Норвегія. Подорож до Язика Троля.
Норвегія. Подорож до Язика Троля.
15.06.20 - 20.06.20
290€
22.06.20 - 27.06.20
10.07.20 - 15.07.20
15.07.20 - 20.07.20
6 днів
Норвегія
забронюй місце
 
Ім’я
Введите имя
Введите номер телефона
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Ви колись мріяли про північ? Справжнісіньку Північ, з її суворими кам’яними пейзажами, безкрайніми просторами і тільки їй притаманною романтикою?

Норвегія – країна подорожей надзвичайної краси, у ній ти відчуваєш себе першовідкривачем і… мрійником. Тут потужність на кожному кроці, - вражає справжня первісна сила природи. I разом з тим – комфорт, інноваційність і суперсучасніть щойно залишених внизу міст. Неперевершений коктейль відчуттів :)

І якщо ви вже мріяли про Норвегію, то скоріш за все завдяки неймовірним фото, зробленим на знаменитому Язику Троля. Це місце, яке неможливо описати словами та фотографіями, там обов’язково потрібно побувати особисто! 

Норвегия_Язык Тролля

 

Чому саме цей маршрут?        

  • Маршрут повністю проходить через національний парк Хардангервідда – це ще маловідома серед українських туристів частина Норвегії. Він включає в себе як класичну північну природу, так і безліч озер, річок і водоспадів. І саме в цьому нацпарку розташований знаменитий Язик Троля!
  • Класичний маршрут на Язик Троля – це підйом-спуск за 1 день: загалом 22 км і більше 800м набору ( і стільки ж скидання) висоти! Це досить складно фізично і вас постійно будуть супроводжувати десятки інших туристів. Ми подолаємо цей шлях тільки в одну сторону (на підйом), не поспішаючи та роздивляючись все навколо підійдемо до Язика Троля і станемо табором на ніч прямо біля нього! Окрім додаткового часу, ми виграємо ще й безлюдний вечір і ранок, не кажучи вже про захід сонця і світанок, які в іншому разі побачити практично неможливо.  А потім на нас чекають ще два дні трекінгу між вражаючими озерами та високими водоспадами.
  • І як бонус, познайомимось ще й з містами: нас чекає старовинний затишний Берген та невеличка гірська Одда.

Новегия_Язык Тролля_водопады

 

Як ми будемо ночувати і харчуватись?

Під час перебування на маршруті ми повністю відходимо від цивілізації і занурюємось в природу. Ночувати будемо в наметах – це означає, що ми зможемо розбити табір в найкрасивішому місці :) Готуємо їжу централізовано в порядку чергування: вранці і ввечері гаряча їжа, обід – перекус та чай. Меню узгоджується зі всіма учасниками ще до старту походу, і включає в себе каші, супи, м’ясо, сир, солодке та чай.

Під час нашого перебування в Бергені ми будемо жити в хостелі, де є все необхідне для комфорту: туалет, душ, кухня. Харчування в Бергені у нас також походне та входить у вартість туру.

Норвегия_поход_палатки

 

Що чекати від погоди?

Норвегія – північна країна, спека тут буває рідко, та й погода може бути досить непередбачуваною. В середньому, розраховувати варто на температуру «травневих свят в Карпатах» – 10-15⁰ вдень і до 0-5⁰ вночі. Основний наш ходовий одяг - термобілизна і вітровка/мембранка. На висоті навіть влітку можливі сніжники, тож без якісного взуття і трекінгових палиць не обійтись, а ввечері стане в пригоді утеплення - флісові штани, синтетична куртка або пуховка. Крім всього, можуть бути дощі, тому не забудьте про захист від дощу - мембранку, штани та накидку на рюкзак. Але тут час від часу буває і спекотне норвезьке сонце – тому пара футболок в рюкзаку і панамка також можуть згодитись.

 

Який режим буде під час трекінгу?

У нас будуть достатньо ранні підйоми і виходи на маршрут близько 9-ї години. Такий графік потрібен для того, щоб в нас був запас часу на фотографування в красивих місцях, можливість раніше поставити табір на ночівлю при несприятливій погоді або довше відпочити ввечері при хорошій :) Загалом переходи по 45 хвилин будуть чергуватись з привалами 10-15 хвилин + година на обід.

Норвегия_природа

 

Норвегия_с Вездиходом

 

Чому слід обирати Норвегію саме з нами? 

  • Найголовніше для нас у кожній подорожі — це безпека учасників. Ми детально пропрацьовуємо усі деталі подорожі, щоб на маршруті ви почувалися якнайкраще.
  • Маршрут, за яким ми йдемо, вже перевірений нами.
  • Наші гіди — це завжди досвідчені керівники. Щороку ми проводимо підготовку гідів з першої медичної допомоги, рятувальних робіт та психології.
  • Ми маємо великий досвід організації активних подорожей: проводимо гірські походи по Норвегії з 2012 року.
  • Наші гіди ретельно готують групи до походів: перевіряють спорядження учасників, консультують по індивідуальній схемі тренувань, враховують побажання по харчуванню та особливості здоров'я всіх учасників групи.
  • Для нас важливий індивідуальний підхід і комфорт кожного учасника. Тому розмір груп у наших походах - не більше 12 учасників.
  • Одна з основних цінностей нашого клубу – це душевне спілкування. Подорожі і походи з Всюдиходом проходять завжди весело, тепло і позитивно! Приєднуйтесь! :) 

Норвегия_транспорт