Кітай

Шовковим Шляхом через Кольорові гори: Китай

14 дней
легкий
12
Вид картинка
Китай
забронируй место
 
Имя
Please let us know your name.
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Що насправді ми знаємо про Китай? Комуністична партія, вражаючий економічний стрибок, мільярд з чимось китайців, товари ширвжитку, Маоцзедун - лише окремі розкидані фрагменти в океані Піднебесної.

А в його глибинах - найкрасивіші пейзажі, найвидатніші досягнення філософської думки, найвитонченіші витвори мистецтва, найбільші рукотворні творіння людини, найдавніші релігії, найрізноманітніша кухня, найскладніша писемність і ще багато "най-най". Ця давня і сучасна цивілізація досі залишається білою плямою як у нашому глобалізованому світі, так і в нашій свідомості.
Дракон спав 150 років, але нам довелося побачити як він прокинувся. Китай багато в чому вже визначає і буде визначати життя планети в майбутньому, тож ми просто зобов'язані зрозуміти його глибше, щоб пізнати світ, у якому живемо.

 

Гори аватара 1

(photo by Sebastian Placencia)

В цій подорожі ми будемо милуватися зміною кольорів у геологічному парку Данксія і підкорюватимемо Велику Китайську Стіну.

Побачимо де знімався фільм Аватар, покатаємося на найдовшій канатній дорозі та на найвищому ліфті в світі.

Житимемо у галасливому мегаполісі з найбільшою кількістю доларових мільярдерів на планеті та ночуватимемо у хостелі в традиційному пекінському стилі.

Їстимемо нічні шашлички у двориках Пекіну, смакуватимемо гострий хотпот в найкращому ресторані міста та станемо свідками традиційної чайної церемонії.

Відчуємо що значить китайська гігантоманія, обійшовши найбільшу площу в світі і найбільший дерев'яний палац, а також побачивши одну з найвищих веж світу.

Проїдемося в суперсучасному пекінському метро та в звичайній пекінській рикші.

Познайомимося зі справжніми тибетськими монахами і почуємо вранішні молитви в буддійському монастирі Лабранг.

Поринемо у надзвичайно багату та загадкову культуру Китаю і зрозуміємо що Китай - це не лише товари made in China:)

Ви напевно багато чули про Китай, тож варто нарешті побачити його у всій багатогранності

 

Це один з наших найекзотичніших маршрутів, де ми також:

 • поїдемо дорогами давнього Шовкового Шляху
 • влаштуємо санд-серфінг в пустелі Гобі
 • пройдемо під водою в центрі Пекіна
 • прогуляємось в небі по скляному мосту
 • побачимо восьме чудо світу
 • проїдемося потягом зі швидкістю майже 300 км/год
 • оглянемо найвидатнішу пам'ятку буддійського мистецтва
 • сфотографуємо один з найкрасивіших храмів світу
 • станемо гурманами китайської кухні
получи консультацию
 
Имя
Please let us know your name.
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Маршрут

День 0 - Виліт до Пекіну

Летіти можна будь-яким зручним для вас рейсом з пересадками в Баку, Дубай, Астані, європейських містах. Але нещодавно відкрився досить бюджетний рейс МАУ Київ-Пекін, тривалість якого близько 10 год. Квитки на цей рейс можна забронювати всім разом.

 

День 1 - Мікс давнини і сучасності в Пекіні

По прильоті нас зустріне китаємовний гід, який відвезе нас до хостелу і стане нашим незмінним помічником і дороговказом протягом усієї подорожі. Гарненько відіспавшись ми вирушимо на прогулянку неймовірно атмосферними вуличками старого Пекіну, оглянемо ламаїстський та конфуціанський храми, а потім для особливого контрасту підемо  в найфутуристичніший театр світу - т.зв. яйце серед озера - Національний Театр. Це будівництво, розташоване у самому центрі старого міста, свого часу викликало резонансний скандал. Увечері нас чекає найекзотичніша вуличка Пекіну Ванфуцзін, де ентузіасти зможуть покуштувати смажених скорпіончиків. Менш сміливі можуть зачекати вечері в традиційному китайському ресторані.

Ламаістськии Храм

Ламаїстський храм

 

Храм Конфуція

Храм Конфуція

вулички старого Пекіну

Вулички старого Пекіну (photo by Jan Rogalo,http://janrogalo.tumblr.com/post/118830089610)

китаєць

(photo by Jan Rogalo,http://janrogalo.tumblr.com/post/128534785540)

Національна Опера

Національна опера

В опері

В опері

вуличка Ванфуцзін

Вуличка Ванфуцзін (photo by Sebastian Placencia) 

Пекінська качка

Пекінська качка

День 2 - Палаци і парки

Цього дня ми пройдемося площею Тяньаньмень та відкриватимемо таємниці Забороненого Міста - імператорського палацу Гугун, де імператори жили зі своїми багаточисленними гаремами та свитами. Це найбільш цілісний дерев'яний палацовий ансамбль, що зберігся до наших днів. Також прогуляємось центральними парками Цзіншань та Бейхай, де побачимо танцюючих бабусь та літніх дідусів за грою в Го. Після прогулянки ми заглянемо на традиційну чайну церемонію, і можливо хтось відкриє для себе світ справжнього китайського чаю - напою для гурманів.

Заборонене місто 1

Заборонене Місто (photo by Jan Rogalo)

Заборонене місто 2

Заборонене Місто  (photo by Jan Rogalo)

 В палаці Гугун

В палаці Гугун

чаина церемонія

Чайна церемонія

День 3 - Трекінг Великою Китайською Стіною

Прокинемося ми дуже раненько, ще до сходу сонця, щоб вранці першими почати сходження на Стіну, обрамлену кольорами осені. Цілий день ми підкорюватимемо відрізки Стіни Цзіншаньлін та Симатай. Стіна, що простягається більш ніж на 6400 км, почала будуватися до нашої ери, і ще й до сьогодні вражає своєю величчю. Це єдине рукотворне створіння людини, яке видно з космосу. Стіна безперестанно будувалася та укріплювалася для захисту від набігів північних кочових племен. Сотні тисяч людей гинули на будівництві, але це досі незмінний символ величі Китаю. До речі кожен китаєць вважає своїм священним обов'язком хоч раз у житті підкорити Велику Китайську Стіну.

Стіна 1Стіна 

Стіна 2

Стіна 

Стіна 3

Стіна 

Осінь на Стіні

Осінь на Стіні

День 4 - Літня імператорська резиденція

Сьогодні будемо відпочивати перед нашою довгою подорожею на Захід і весь день присвятимо прогулянці по надзвичайно красивому місцю під назвою Іхеюань, що розкинулось на півночі міста. Це шедевр класичного китайського садового мистецтва, де поєдналися елегатність архітектури Півночі з чуттєвостю Півдня. Під час опіумних війн резиденція зазнала великих руйнувань від англо-французьких військ, але була відновлена в кінці 19 століття. Незважаючи на все парк чудово зберігся і є улюбленим місцем відпочинку пекінців. А за вечерею продовжимо знайомство з дуже смачною китайською кухнею - куштуватимемо Хотпот в найулюбленішому ресторані китайців та іноземців Хайділао.

Літня резиденція

Літня резиденція

китаиська страва

Китайська страва 

китаиська страва 2

Китайська страва 

Хотпот

Хотпот

День 5 - Потягом в провінцію Ганьсу

Зранку сідаємо на потяг і нас чекає довга дорога до м. Чжан'є, поряд з яким розташовано геологічний парк Данксія. Наша основна подорож пролягатиме через Ганьсу, провінцію, яка 2000 років слугувала Західними Ворітьми Піднебесної. Цими місцями проходив Шовковий Шлях, а торгові каравани були єдиним культурним мостом між закритою китайською цивілізацією та рештою світу. І саме сюди в Китаї вперше прийшов буддизм. Історично тут завжди проживали різні національності та будувалися буддистські, даоські, християнські, маніхейські та зороастрійські храми. Саме тому цей регіон дуже цікавий.

Кольорові гори 2

Кольорові гори

День 6 - Перша зупинка в Чжан'є

Прибуваємо в Чжан'є і поселяємося в хостел. В давнину це місто було одним із тогочасних мегаполісів Китаю, хоча зараз у це важко повірити. Вдень ми відвідаємо тисячолітній Храм Лежачого Будди. Це найдовша скульптура Будди в Китаї - її довжина 35 метрів.

День 7 - Перлина подорожі: Кольорові гори

Їхати до Кольорових гір потрібно дуже рано, для того щоб встигнути побачити схід сонця вже в горах, адже ландшафт змінює свої кольори під різним кутом нахилу сонячних променів. Цілий день аж до заходу сонця ми милуватимемося яскравою грою кольорів, намагаючись відобразити найяскравіші моменти на фото. Ще один фантастичний пейзаж на нашій планеті, який природа створювала мільйони років.

Кольорові гори 3

Кольорові гори 

День 8 - Серфінг в пустелі

Зранку ми вирушимо далі на захід до м. Дунхуан. Там лежить Гора Співучих Пісків, де оазис сходиться з пустелею. Незвичайності цьому місцю додає невеличке Місячне Озеро, що лежить біля підніжжя майже 2-х км дюни. Тут ми зможемо лежати на пісочку, з'їзджати з дюн донизу, покататися на верблюді та спробувати інші види пустельних розваг.

Дюни в пустелі Гобі

Дюни в пустелі Гобі

Співаючі піски

Співаючі піски

День 9 - Шедеври мистецтва, заховані серед пісків

Після красот природи, ми вирушимо дивитись творіння, яке протягом тисячі років створювали руки людини. Печери Могао без перебільшення можна назвати вершинним шедевром буддійського мистецтва у світі. В часи розквіту тут діяли 18 монастирів і проживали більше півтори тисячі монахів, художників, каліграфів. Це місце було обов'язковим пунктом зупинки усіх торгових караванів, які щедро жертвували дари для успіху їхніх подорожей на Захід. Із занепадом Шовкового Шляху ці печери виявилися забутими серед пустелі на багато століть, і лише на початку 20го століття були заново відкриті світу західними дослідниками. З цим відкриттям пов'язаний також один з найгучніших скандалів викрадення європейцями безцінних артефактів культурної спадщини Китаю. Радимо купити квиточок на огляд максимальної кількості гротів, адже однаково ви зможете побачити лише пісчинку серед майже 700 дивовижних печер.

печери Могао

Печери Могао

Буддіиські розписи 1

Буддійські розписи 

Буддіиські розписи 2

Буддійські розписи 

День 10 - Стежкою пілігримів

Цього дня після обіду ми прибудемо до Лабрангу - найбільшого монастиря тибетського буддизму за межами Лхаси. Тут проживає більше тисячі монахів, які належать до Школи Жовтого Капелюха - однієї з гілок тибетського буддизму. В монастирі є інститути, де вивчають езотерику, теологію, медицину, астрономію та право. Дуже багато тибетців, одягнені в свій найяскравіший одяг, йдуть на прощу до цього святого місця. Ми залишимося тут на 2 дні і сповна поринемо в життя серед буддійських монахів. І насамперед познайомимося з монастирем, пройшовшу т.зв. Кору - 3х кілометрову стежку пілігримів.

Лабранг 1

Лабранг 

Лабранг 2

Лабранг 

День 11 - Життя в тибетському монастирі

Сьогодні споглядатимемо буденне життя Лабрангу зсередини. Прокинемося ще вдосвіта щоб почути як у вранішніх сутінках гори розносять звуки співів буддійських сутр. Після обіду ми підкоримо велику стежку пілігримів, що простягнеться навколишніми пагорбами, з яких відкривається чудовий вид на монастир внизу.

Лабранг 3

Лабранг 

День 12 - Дорогами Шовкового Шляху

Ми прощаємося з монахами і повертаємося в Ланьчжоу щоб сісти на нічний потяг до міста з трьохтисячолітньою історією. Сіань - давня столиця Серединного Царства протягом 13 династій, і звичайно ж одне з найважливіших історичних та культурних центрів Китаю. Саме тут у 1979 році неписьменний селянин випадково знайшов купу черепків, що виявилися одним із найзнаковіших археологічних відкриттів в історії людства - Теракотову армію.

Теракотова армія 1

Теракотова армія 

День 13  - Теракотова Армія

В Сіані нас чекає величезне військо, що пролежало в землі 2000 років і збереглося майже неушкодженим. Армія одного з найкривавіших імператорів Китаю займає площу 20 тис. кв.м. В склепіннях було знайдено близько 30 тисяч бронзової та олової зброї, на якій не було навіть сліду іржі. Тисячі воїнів, серед яких не знайдеться двох однакових, до сьогодні викликають безліч питань і породжують міфи. Правда чи містифікація? Після побаченого сьогодні можливо ви дасте відповідь на це запитання. А увечері, ще перебуваючи під враженнями від досягнень давніх китайців, частина нашої групи сяде на швидкісний потяг до Пекіна, а інша частина продовжить подорож в фантастичних Горах Аватара.

Теракотова армія 2

Теракотова армія  

 Теракотовии воін

Теракотовий воїн

День 14 / 17 (група 1 / група 2) - Останній день в Пекіні

Останнього дня в Пекіні програма буде насиченою, тому що ми відвідаємо один з найкрасивіших храмів світу - Храм Неба, прикрашений символами класичної китайської космогонії, та прогуляємося вуличками строжитностей Люлічхан і Цяньменьцзє.

А вночі, спакувавши усі сувеніри та спогади, поїдемо в аеропорт. 

Храм неба

Храм неба

магазин старожитностеи

Магазин старожитностей

двері в традиціиному стилі

Двері в традиційному стилі, (photo by Jan Rogalo,http://janrogalo.tumblr.com/post/110621510740)

нічнии Пекін

Нічний Пекін

День 14 (група 2) - В Горах Аватара

Насправді, хоча фільм про Аватара дуже популярний, в Китаї ці місця так ніхто не називає. Китайці просто кажуть Чжанцзяцзє, а спражня назва - парк Улін'юань. Хоча жодна назва не опише неземної краси цього місця. Високі скелі, круті обриви, хмари які закривають верхів'я гір - все це краще побачити на власні очі.

Гори аватара 1 

Гори Аватара (photo by Sebastian Placencia)

День 15 (група 2) - Прогулянка по небу

Оскільки краси тут вистачить на кілька днів, цього дня ми вирушимо в парк Тяньменьшань, назва якого перекладається як Гора Небесні Ворота. Висота і неймовірні гірські пейзажі справді заслуговують таку горду назву. Ці гори знаходяться на протилежній стороні від поселення Чжанцзяцзє, і зовсім не схожі на Гори Аватара. Канатна дорога на цю вершину - найдовша і найвища у світі. Ще один незабутній досвід - прогулянка по скляному мосту Glass Sky Walk, товщина скла якого 6,5 см., а довжина 60 метрів. Міст збудований на висоті більше 1000 метрів, так що це найсправжнісінька прогулянка по небу.

Небесні ворота 1

Небесні ворота 

Небесні ворота 3

Небесні ворота 

склянии міст.png

Скляний міст

День 16 (група 2) - В глибинах гір Чжанцзяцзє

Сьогодні ми знову прокинемося дуже рано, щоб продовжити наше знайомство з заповідними місцями Гір Аватара. Піднімемося на гору Тяньцзи, дослідимо тихі незвідані місця і побачимо ще багато красивих краєвидів. А після обіду будем збиратися на швидкісний потяг до Пекіну.

Гори аватара 2

Гори Аватара 2 (photo by Sebastian Placencia)

Гори аватара 3

Гори Аватара 

Вартість

Вартість загальної подорожі – 1800$ (вартість подорожі в 14 днів) 

У вартість входить:

 • Супровід двох гідів по маршруту – українського та китайськомовного;
 • Проживання в хостелах (по 3-5 людей в номері);
 • Страховий поліс та оформлення китайської візи;

Вхідні квитки на об’єкти, заплановані у програмі:

 • Імператорський палац Гугун
 • Літня резиденція Іхеюань
 • Храм Неба
 • Ламаїстський храм
 • Конфуціанський храм
 • Велика Китайська Стіна
 • Геологічний парк Данксія
 • Печери Могао
 • Теракотова армія
 • Монастир Лабранг

Усі заплановані трансфери на громадському транспорті:

Потяги (плацкарт):

 • Пекін-Чжан’є
 • Чжан’є-Дуньхуан
 • Дуньхуан-Ланьчжоу
 • Ланьчжоу-Сіань
 • Сіань-Пекін

Автобус:

 • Ланьчжоу-Сяхе (у 2 сторони)

 

У вартість не входить:

-      Авіапереліт до Пекіну (від 700$ туди-назад);

-      Харчування (від 300$ за всю подорож);

Вартість подорожі у гори Аватара (після закінчення основного маршруту): 550 $

Подорож є першою, тому її вартість є акційною.

 

У вартість входить:

- Супровід українського гіда;

- Переліт Сіань-Чжанцзяцзє;

- Швидкісний потяг потяг Чанша-Пекін;

- Проживання у хостелі (2 ночі);

- вхідні квитки Улінюань;

- вхідні квитки Тяньменьшань;

- заплановані поїздки на фунікулерах.

Як записатися

Щоб записатись до групи - натисніть, будь-ласка, на кнопку "Забронюй місце" (під датами подорожі). 

 

Після цього з вам зв`яжеться наш координатор для уточнення ваших контактних даних та інших деталей по подорожі.

 

Щоб забронювати за собою місце в групі, вам потрібно буде внести передплату (35% від вартості подорожі) та кошти за авіаквитки. Предоплату можна передати нам особисто або перерахувати на картку ПриватБанку.


У випадку відмови від участі в подорожі, передоплата повертаєтся тільки в тому випадку, якщо ви замінили себе іншим учасником, так як вона вже буде витрачена на організаційні витрати.

Решту оплати вам потрібно буде внести за 20 днів до початку подорожі. Після цього у випадку відмови від участі передоплата не повертаєтся. 

 

Учасникам повертаються невикористані внесені кошти за авіаквитки, якщо вдалося купити їх дешевше, ніж очікувалось. 

 

Приєднуйтеся! Будемо вам раді :) 

забронируй место
 
Имя
Please let us know your name.
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных

Поделитесь в своей социальной сети

ПОДАРОК
Имя
Please let us know your name.
Путешествие
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
 
Имя
Please let us know your name.
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных
Введен недействительный тип данных