Паралельний всесвіт. Трекінг по Патагонії

Паралельний всесвіт. Трекінг по Патагонії

22 дні
Вид картинка
Америка
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Патагонія. Зовсім інший світ. Дивовижний і ні з чим незрівнянний. Ви живете в своєму світі, а цей край землі в своєму.

Патагонія, тільки від цього слова серце починає битися частіше, запалюючи іскорку азарту у справжнього мандрівника, який закоханий в безкрайню чистоту справжньої природи.

Патагонія. Це нескінченна низка льодовиків, фантастичних гір, фіордів, озер, лісів і вершин Анд. Тут природа показує себе без сорому, в первозданній красі.

Яка ж вона ця Патагонія, що знаходиться від нас з протилежного боку планети?

Щоб дізнатися відповідь на це питання, Всюдихід вирушає на край Землі і запрошує вас приєднатися до нас!

 

Що нас чекає:

• Піший трекінг по двом фантастичним природним паркам Патагонії: Торрес-дель-Пайне і Лос-Гласьярес;

• Чудові Вежі Торрес, що ваблять до себе туристів з усього світу;

• Льодовики Періто-Морено і Грей, що вражають своїми розмірами;

• Світанок біля підніжжя дивовижної гори Фіц Рой;

• Казкові рівнини і ліси Аргентини і Чилі;

• Первинна природа і незвичайні дикі тварини;

• Столиця Аргентини - Буенос-Айрес;

• Дружна і хороша компанія :)

• і багато іншого! Всі достоїнства Патагонії просто неможливо перерахувати :)

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

День 1

Сьогодні починається наша подорож на край світу! Ми вилітаємо з Києва і прямуємо в Буенос-Айрес. Наш переліт дуже довгий, адже потрібно потрапити аж на протилежну частину планети, і на це у нас піде майже доба.

Qkw0NbKx3Ao

День 2

Зранку ми вже в Буенос-Айресі! Заселяємося в один з хостелів і перед нами весь день, який ми присвятимо вивченню пам'яток і запального характеру столиці футболу і танго.

2

День 3

Сьогодні вранці ми зможемо ще трошки погуляти по Буенос-Айресу, а в середині дня нас чекає ще один переліт: ми відправимося в містечко Ель-Калафате на півдні Аргентини, яке є в якомусь сенсі "воротами" до Патагонії. У наступні дні звідси ми і будемо здійснювати виїзди до основних точок нашого маршруту. А поки, прибувши в місто, ми відпочинемо і заночуємо тут, щоб з самого ранку почати рухатися до перших в нашій подорожі природних красот цього незвичайного краю.

3

День 4

У першій половині дня ми зробимо переїзд до національного парку Торрес-дель-Пайне. Цей нацпарк відкриє нам неймовірні гірські пейзажі, які не мають аналогів в світі, і вважаються одними з найбільш вражаючих чудес природи. Від такої краси просто дух захоплює! А познайомитися ближче і відчути всю пишність пейзажів цього місця дозволить нам так званий W-трек - всесвітньо відомий піший маршрут, який приваблює мандрівників з усієї планети. Але ми пройдемо його в розширеному вигляді, обійшовши нацпарк повністю по колу (О-трек).

4

День 5

Сьогодні в наших планах довгий перехід уздовж річки Пайне. По дорозі нас будуть супроводжувати прекрасні ліси і безкраї поля, на яких пасуться табуни коней, а ще звідси вже видно суворі гори! Хоча шлях нас чекає неблизький, він буде легким, а стежка практично рівною. Заночуємо ми в кемпінгу Шерон.

5

День 6

Сьогоднішній наш маршрут дуже цікавий: він дасть нам можливість помилуватися двома великими озерами: Пайне і Діксон. Особливо вражаючим вважається озеро Діксон, і тому на його березі ми і розіб'ємо табір. І як в попередній день нас будуть оточувати чудові ліси і нескінченні рівнини.

6

День 7

У цей день ми залишаємо озеро і не поспішаючи піднімаємося по густому лісі в гірську ущелину, і далі наш шлях буде йти вздовж річки, що тече по його дну. У лісі ми зустрінемо безліч екзотичних квітів і місцевої ягоди Чаура, яка для місцевих жителів замінює нашу звичну чорницю. До вечора ми вийдемо до чудової лагуні Перрос і однойменним льодовику, і, звичайно ж, нашому нічлігу: тут за мореною ми і розташуємося на ніч.

7 1

День 8

Сьогодні у нас дуже цікавий день: нам, нарешті, потрібно піднятися вище - нас чекає подолання перевалу Гарднер (1200 м). З перевалу ми побачимо всю велич самого видовищного льодовика в нацпарку - льодовика Грей. Він в буквальному сенсі заповнює собою весь горизонт! Заради такого пейзажу не один мандрівник готовий йти на край землі, але це ж тільки початок :). Вдосталь намилувавшись фантастично красивими видами, спускаємося в долину льодовика і розбиваємо табір.

8

День 9

Звичайно ж одного дня для таких пейзажів мало, тому сьогодні ми продовжимо знайомство з льодовиком і озером Грей: наша стежка проходить уздовж них, і ми встигнемо як слід насолодитися цими пейзажами. Потім ми пройдемо по підвісному мосту над глибокою ущелиною (шлях для сміливих! :)), І до вечора підійдемо до берега озера Пехое. Якраз в цьому місці і починається класичний W-трек, але ж ми вже побачили стільки всього цікавого!

9

Місце, де ми розмістимо наш табір, простим не назвеш - воно відоме своїми найсильнішими вітрами, які дмуть тут не перестаючи. Тут нам вдасться відчути всю міць Патагонії.

День 10

Знову в дорогу. Сьогодні нам пощастить дійти до так званого Італійського кемпінгу, де ми поставимо намети, пообідаємо і залишивши рюкзаки, без нічого вирушимо в радіалку. Затамуйте подих: нам потрібно буде піднятися вгору по одній з найкрасивіших долин парку – Французькій долині. Сама долина затиснута між гірськими схилами, а наша стежка пробіжить уздовж бурхливої ​​річки, звідки ми постійно зможемо милуватися найвищою горою масиву Торрес дель Пайне - Пайне Гранде (3050 м). Ця гора гуркоче немов справжній грім! Не вірите? Ми зможемо своїми очима побачити, як з цієї гори на протязі всього дня сходять лавини одна за одною лавини!

10

День 11

Сьогодні ще один красивий день: ми продовжуємо йти вздовж величезного озера, береги якого суцільно усипані дрібною галькою. Ця галька разом з великими хвилями створює ілюзію морських хвиль, а в сонячну погоду тут можна і навіть потрібно скупатися, задоволення гарантоване :)

11

День 12

Сьогодні у нас яскравий день: підйом у нас ранній, але довгоочікуваний. Ще б пак: адже сьогодні ми прогуляємося до знаменитих веж Торрес! Вгадайте, в честь чого національний парк Торрес-дель-Пайне отримав свою назву? ;)

Для того, щоб ноги самі несли нас наверх, до башт ми вирушимо без нічого, залишивши основну частину ваги в таборі. Дорога поведе нас через ліс, а потім вгору по крутому схилу до озера Торрес. Саме звідси і відкривається вид на візитну картку заповідника - кам'яні стовпи Лас Торрес. Перейнявшись незабутньою красою цього місця, до вечора повертаємося в табір, щоб зібрати речі, сісти в автобус і відправитися в уже знайомий нам Ель-Калафате.

12

День 13

Ми вже багато пройшли і багато побачили, час відпочити. Тому цей день зробимо перепочинком між двох піших треків. Але навіщо валятися цілий день в ліжку, якщо нас всюди чекають дивовижні відкриття? Тому з самого ранку ми їдемо оглядати льодовик Періто-Морено! Цей величезний льодовик плавно спускається в води озера Архентіно. Навіть ті, хто не раз бував на льодовиках, будуть вражені масштабами цього льодовика. Тутешня природа більше нагадує фіорди, а лід має неймовірний синій колір. Настільки неймовірний, що на цей льодовик можна дивитися вічно. Особливо, коли від нього на твоїх очах відколюються величезні крижини й айсберги, і з гуркотом падають в озеро ...

13 1

День 14

Новий день, а значить початок нового подорожі. На автобусі ми добираємося до містечка Ель-Чалтен, який по суті є воротами в ще один Національний парк - Лос-Гласьярес. Навіть прямо з містечка можна буде помилуватися дивовижними краєвидами гори Фіц Рой, ну а наш маршрут йде через екзотичний ліс до красивого озера Капрі. На його березі ми і поставимо сьогодні табір.

14

День 15

Сьогодні ми продовжуємо рух до Фіц Рою. Щоб заощадити сили (адже вони нам ще знадобляться!), в одному з кемпінгів залишимо наші речі і радіально підемо до озер, які розташувалися біля підніжжя цієї дивовижної гори. Ці озера - улюблені місця фотографів всіх мастей. Особливо прекрасний десь схід сонця, коли перші теплі промені стосуються вершини Фіц Роя. Ми теж не хочемо пропустити ні одну мить, тому постараємося встати рано-рано, щоб встигнути побачити незабутні ранкові пейзажі і зробити заповітні знімки. Далі ми попрямуємо до кемпінгу Агостіні, де і заночуємо.

15 1

День 16

Досить довго спати! Заключний ранній радіальний вихід, і ось ми вже йдемо до оглядового майданчику Маестро, звідки відкривається вид на знамениті скелі Серро Торре.

16

Дивлячись на ці неприступні піки, важко повірити, що вони всього 3000 метрів заввишки. Вдосталь насолодившись красою природи Патагонії, побачивши лісу, скелі, озера, чудові долини і стрімкі річки, зробивши безліч фотошедеврів, прощаємося з дикою природою і починаємо наш зворотний шлях в Ель-Чалтен, а потім і в Ель-Калафате.

17 1

День 17

Сьогодні ми знову повертаємося в Ель-Калафате, а потім летимо в Буенос-Айрес.

18

 День 18

Після настільки насиченої дикою природою пішої програми буде неймовірно приємно ще раз прогулятися по столиці Аргентини. Але нам пора повертатися додому :). Ще один довгий переліт - і ми приземляємося в Києві повні емоцій і вражень :)

19

Вартість

Вартість нашої подорожі: 690 $.

 

У вартість входить:

• смачне похідне харчування на маршруті;

• прокат групового спорядження (котли, газові пальники, газ);

• супровід інструктора;

• похідна аптечка;

• медична страховка,

• допомога в купівлі авіаквитків, організація проживання та внутрішніх переїздів.

 

У вартість не входить:

• авіапереліт в Буенос-Айрес (від 700 $ до 1500 $, в залежності від маршруту перельоту і обраних дат поїздки);

• внутрішній авіапереліт в Аргентині (від 360 $);

• внутрішні автобусні переїзди (230-250 $),

• факультативне подорож до льодовика Періто-Морено і вхідні квитки в національні парки (100 $),

• проживання в хостелах і кемпінгах (100-150 $);

• харчування в містах.

Приєднуйтесь до нашої подорожі! Давайте відкривати нові горизонти разом!

Подорож відбувається Всюдиходом вперше і носить характер експедиції :).

Це означає, що вартість подорожі значно нижча, ніж планується в наступному році, але і можуть бути невеликі нестиковки по маршруту.

Як записатися

Щоб записатися в групу, необхідно зробити два простих кроки:

1) Залишити заявку на нашому сайті (зелена кнопка «Забронюй місце» під датами подорожі).

2) Внести передоплату (35% від вартості подорожі) + кошти за авіаквитки.

Передоплату можна передати особисто або перерахувати нам на картку ПриватБанку.

У разі відмови від участі передоплата повертається тільки якщо ви заміните себе іншим учасником, оскільки вона вже буде витрачена на організаційні витрати.

Залишок оплати необхідно буде внести мінімум за 10 днів до початку поїздки. Після цього при відмові від участі оплата не повертається.

Учасникам повертаються невикористані кошти за переліт, якщо вдалося купити авіаквитки дешевше, ніж розраховувалося. Або якщо вдалося здати авіаквитки в разі відмови від участі :)

Спорядження

Групове спорядження у похід (казани, пальники, газ, тенти, групову медичну аптечку), а також триразове харчування у поході забезпечуємо ми. Вам залишається попіклуватися про своє особисте спорядження - спальник, килимок, наплічник, намет, одяг та дрібні смаколики на переходи.

Якщо у вас є власний намет, який ви хочете взяти у похід - повідомте, будь-ласка, нам його модель та вагу, щоб ми могли порадити, чи підійде такий намет для цього походу.

Якщо у вас немає намета - дайте нам знати. Якщо буде така можливість - ми підселимо вас до намету інших учасників походу (виключно за їхнім та вашим бажанням :)) або порадимо, де краще взяти намет у прокат і який саме.

Вага групового спорядження і продуктів на похід розподіляється між усіма учасниками походу, включаючи інструктора. Дівчата отримують трохи менше загальної ваги, хлопці - трохи більше. Продукти ми розподіляємо таким чином, що усі учасники походу розвантажуються рівномірно і поступово.

Учасники з Києва отримують свою частину групового спорядження і продуктів за декілька днів до походу, учасники з інших міст - уже при зустрічі на точці старту походу.

Вага групового спорядження в цьому поході (включаючи їжу) - 6-7 кг, рекомендована вага решти спорядження (включаючи рюкзак, вашу частину намету і весь одяг) - 13 кг. Таким чином, загальна вага вашого рюкзака на старті походу буде 19-20 кг.

Їжу в походах ми готуємо разом, у порядку чергування (чергуємо групами по 2-4 людини). У походах ми їмо: смачні борщі та супи, солодкі та м`ясні каші з оригінальними соусами, п`ємо компоти та ароматні чаї, до чаю завжди солодощі. 

Якщо ви вегетаріанець або просто не вживаєте щось із продуктів харчування, ми обов`язково врахуємо це при формуванні меню на похід і замінимо те, що ви не їсте, на інші продукти аналогічної поживності. 

Продукти перед походом ми запаковуємо таким чином, щоб приготувати їжу у поході було якомога зручніше. Інструктор завжди допомагає учасникам у приготуванні їжі і завжди підкаже, якщо щось буде незрозуміло.

Особисте спорядження, яке знадобиться вам у цьому поході:

Спорядження Коментар
Ходовий комплект
Термобілизна (верх) З довгим рукавом
Термобілизна (низ) Зручна, така що не заважає рухатись.
Футболка (бажано така, що відводить вологу) На випадок, якщо буде дуже жарко
Ходові шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Ходове утеплення: софтшел або полар (фліс) Щільність тканини 100
Ходові штани Штани, які не заважають рухатись ішвидк сохнуть. Ідеальний варіант — трекінгові штани.
Вітровка (куртка, що не продувається вітром) Потрібна у випадку, якщо у вас немає мембранной куртки
Дощозахист (мембранна куртка, силіконка і т.п.) Бюджетний варіант — звичайний дощовик, але він сильно парить і рветься (потрібно буде взяти декілька).
Бафф/бандана/легка шапка Зручно брати 2 баффа — один на голову, другий на шию.
Ботинки
Трекінгові
Краще брати на розмір більше, щоб на спусках пальці не впиралися у носок.
ВАЖЛИВО!!! Перед походом взуття потрібно розносити.
Ліхтарики на взуття (гамаші) Для того, щоб сніг не потрапляв у ботинок + захищають від бруду нижню частину штанів.
Одяг на утеплення
Пуховка (прималофт,синтепон) Вагою до 1 кг!
Теплі штани Дуже гарно підійдуть флісові.
Теплі запасні рукавички Повинні лежати у герметичному пакеті в клапані рюкзака.
Шапка (пов`язка) Повинна закривати вуха.
Теплі шкарпетки (шерсть, фліс і т.д.) 2 пари
Змінний одяг
Футболка Можна з довгим рукавом.
Білизна Не повинна натирати!
Трекінгові сандалі або тапочки Максимально легкі
Шкарпетки Вовна/ синтетика зі щільністю тканини 100
Особисті речі
Рюкзак 60-100л
Килимок Іжевський або Therm-A-Rest
Спальник Температура комфорту -5°C, вага до 1.8 кг
Кружка/ложка/миска/ніж Пластик або нержавійка (щоб посуд не бився)
Речі для вмивання Максимально легкий набір. Маленький тюбик зубної пасти і зубна щітка. Якщо потрібно мило, можна взяти маленьке, як дають в готелях. Шампуня можна купити одноразовий пакетик. Туалетний папір.
Ліхтар налобний І запасні батарейки
Сірники + запальничка У герметичному пакеті
Трекінгові палки ДІВЧАТАМ — ОБОВ`ЯЗКОВО!!! Дуже полегшують підйоми і спуски, розподіляють вагу по всьому тілу. З ними не лише зручно, але і корисно :)
Сміттєві пакети Дуже корисна річ у походах:) 2 великих (160л) і упаковка маленьких (30л). Спальник і всі речі для утеплення запакувати в міцні пакети.
Пластикова пляшка на 2 л Будемо набирати воду
Паспорт + копії Копії паспорта зберегти в інтернеті, можна в пошті. + 100 до швидкості при відновленні документів.
Особиста аптечка Бинт стерильний, широкий 7м х 14см — 2шт, перекис у пластиковій тарі 50мл, кетанов (кеталонг, темпалгін) 4 таб, гігієнічна помада.
Кишенькові перекуси (щоб підживитися між прийомами їжі) Це можуть бути шоколад, горішки, сухофрукти, цукерки, сухарики, льодяники, злакові батончики тощо — те, що дає швидку енергію та смакує саме вам. Із розрахунку 50-100 г на ходовий день.
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных