не потрапляв у ботинок + захищають від бруду нижню частину штанів.
Одяг на утеплення
Пуховка (прималофт,синтепон) Вагою до 1 кг!
Теплі штани Дуже гарно підійдуть флісові.
Теплі запасні рукавички Повинні лежати у герметичному пакеті в клапані рюкзака.
Шапка (пов`язка) Повинна закривати вуха.
Теплі шкарпетки (шерсть, фліс і т.д.) 2 пари
Змінний одяг
Футболка Можна з довгим рукавом.
Білизна Не повинна натирати!
Трекінгові сандалі або тапочки Максимально легкі
Шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Особисті речі
Рюкзак 60-100л
Спальник Температура комфорту -5°C, вага до 1.8 кг
Речі для вмивання Максимально легкий набір. Маленький тюбик зубної пасти і зубна щітка. Якщо потрібно мило, можна взяти маленьке, як дають в готелях. Шампуня можна купити одноразовий пакетик. Туалетний папір.
Окуляри сонцезахисні Фактор захисту не менше UV 2
Крем сонцезахисний Фактор захисту SPF 50
Ліхтар налобний І запасні батарейки
Сірники + запальничка У герметичному пакеті
Сідушка  
Трекінгові палки ДІВЧАТАМ — ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Дуже полегшують підйоми і спуски, розподіляють вагу по всьому тілу. З ними не лише зручно, але і корисно :)
Сміттєві пакети Дуже корисна річ у походах:) 2 великих (160л) і упаковка маленьких (30л). Спальник і всі речі для утеплення запакувати в міцні пакети.
Пластикова пляшка на 2 л Будемо набирати воду
Паспорт + копії Копії паспорта зберегти в інтернеті, можна в пошті. + 100 до швидкості при відновленні документів.
Особиста аптечка Бинт стерильний, широкий 7м х 14см — 2шт, перекис у пластиковій тарі 50мл, кетанов (кеталонг, темпалгін) 4 таб, гігієнічна помада.
Кишенькові перекуси (щоб підживитися між прийомами їжі) Це можуть бути шоколад, горішки, сухофрукти, цукерки, сухарики, льодяники, злакові батончики тощо — те, що дає швидку енергію та смакує саме вам. Із розрахунку 50-100 г на ходовий день.

 

забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных