Співпраця

Співпраця

Наш клуб Всюдихід завжди радий новим та хорошим знайомим!

Ми пропонуємо такі варіанти співпраці:

 

1) Пошук учасників. Тут усе дуже просто: ви нам учасника, ми вам - гроші. Стандартна комісія - 10% від вартості програми. Для активних та надійних партнерів можливі індивідуальні умови. Напишіть нам на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., будемо раді працювати разом.

 

2) Автори маршрутів
Якщо у вас є унікальний і цікавий маршрут, пройдений вами, яким ви хочете поділитися - напишіть нам! Ми будемо раді викупити його у вас.

Наші вимоги до маршрутів:

  • унікальна нитка маршруту
  • маршрут підходить для новачків
  • є унікальний опис маршруту по днях з ілюстраціями (фото), кошторис витрат, карта, нитка машруту та кілометраж по днях, бажано GPS-трек, а також всі деталі по транспорту та проживанню, вимоги до документів, спорядження, вся інформація по оформленню візи і особливостям подорожі
  • маршрут пройдено вами і ви готові проконсультувати нашого гіда перед поїздкою.

 

3) Гіди та інструктори
Якщо ви хочете стати частиною команди Всюдихода і супроводжувати наші групи - будь ласка, заповніть анкету гіда по посиланню:
https://www.vezdehod-tour.com.ua/ru/school.

 

4) Перевізники, готелі, бази відпочинку, пункти прокату спорядження
Нам постійно потрібні транспорт для трансферів груп та приємні і якісні готелі для організації проживання. Ми готові співпрацювати на регулярній основі на взаємовигідних умовах. Пишіть нам на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

5) Туристичні об`єкти

Якщо ви є представником цікавого туристичного об`єкту в Україні або за кордоном та хотіли б збільшити потік туристів до вашої цікавинки - напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми із задоволенням включимо новий цікавий об`єкт до програми наших подорожей.