Питання і відповіді

Як у нас все відбувається?

Найголовніші цінності нашого клубу — це душевне спілкування, безпека, життєрадісність та гармонія з природою. Тому в подорожі вам не доведеться нудьгувати :)

Ми завжди дуже ретельно продумуємо всі деталі наших подорожей — харчування, спорядження, проживання, транспорт і маршрут.

В подорожах ми звикли брати усі деталі на себе — підготовка продуктів для походу, транспорт, вхід на платні об’єкти, екскурсії, оплата стоянок і проживання зазвичай входять у вартість подорожі. Вам не доведеться хвилюватися ні про що!

Чи подужаю я похід?

Усі наші походи та виїзди розраховані на звичайних людей із середнім рівнем фізичної підготовки,

не спортсменів. Крім того, перед закордонними походами ми завжди проводимо підготовчі виїзди

вихідного дня по Україні (зазвичай у Карпати або по Київській області, залежно від складності району походу).

При потребі ми завди підкажемо, як краще тренуватися перед походом,

щоб якнайкраще підготувати себе до подорожі. Зазвичай це біг, плавання, танці, взимку — бігові лижі.

Чи можна замовити тур, якого немає в календарі?

Так, можна. Подзвоніть або напишіть нам, і ми домовимося про дати та ціни. Крім того, ми маємо

досвід проведення корпоративів та дитячих свят.

Хто купує квитки на потяг, літак, автобус до місця старту маршруту?

Купівлю квитків з Києва до місця старту ми беремо на себе, щоб їхати усією групою разом.

Ви просто передаєте нам кошти разом із передплатою.
Також ви можете придбати квитки самостійно, а ми допоможемо з пошуком потрібного транспорту.

Чи є обмеження за станом здоров`я?

Якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям — будь-ласка, проконсультуйтесь з нами під час запису в групу, ми підкажемо, чи варто приймати участь в подорожі.

При підготовці до всіх наших тривалих походів (2 та більше днів) похідний медик проводить

анкетування всіх учасників про стан здоров’я (ця інформація потрібна для комплектації

похідної аптечки, вона є доступною лише для похідного медика та керівника походу).

Я живу не в Києві, чи можу я приєднатись до подорожі?

Так! Ви можете приєднатись до групи у точці старту.

Як передати кошти за подорож?

Гроші за подорож можна передати одним з наступних способів:

  • - зустрітися з нами особисто у зручній для вас і нас точці Києва,
  • - або перерахувати кошти нам на картку ПриватБанку.

Хто понесе мій наплічник в поході?

В наших походах кожен несе свій наплічник самостійно. 

Як розподіляється вага спільного спорядження?

Вага спільного спорядження

(їжа, аптечка, ремнабір, газ, пальники, тент) розподіляється порівну між усіма учасниками походу, включаючи інструкторів.

Виключення — це дівчата та жінки, які зазвичай несуть трохи менше загальної ваги :)

Хто буде ставити намети і готувати їжу в поході?

Намети для ночівлі учасники ставлять самостійно. Якщо потрібно - інструктор допоможе і підкаже, як правильно поставити намет.

Їжу в походах ми готуємо усі по черзі, по системі чергувань. Інструктори видають черговим всю потрібну їжу, а також розказують як приготувати з неї смачні сніданок / обід / вечерю і допомагають з приготуванням.

Як проходить запис у групу?

Після того як ви надіслали заявку з нашого сайту або соцмереж, з вами протягом дня зв’яжеться координатор нашого клубу для того, щоб уточнити деталі і зрозуміти, який досвід походів у вас уже є. Далі ми надсилаємо вам угоду для підписання, збираємо передоплату і купуємо квитки на літак або потяг. Дати закордонних подорожей можуть зсуватися на кілька днів, якщо у ці дати можна буде взяти більш дешеві авіаквитки. Але у будь-якому випадку коорднатор погодить з вами зміну дати перед купівлею квитків.

Крім цього, координатор надсилає вам на заповнення анкету для збору потрібних даних (ваші паспортні дані для оформлення страховки, а також побажання по харчуванню і  інформація про стан здоров`я).  Як тільки зібрався «кістяк» групи, з яким ми можемо проводити похід, ви отримуєте лист з контактами інструктора та переліком учасників групи, з якими ви будете подорожувати.

Як підібрати спорядження?

У описі кожної подорожі ми прописуємо детальний список спорядження, який вам необхідний для подорожі. Якщо ви йдете в похід перший раз, звичайно, важко одразу ж все придбати. Від координатора ви можете отримати список місць, де спорядження продають по більш дешевим цінам (зокрема, б/у) + скористатися нашими знижками у магазинах спорядження. А якщо якась із позицій спорядження вам не зрозуміла, обов’язково уточніть питання у вашого інструктора. Якщо у вас немає спальника, каремата, рюкзака – все це можна взяти напрокат. Якщо у вас немає намету, зазвичай, ми «підселяємо» до учасників з наметами. Намет береться на 2-3 людей. Пари, зазвичай, живуть удвох.

Скільки буде важити мій рюкзак?

Вага вашого рюкзака напряму залежить від вашого ж особистого спорядження. В ідеалі, речі зі спальником для походу в райони типу Норвегії, Ісландії, Грузії мають важити 7-9 кг. Для того, щоб вийти на таку цифру, потрібно по 10 разів «зважити» кожну річ, яку ви плануєте брати з собою і переконатися, що вона точно потрібна. Великі косметички, мотузки, баклажки, планшети – в поході точно не потрібні! Головне, вам потрібно розуміти, що на додачу до особистих речей кожний отримає ще 6-8 кг загального спорядження (їжа, казани, аптечка і т. д.). У поході усе це потрібно буде нести самостійно.

Як я познайомлюся з групою?

Як тільки група зібралася, інструктора влаштовує спільну зустріч в Києві, де учасники знайомляться між собою і проговорюються основні моменти подорожі. Тут же обговорюється маршрут, особисте спорядження, тренування перед походом, харчування і інші питання. Якщо ви не з Києва, приїжджати на зустріч не потрібно, ми познайомимося по телефону :)

Чи можу я піти в похід без своїх друзів?

Звичайно! Більшість людей, які з нами подорожують, записуються по одному. Але вже до кінця походу ми стаємо дружною групою. Дуже часто ми знаходимо в походах друзів, а дехто - навіть другу половинку :)

Як ми будемо тренуватися перед походом?

Якщо ви йдете з нами у закордонний похід (8 днів та більше), інструктор проводить обов’язковий похід вихідного дня. Планується він завжди на вихідні і дата узгоджується з групою, щоб вам не потрібно було брати відпустку. Цей похід проходить зазвичай або в Київській області, або у Карпатах. Участь у ПВД дуже важлива – там ви не тільки маєте можливість побачити щось цікаве і нове, але й перевіряєте свою фізичну підготовку, спорядження, тестуєте похідні страви із сухих овочів та м`яса. Після тренувального походу вихідного дня сам похід проходить набагато простіше і приємніше.

Участь у тренувальному походы безкоштовна, ви сплачуєте тільки свої особисті витрати на транспорт та їжу (зазвичай це 300-400 грн для походу Карпатами і 100-200 грн для походу у Київській області).

Який режим руху у поході?

Традиційно, ми 45 хвилин йдемо і 15 хвилин відпочиваємо. Знімаємо рюкзаки і утепляємося, щоб не спіймати застуду. Група йде вся разом, таким чином, щоб кожен учасник тримав у полі видимості учасника перед собою і за собою. Коли стежка повертає, обов’язково переконуємося, що той, хто йде за нами, побачив поворот. Першим, зазвичай, іде інструктор, а останнім (замикаючим) хтось із хлопців, контролюючи, щоб ніхто не відстав. Підйом групи, зазвичай, о 7-й ранку і вихід о 9-й, якщо погодні умови чи особливості маршруту  не вимагають іншого режиму.

Якщо у вас починають натирати ноги або погіршується самопочуття, важливо одразу ж попросити інструктора зробити технічний привал і заклеїти ноги або відпочити.

У випадках, коли йде, наприклад, гроза або стається інший природний катаклізм, інструктор веде вас у тому режимі, який є максимально безпечним у даній ситуації, і ви йдете за ним.

Чи важко готувати їжу у поході?

Готувати їжу просто! Ще в Києві інструктори запаковують  прийоми їжі в окремі пакети, і вам потрібно просто висипати сухі овочі у воду, закип’ятити її, додати спецій і роздати страву своїй групі. А потім отримувати компліменти :) Інструктор видасть продукти перед приготуванням їжі, і якщо буде потреба - підкаже, як найкраще все зробити, проте, зазвичай, усі справляються без проблем!

В Києві, перед походом ми читаємо ваші анкети і під потреби групи складаємо меню. Якщо ви вегетаріанець, не хвилюйтеся, ми підберемо для вас поживну та смачну заміну м`яса, і м’ясо в казан кидати не будемо :) 

Більш детальна інформація про те, що ми їмо у наших походах - у цій статті.
.

Чи буде медик супроводжувати нашу групу?

Усі наші інструктори проходять підготовку з надання першої медичної допомоги. У поході один із інструкторів буде опікуватися медициною, і до нього можна буде звернутися у випадку погіршення самопочуття. Якщо виникне потреба — інструктор допоможе вам дістатися до цивілізації та звернутися до лікувального закладу.

У вас виникло своє запитання? Звертайтесь!
Ім’я*
Введен недействительный тип данных

E-mail*
Введен недействительный тип данных

Телефон
Введен недействительный тип данных

Запитання*
Введен недействительный тип данных

Або зателефонуйте нам
+380 50 815-19-47,
+380 93 389-86-93
чи напишіть на
vezdehod.tour@gmail.com