Кінбурнська коса та Актівський каньйон (Чорне море)

Кінбурнська коса та Актівський каньйон (Чорне море)

3 дні
Вид картинка
Миколаївська область
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Немає в Україні більш парадоксального місця, ніж Кінбурнська коса, що розташувалась коса між Дніпровським лиманом і Чорним морем. Парадокси цього місця нескінченні: ну де ще в Україні жителям місцевих сіл, щоб дістатися до районного центру, потрібно подолати 10 км по воді? А ще тут можна одночасно стояти однією ногою в Дніпрі, а другою - в морі!

Отже, скоро ми вирушаємо на Кінбурнську косу, а по дорозі зазирнемо і в безліч інших цікавих місць.

 

 Всього за 3 дні ми: 

• дослідимо древнє грецьке поселення Ольвію;

• вивчимо місто кораблебудівельників - Миколаїв;

• відвідаємо первозданну Кінбурську косу, яка знаходиться між Чорним морем і Дніпровським лиманом;

• прогуляємося по незвичайному Трикратському лісу-лабіринту;

• насолодимося краєвидами дивного і неймовірного Актівського каньйону!

Запрошуємо з нами в подорож по цьому незвичайному куточку України!

Приєднуйтесь до нашої групи! Будемо раді вашій компанії :)

 

отримай консультацію
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

 

День 1 

Рано-вранці ми прибуваємо потягом в місто Миколаїв, відоме як центр кораблебудування на Чорному морі. Тут ми поснідаємо, щоб набратися сил перед подальшою мандрівкою, і вирушимо до Ольвії.

 

2

 

Ще в VI столітті Миколаївська область стала місцем, куди прибули давні греки та заснували одну зі своїх колоній, названу "Ольвія", що означає щаслива. За тисячу років свого існування невелике поселення виросло в розвинене місто. І понині археологи з багатьох країн постійно ведуть тут розкопки, відкриваючи багато корисного для нас. А нам пощастить познайомитися з історією цього дивовижного місця під час цікавої пішохідної екскурсії.

Після того, як ми насолодимося спокоєм і свободою Ольвії, вирушимо в Очаків, де на нас чекатиме 10-кілометрова мандрівка на кораблику через Дніпровський лиман. А далі ми потрапимо в дивовижне місце, ім'я якому Кінбурнська коса.

 

2b36347 kinburn

 

Це тихе, віддалене від цивілізації місце, з природою, що збереглася в первозданному вигляді. Кінбурнська коса має свій неповторний мікроклімат. З одного боку вона омивається морською водою Чорного моря, з іншого - прісними водами Дніпра; суша покрита яскравою трав'яною рослинністю, сосновим і дубовим лісом. Через велику кількість цілющих трав Кінбурнську косу іноді називають аптекою під відкритим небом.

Цікаво це місце і тим, що тут закінчує своє існування велика річка Дніпро, що несе в собі води річок Інгулу та Бугу. У районі міста Очакова Дніпро впадає в Чорне море. Природа ніби зафіксувала кордон передачі дніпровських вод пінистою лінією, яка тягнеться від Очакова до Кінбурнської коси.

 

4

 

Після поселення у затишних будиночках і смачної вечері, ми вирушимо зустрічати захід сонця на морі. 

 

IMG 7855 sm

 

День 2  

Новий день у нас розпочнеться смачним сніданком, після якого ми вирушимо відпочивати на море! Тут треба зазначити, що пляжі Кінбурнської коси - одні з найчистіших в Україні.

Незважаючи на усамітненість цього куточка природи, коса - це улюблене місце проживання пернатих і водоплавної птиці. Якщо нам пощастить, помилуємось білою чаплею, білим лелекою, лебедями, пеліканами.

На косі близько п'яти сотень озер, а ще тут росте прекрасний сосновий ліс і так чудово усамітнитись після турбот великих міст! 

 

3

 

Коли на морі стане спекотно, ми повернемось на нашу базу, де смачно пообідаємо. А потім знову сядемо на кораблик і повернемося в Очаків. Звідти перебазуємося в Миколаїв, де на нас чекатимуть приємний готель, вечеря і прогулянка вечірнім містом.

 

День 3 

Нам випадає переїзд в північну частину Миколаївської області, щоб познайомитися з двома незвичайними природними куточками. Першим з них стане Трикратський ліс-лабіринт.

Спочатку це був парк з великою кількістю стежок і містків, перекинутих через рукави річки. За що ліс і отримав назву "лабіринт". Найцінніше в лісі - старі 120-200 літні дуби, яких налічується більше трьох сотень. Спробуйте-но обхопити хоча б один з них руками поодинці;)

 

IMG 7865 sm

 

Далі вирушимо у дивовижний Актовський каньйон на річці з незвичайною назвою Мертвовод.

Неймовірно красиві гранітно-базальтові скелі висотою з півсотні метрів створюють неповторний ландшафт, внизу якого ледь помітно петляє річка. Актовський каньйон - це єдиний каньйон в Європі, який за своїми геолого-ландшафтними показниками нагадує знамениті каньйони північної Америки.

Після каньйону ми повертаємося до Миколаєва, а звідти вже поїдемо в Київ.

 

6

 

Вартість

 

Вартість нашої подорожі: 3 300 грн.

 

 

У вартість входить: 

- всі заплановані переїзди по маршруту;

- ночівлі на Кінбурнській косі і в готелі в Миколаєві (двомісні номери, зручності у номері або спільні на будиночок з двома спальнями);

- харчування: сніданки другого та третього дня, вечеря першого дня, три обіди-перекуси (бутерброди, чай, солодке - готуємо разом);

- екскурсії і вхідні квитки за програмою;

- супровід гіда за маршрутом.

 

У вартість не входить: 

- квитки на потяг (300 грн в обидві сторони, плацкарт);

- харчування (сніданок першого дня, вечеря другого та третього дня).

 

Як записатись

 

Щоб записатись до групи - натисніть, будь-ласка, на кнопку "Забронюй місце" (під датами подорожі).

Після цього з вам зв`яжеться наш координатор для уточнення ваших контактних даних та інших деталей по подорожі.

Щоб забронювати за собою місце в групі, вам потрібно буде внести передплату (30% від вартості подорожі) та кошти за квитки. Передоплату можна передати нам особисто або перерахувати на картку ПриватБанку.

 

У випадку відмови від участі в подорожі, передоплата повертається тільки в тому випадку, якщо ви замінили себе іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на організаційні витрати. Кошти за залізничні квитки у випадку відмови повертаються, якщо вдалося їх здати.

 

Решту оплати вам потрібно буде внести за 10 днів до початку подорожі. Після цього у випадку відмови від участі передоплата не повертається.

 

Учасникам повертаються невикористані внесені кошти за залізничні квитки, якщо вдалося купити їх дешевше, ніж очікувалось.

 

забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поділіться у своїй соціальній мережі

ПОДАРУНОК
Ім’я
Введите имя
Подорож
Введен недействительный тип данных
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных